Bana erkek oldugumu hissettir dedi

sizce ne demek istedi bana ilgili biri olcagına dair seyler söyledi fakat onunda erkek olarak bekledikleri varmış cinsellik anlamında söylemedi bunu biliyorum luften cinselliğe dayalı yorumlar yapmayın yapsanızda kale alınmıycaktır

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasın hıssıyatı bozulmus bu lafları kadınlardan beklıyorum erkekler söyleınce ıtıcı gelıyor bana. demek istediği biraz aslanım kaplanım diye sev benim erkeğim herşeyi becerir güçlüdür falan filan çizgifilmde safinaz bile temeli temelim erkekim diye çağrıyo siz hayatım aşkım bebeğim ıyyyyy

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Vursaydın kasıklarına bir tekme, en derinden hissetseydi.

Not: Beni kale almayınız.

3|1
    1|0
  • Sen bir erkeksin de

4|0
    1|0
  • Bir erkek yanındaki sevdiği bayanla 2 elmanın yarısı gibi olmak ister.Bu dogrultuda uyumlu çift dediğimiz bireyler ortaya çıkar.Davranışları hal hareketleri,bakış açıları birbirini tamamlar.Sevgilinin eksiklerini tamamladıgın zaman ona erkek oldugunu hissettireceksin.

2|0
    0|0
  • Tek kelimeyle sex istiyor

2|1
    1|0
  • Nasil bu kadar eminsin ilginc? O zaman maco olmasina izin vereceksin..!

1|0
    0|0
  • laf dinlemiyorsundur.

0|0
    0|0
  • Bu konudan genelde cinsellik çıkar ama madem o anlamda söylemediği konusunda kararlısın farklı düşünce olarak da kendisini umursamanı birşey yaparken ondan izin almanı haber vermeni vs istemiş olabilir. Tabi bu sadece bir fikir :)

0|0
    0|0
  • ee senden istediğini biliyorsun bize sorduğun nedir ?

0|0
    0|0
  • Sana bişi kabarmış.

1|0
    0|0
  • topmusun olum de cevabı al oda erkek olacagını hissedecektir

0|0
    1|0
  • bişe dicem yanlış anlaşılacak sor kendisinden bir şüphesimi var cinsellilkten başka ayaklarını yıka mesela nebilim dalga değil ha yemek hazırla öynüne getir

0|0
    0|0
    • ya öyle degil aslında ben ona biraz kötu davrandım ama haketti hepsini bu yuzden bunu söylemesinin nedeni gerçekten onu üzmemem ve ona kendini kötü hissetirmiş olmamam bana göre ama burdakilerinde fikirlerini almak istedim yazdıklarınızla alakası yok yani

• Onu övmeni, onu aile reisi olarak görmeyi ister. Takdir edilmek ister

0|0
    0|0
  • erkekliği erkek gösterir

evlilikten bahset kaçıyorsa bırak gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler korumacı bir yapıya sahipler.Ve senin ona ait olduğunu bilmek ister.Ama kabul edelim cinsellik anlamında söylemiş

0|1
    1|0
  • seni korumamı sagla ne bilim agır isleri bana söle benden ricada bulun akıl al vs

1|0
    0|0
  • zaman zaman karıştırıyordur belki :/

kendisine sorsaydın ya

0|0
    0|0
  • Sırtına kürekle vur .

0|0
    1|0
  • cinselliğe dayalı olanları istemiyorum cevapların demişsin ama adamın niyeti cinsellik biz napalım şimdi

0|0
    0|0
    • adamın niyeti o degil sizin burda aklınız fikriniz zikriniz am*nız hep o yöne kaymışş herşeyde cinsellik dusunen sapık insanlarsınız alayınız

• aşkım yerine erkeğim de her ne kadar ben bu kelimeyi demekten nefret etsemde sen de yani :D

2|0
    0|0
  • erkeklerde hoş olduğunu bilmek ister, ilgi alaka beğenilmek en iyisi olmak ister bunları ona hssettir

2|0
    0|0
Yükleniyor...