Bu durumdan çok rahatsız oldum...

erkek arkadaşımın facebook adresine girdim ve arama motorunda hep ensest ilişkiyle ilgili siteler aratmış ve lezbiyen ilişkilerle ilgili bu fantazileri ilerde de devam eder mi özellikle ensest kısmı kafamı kurcaladı acaba aileden biriyle bir ilişkisi olabilir mi ve ilerde ilişkiye girdiğimizde fantazileri çok farklı olduğu için tatmin olmama durumu olabilir mi

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum ileride problem yaratabilir bence sevgilinle otur konuş durumu ve bir çözüm yolu deneyin. Eğer sizin çözemeyeceğiniz birşeyse psikolojik destek alsın yoksa bu şekilde gizli devam eden duygular ve arzular ileride daha büyük sorunlar halinde ortaya çıkabilirler.

1|0
    0|0
    • konuşamam ki evlenmeyi düşünüyoruz ama şu anda cinsel anlamda bir konuşmamız olmadı olmaz da zaten

• peki çok teşekkür ederim

• Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Erkekler Ne Diyor 13

• kurtulmaya bak yarın kız cocugun oldumu ergenlik cahında onada yan gözle bakar böle sapıklar bildin sapıkla kendi ailesine böle düşünen senin ailne nasıl düşünür veya kendi kurdu ailesine neler yapmayı planlar iyi düşün vazgeçmez sapıklık var aklında onu düzeltemesinde bir yerden patlak verir her zaman

1|0
    0|0
  • bence ensestten daha kötü birsey varsa oda bir insanın özel seylerini onun haberi olmadan kurcalamak karıstırma.. bence erkek arkadasın en kısa surede senden kurtulmalı.. yazık çocua

0|1
    2|2
    • ondan habersiz karıştırmadım kendisi verdi şifresini ve msn adresini

• eleştiriyorum çünkü çok onur kırıcı birşey.. şifreni ver!.. neden ki? (şifreni ver kimlerle ne konustuğuna bakıcam.. potansiyel rakiplerimi senden uzaklaştırıcam.. sevgili kankalarıma hava atıcam..) isteyen kız içinde onur kırıcı çünkü öz güvenini ayaklar altına alıyor istenilen kişi içinde... o yuzden bu sifre isteme mevzusuna saygı duyamam.. özünde kötülük, art niyet olan şeye saygı olmaz... ayrıca melek de değilim seytanda..

• nerden biliyosun şifreyi isteyeninde verenin de o olmadığını sadece ön yargılarınız var erkek yapmaz kız yapar böyle şeyleri dimi

• ensest ilişki gerçektende kötüymüş ama lezbiyen ilişkide sorun yok çünkü erkeklerin en çok haz aldığı şey lezbiyenlerdir

1|0
    0|0
    • en çokda ensest den rahatsız oldum hikayeleri araştırmış bu konuyla ilgili :(

• değişebilirde dahada kötüye gidebilir dertleşmek istersen özele gelebilirsin

• hayır teşekkür ederim

• bence hemen sevgilinle ayrıl ki ilerde başın ağrımasın

1|0
    0|0
  • evet bende kız kardeşimle bayağı bir süre ensest ilişki yaşadım açıkçası

0|0
    0|0
  • ben yaşadım. o zaman ki merak, istek, güven ( başkasıyla yapıp milletin duymasındansa, kardeşle yapıp aramızda kalması daha güvenilir gelmişti o yıllrda) şimdi ise yapılann yanlış olduğunu biliyorum. Onun beni arzuladığını hissettiğimde erkeklik hislerim ilk defa uyanmıştı sanki. karşı konulmaz biir arzu ve istek oluştu. fakat tavsiye etmiyorum kimseye. sonu yok çünkü.

0|0
    0|0
  • Bende çok hikaye okurum, ama real de hiç böyle bir girişimim veya düşüncem olmadı.

0|0
    0|0
  • Bence onu gerçekten seviyorsan, her şekilde kabul etmelisin. Ama onunla konuşmalısın da bu durumu. Bende erkek arkadaşınla aynı durumdayım ve eğer şimdi eşim olacak biri olsa, onunla direk konuşurum. Sonradan problem yaşamaktansa, şimdi konuşun ve ona göre karar verin devam edip etmemeye.

0|0
    0|0
    • ailendekilere karşı bir şeyler mi hissediyorsun yoksa sadece böyle hikayeler h-okumak mı hoşuna gidiyor

• ekle kapatacam sonra yine.

• tamam ekledim :D

• sadece bakıyordur hemen şüphelenme

mesela sen hiç lezbiyen izlemedinmi? ama lezbiyen değilsin

0|0
    0|0
    • izlemedim

• izleyen biçok kız var.örnek verdim sadece

• nerden biliyorsun belki bilimsel araştırmalar yapıyor

0|0
    0|0
  • içinde böyle dürtüleri veya çevresinde böyle düşündüğü birileri olabilir. onları bir araştır

0|0
    0|0
  • hepsi olabilir

1|0
    0|0
    • saol çok rahatlattın gerçekten

• zaman geçtikçe değişir belki fantazileri

• sanmam

• yok la ben meraktan hayvanlı da aratmıştım :DD meraklıdır belki ne olcek? sana en fazla hizmetçi kıyafeti, jartiyer filan alır :DDD tam bilemedim :))

1|0
    0|0
    • sürekli arattığı siteler onlar meraktan değil belli fantezi olarak bunları kuruyor

• gidebildin mi la eve :)

• ahaha geldim geldim :D

Kızlar Ne Diyor 3

• kötü olmuş, ailesinde kuzenleri vs var mı genç olan umarım ilgisi yoktur.

1|0
    0|0
    • ya yaşıtları var da ilgisi var mı bilmiyorum

• Yanlış düşünüyorsun.Benim de ensest hikayeler okurum ama asla düşünmedim Allah korusun.Meraktan bakmıştır. Hem herkesin özeli ya, çok kurcalamayın.

0|0
    0|0
    • ya bir kızla erkek farklı bu cinsel konularda

• Hiç sanmıyorum.. Sinirlendirme bence uzun uzun düşün iyi seç kelimelerini.

• haklısın teşekkür ederim yorumlar için

• Bence direk ayrıl derim sana.

1|0
    0|0
Yükleniyor...