Seks düşünmemiz neden kötü olsun ki?

Yahu kardeşim amaç tabiki seks. Biz gay miyiz parkta oturmak veya sinemaya gitmek kafi gelsin. Hoşlandığımız kız yanımızdayken aklımıza seks gelmesi neden kötü olsun ki?

Bu şekilde düşünen kızlar acaba gaylerle mi birlikte olmak istiyor?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben hep diyorum sera domatesiyle menemen olmazzz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu bir kadının

' Ben bir ömür sevgiylemi doyucam karsımdakı kısının cebı ıyı olsun nasılsa ayrılırız ya da evlendıkten sonra hayat sartlarım çok ıyı olur cocugum iyi yetisir çulsuz kocayı napcam.' demesi gibidir bu bencilce ve çirkin bir düşüncedir.

Bir erkeğin sadece seks istemesi kadınında sadece para istemesi gibi bişeydir.

Amaç sevgi değildir ve ortada sevgi denilecek gerçek bir ilişki yoktur.

0|0
    0|2
    • bence hiçbir alakası yok. orada kadın gerçek düşüncesini gizlemiş oluyor benim kastettiğimde erkek sevgilisiyle seks yapmak da istiyor

• Sahip olmak şudur kadınlar birlikte olduğu erkeklerle sadece belden aşşağı şeyler paylaşamaz. Kadınlar duygusaldır kadınlar özeldir kadınlar hassasdır hemde senin sandığından çok daha hassas. Bu yüzden amaç seks olsa dahi kadınlar duygu bağı hisseder. Birde her kadın çok güçlü olsa bile onu koruyup kollayabilecek bir erkeğe inanmak ister. Durum bu oluncada kendisini o adamla bambaşka bir dünyada birbirine ait gibi hisseder.

• Sen bir noktada sabitlenmişsin ve olaylara sadece o taraftan bakıyosun.. Ne söylenrse boş sana. Çünkü yapılan yorumu karşı tezler ile savunuyosun. Haksız bir taraf çıkartmaya çabalıyosun. Ama sorunun asıl cevabını almak istysanda yanlış yapıyosun

• yuru be kardes kim tutar senı haklısın:D

0|0
    0|1
  • sacmalıyosun kadınlar tabıkı gay ıstemez ama sevgı ıster erkegn tek amacı seksse hangı kadn isterkı bunu

0|1
    0|0
    • tamam sevgi istesin sorun yok ama iş sekse gelince öcü görmüş gibi olmasın yani :D

• Amaç sadece seksse kullanır, kullanılmak istenmediğimizden amacının sadece seks olmasını istemeyiz.

0|0
    0|1
    • iyi de sen de onu kullanmış olursun o zaman sorun yok aslında

• Kullanmak isteyen oldu mu ? Kullanılmak olmasın sevmek saymak tabiki de seks. Ama sadece seksse amaç içinde sevgi yoksa amaç farklı ve tabi ki de istemem.

• beni kullanmak isteyenler çok oluyor elim ayağım düzgündür. sadece seksin de ayrı bir güzelliği var. doğum günleri, mızmızlanmalar, kıskançlıklar, nazlar kaprisler olmuyor sadece seksin güzelliği... ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• katılıyorum sana dostum :)

0|1
    0|1
  • buradaki sorulardan anlıyoruz onlar bizden daha cok yanıyor

otobüste yolda tv izlerrken ıslanıyor kızlar sonra erkek seks isrerse diyor

istemem yan cebime koy misali.

birde arkadasım ereksiyon olmuyor diyenler var.

0|0
    1|0
  • çok güzel bir noktaya değinmişsin katılıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...