Bir gay e aşığım.. Peki ya O?

arkadaş vasıtasıyla tanışmıştık. çok hoşlandım ve söyledim. çocuğun peşini bırakmıyorum. bazen kızlarlada ilgileniyomuş ama daha çok erkekler. onu sevdiğimi biliyo ve biz yattık. bir şey hissettin mi dediğimde biraz, erkekteki kadar hissetmedim dedi. ama son zamanlarda hiç bir erkekle takılmıyo. arada yatıyoruz. sizce benden hoşlanmaya mı başladı? çünkü bir tek benle bu ara.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bişe söylim mi alışmış gtte don durmaz derler , yol yakınken yoluna bak kız değilsin zaten de hani geleceğine yazık etme bari , çocuklarının ne günahı var gay bir babaları olcak . Deymez onsuz bir yol çiz kendine , ne seni ne onu tanırım ve bende gay olsaydım gene bunları söylerdim sana .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Gay degil biseksueldir. Sizden hoslandigi kesin, ileride ne olacagi supheli her zaman oldugu gibi..

1|0
    0|0
  • isviçre çakısı gibi çocuk hem ön çalışıyo hem arka :)

1|3
    1|1
  • Allah hidayet etsin.

2|2
    3|0
    • belki de bu kız, o adamı erkekliğine geri döndürecek ve bu adam için bir sebep olacak... bunu bilemeyiz ki...

• Eee kardeşim ben kötü birşey mi söyledim? Kızın hakkında hayır dua ettim sorun ne aceba?

• senden hoşlandığı kesinde yarın öbürgün ahmetten de hoşlanır mehmettende seçeneği çok anladın mı sen onunla başa çıkamazsın =)

0|0
    0|0
  • Zoru severim, imkansız zaman alır diyorsun.

0|0
    0|0
  • Belliki arkadaşın bisexsüel ya da Ap gay . Bence peşini bırak senin için mutsuz bir son olur yatmanız seni sevdiği anlamına gelmez. Seni becerir yarın gider kendini becertir ya da bir erkeği becerir. doğru yolu bulucaksın zaten...

0|0
    0|0
  • ilerde arkadaşlarını getirip ben sana gayacam bunlarda bana veya bunlarda ikimize gayacak gibisinden bir durum olmayacaksa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • biseksüel oluyo canım gay değil.

0|1
    0|0
  • gay ayağına seni götürmüş olabilir :D

0|0
    0|0
  • gayler her götü eller şanslısın hadi:D

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra kalkmaz seni ortada koyar demedı deme

0|0
    0|0
  • evlensen bile vurdurur kendine gerisi sana kalmış artık

0|0
    0|0
  • siz aşık olmaya devam edin dün erkeklerle beraber olan yarın sizi neler bekler düşünemiyorum yol kakınken bırak istersen

0|0
    0|0
  • bir gaye asik olmadaki gaye nedir.heterolar dururken neden gay.

0|0
    0|0
    • :) Kadın ruhundan anlıyorlar ve genellikle gaylerin hepsi çok yakışıklı oluyor.

• Kurtar onu hadi. :)

0|0
    0|0
  • biseksüel o.kızlarla da ilgileniyormuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyelim sen bir erkeğe aşıksın kıza aşık olabilir misin? Onun duyguları farklı. Bu yönden baktığında çok saçma geliyor söylediğin:)

0|0
    0|0
  • Ben de aşık olmuştum. Söylediğimde bana dedi ki "saçmalama ben erkek gibi mi duruyorum?" :)

0|1
    0|1
  • oyle biri hicbizaman degismez benm tanidigim 50 yaslarinda bir adam evli cocuklu ama hala erkeklerle beraber olmaya devam ediyomus.

0|0
    0|0
  • ilginç :D erkeklerle ilgilenmiyosa sana yakınlaşmış olabilir. geylrn düşüncelerini bilmediğim için kesin konuşamicam

0|0
    0|0
Yükleniyor...