Hiçbir gay'e aşık oldunuz mu ?

Hiçbir gay'e aşık oldunuz mu ? Malum yakışıklı oluyor çoğu.

Güncellemeler:
biri ''sen oldun galiba'' yazmış :)) dün gece gittiğim bir mekan da ( ismi lazım değil) çok hoş bir adam sahne almıştı... gay gibi de durmuyordu aslında... ordan biri ''boşuna ilgilenme'' gay o dedi. gay mey gerçekten de çok hoştu :)
Siz lezbiyenlerden hoşlanırken normal , biz gaylerden hoşlanınca neden tuhaf oluyor ? :)

( 3. güncelleme yok küfür etmeyin) ben hassas bir bayanım sineye çekemem :)

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• bizim millet kaldıramaz bu tür şeyleri...halbuki gay travesti diye dışladıkları adamlar insanım diye gezenden daha insanlar... soruna gelince de sen aşık olabilirsin elbette ama tamamen platonik olur söyleyim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Henüz değil :>) inş. Hiç olmaz ben lezbiyenim :D

1|0
    0|0
  • ben de lezbiyenlere aşık oluyorum genelde ya çok felaket güzel oluyorlar ya da çok çirkin oluyorlar ortası yok :D

1|1
    0|0
  • youtube da bir videoya rastlamıştım doğulu bir kardeşimiz kızlar illa i_pne mi olalım diye isyan ediyodu o aklıma geldi

1|0
    1|0
  • ben lezbiyenleri seviyorum insan olarak :)

ama bana göre bir erkekten hoşlanmak gibi geliyor ondan hoşlanmak

buyukte konusmuyum bigun asık felan olurmusum:)

1|0
    0|0
  • gaylere aşık olmak çok normal ne kıskanıyonuz amk :D siz nie lezbyenlere aşık oluyonuz ya :D kız seni ekleyemedim :D

1|0
    0|0
  • ben bayan olsaydım da gay ler hala itici gelirdi lezbiyenler niye itici gelsinki gelmez hic bir zaman kadın kadına hosuma gitmistir :D hatta bisexuel kadınlar daha cok hosuma gider

1|0
    1|0
  • fotona baktım da dümnyada böle bir varlık varken biri gay olacak kadar salak olmamalı bence :)))

1|1
    1|0
  • olmadım.

0|0
    0|0
  • gay-le nasıl bir ilişkiye girmeyi düşünüyorsun acaba cinsel anlamda..?

0|0
    2|0
  • Aşk gay falan dinlemez ;)

ben bayanlardan hoşlanıyorum...

1|0
    0|0
  • Her gün yüzlerce lezbiyene aşık oluyorum.

1|0
    0|0
  • Bu gittigin mekan izmirdeki bir mekanmiydi merak ettim :)))

1|0
    0|0
    • evet :)

• valla yalan söylemeyim ama ismini hatırlayamadım. ama muhakkak gitmişimdir. gece kafalar güzel olunca mekan mekan geziyoruz :)))

• İzmirin en guzel yani hayat sokaklarinda :))) o sokaga girdin mi ayikken gitmeni tavsiye edebilirim bizde gidicez kiz arkadaslarla persembe aksami :))) elit bir yer canli hareketli :)))

• lezbiyenler de güzel oluyor :/

1|0
    0|0
  • sen oldun galiba:))

0|1
    0|0
  • güzel soru aferim :) ama gay değilim :) aşık olmanda gerekmiyor :D

1|0
    2|0
  • bu soruyu sorman bile midemi bulandırdı...

0|1
    2|0
  • aşık olmanız için illa sizi becermek istememiz mi lazım..

0|1
    2|0
  • kaldı mı sizin gibiler ya :D Yakışıklı nedir ? :DDDDDD

0|0
    0|0
  • bırak yhaa.. yakışıklı oluolarmış bide :p

0|0
    1|0
  • aynen lezbiyenlereden hoşlanıyorm, güzel olduklarından değil ha, kendilerini gerçekleştirdiklerinden

0|0
    0|0
  • aynen çoğu yakışıklı, yalnız yakışıklı olduğu için gay değiller, gay olduklarından yakışıklılar

0|0
    0|1
  • lezbiyenlerden hoşlanıyoruz çünkü lezbiyenler kız :D ve kıllı değiller :D

0|0
    1|0
  • onlara aşık olamk pek akıl işi degil sanırım bı bayan ıcın ve nefret sebebı olmalı

0|0
    1|0
  • hayır aksine o tür şeylerden uzak dururum yani yanlış anlaşılacak hareketlerden

0|0
    0|0
  • gncellemeye ithafen çünkü biz lezi becerebiliriz ama gay seni beceremez

0|0
    2|0
  • birine aşık oldum da hayallerimi suya düşürdü :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sayılır :/:/:/

1|0
    0|0
  • tom ford a duydugum ekran aşkı sayılırsa evet gay oldugunu duydugumda yıkılmıştım sanki adam sevgilim hee bende ayrı bir cinsim

1|0
    1|0
  • Hayır olmadım.

1|0
    1|0
Yükleniyor...