Bakire kız mı, yoksa tecrübeli kadın mı?

Hangisini tercih edersiniz? Evlenince bakire tecrübesiz kiz mi yoksa tecrübeli kadın mi?

1|0
3|42

En İyi Erkek Görüşü

• Konu evlilik olunca herkez bakire ister tabi ki yani aramızda ne kadar çağdaş olursa olsun tercih meselesine geldiği zaman bakire istersin çünkü ilk ona dokunduğunu bilmek seni çok mutlu eder. Kadınlarda seviği bir erkekle evlendiği zaman bakire olmayı kızlığını ilk sevdiği erkeğe vermek ister. Zaten kız bakire olsa evlilik cinsel yaşamında tecrubeli bir hale zaten geliyor

Bunu derken sevdiğim kız bakire olmuş olmamış şahsen benim birlikteliğim için bir engel değil bunuda belirteyim tercih ne olsun gönlünden ne geçiyor diye sorsan bakire derim

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 41

• farketmiyor önemli olan karekterli olması insan anasının karnında öğrenmiyor bunu

2|0
    0|1
  • bu yaştan sonra acemi değil eğitimli isterim.

0|0
    0|1
  • Mümkünse hormonlarının yönlendirmesi haricinde birşey bilmesin, denizleri, okyanusları birlikte keşfedelim.

0|0
    0|1
  • tecrubeli bakire olsun

.

4|1
    1|1
  • tercihim bakire olanı veya tecrübeli olanı değil sevdiğim olan olur...

1|0
    0|1
  • Tevrubeli istesek keraneye giderdik dimi

2|1
    3|1
  • dürüst olsun hatalarından ders alsın yeterli.. bakire isterdim ama o hakkım yok.

1|0
    0|1
  • Varmis benim gibiler bekaretin bacak arasinda olmadigini dusunenler...

2|0
    0|1
  • bakire tecrübesiz ya da tecrübeli olmasına gerek yok .sadece nasıl zevk almak istiyor ise o şekilde davransın .

0|0
    0|1
  • beni seveni tercih ederim. tecrübesiz olmasa da zaten beraber tecrübe edecektir :)

1|0
    0|1
  • tecrübeli varya onunla yatmaya doyamassın professional olmuş adamı uçurur pilot yapar ama elinde oynaytırr . bak kötğ oldum offff :D

0|0
    0|1
  • önemli değil

0|0
    0|1
  • tecrübeleriler işi biliyor usta. seksüel problemleri yok demektir. bakire olanlarda her türlü vajinusmus, sekse önyargılar vs oluyor.

tecrübeli birisiyle evlenirsen seksüel olarak rahat olursun. bakire süpriz yumurta gibi ;)

1|0
    0|0
  • mağaza çalışanmı alıyoruz kardeşim ne diye tecrübe arayalım!

0|1
    0|1
  • stajı başkasında yapıp bende işe başlamasın arkadaş !

2|1
    2|1
  • HGic fark etmez. Insan olsun kalbi temiz olsun yeterli.

1|0
    0|1
  • Fark etmez. Kafa dengim olsun, mutlu olalım, anlaşalım, birbirimize güvenelim gerisi boş.

1|0
    1|1
  • farketmez. hepsine göre ilgi ve şefkatim sonsuzdur...

0|0
    0|1
  • Bakiremi kaldi bu zamanda , bana gore tecrube.

Tabi sahsi gorusum kimse kizmasin bekaret konusunda.

0|0
    1|1
  • uzun yola tecrübeli şöför lazım :)

2|0
    0|1
  • tecrübe her zaman kazanır ...

0|0
    0|1
  • Pek fark etmiyor ama bakire isterdim. Çünkü onun ilki olursam bu birbirimize olan bağlılığı artırır.

0|0
    1|1
  • ben bakire isem evlendiğim kadında bakire olmalı

0|0
    0|1
  • bakire ama bilgili tecrübeli demiyorum bakın bilgili diyorum

0|0
    0|1
  • beni seven, ortak hayallerimiz olan kadın.

1|0
    0|1
  • o gadın oyle geyinir bu gadın böyle geyinir. benim basum gapalidur. onun gıcı aciktur...

0|0
    2|0
  • akıllı kız cekıcı kız

1|0
    1|1
  • bakire kızla zor o işler. öpüyorum yanaktan,kib.

0|0
    1|1
  • tecrübeli kadın . nereyi yalıycnı bilir koparmaz çükü sağlam rahat..

0|0
    0|1
  • bakire olmalı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 3

• bn erkek olsam farketmezdi dürüst olsun yeter derdim :D bakirenın masumıyeti tecrübelinin eğlendirmesi söz konusu..

0|1
    0|2
    • Ben sadece tercih anlamında söylüyorum, sen şahsen evleneceğin erkeğin daha önce hiç bir kadınla birlikte olmadığını(gerçi bu hayal ötesi) bilmek hoşuna gitmezmiydi. Ben gönülden geçeni söylüyorum yoksa bakireymiş değilmiş seviğimle birlikteliğime engel değil

• Masumiyeti kukuylamı ölçüyosun kuzum sen?

• neyle ölciyim? tabkı bakir ve sadece benim olması hoşuma giderdi :) ama dedğm gibi seviosam hertürlü kabul ederim

• bi zarla düzgün kız olunmuyo evlendiğiniz kız bakire değil dürüst olsa zarı olupta anal oral yapıp saklayan gibi olmasa daha iyi değil mi?

0|0
    0|0
  • Sadakati bağlılığı 250 gramla ölçen erkekler bakire ister canım.

1|1
    0|3
Yükleniyor...