Ne yapacağım nasıl yapacağım ben istek olmadan?

yaklaşık 3 senelik bir ilikskim var ciddi düşünüyoruz şu an askerde geldiğinde evlenmeyi düşünüyoruz. cinselliği konuşurduk o da ben de ilkleri beraber yaşıyoruz. askere gitmeden önce buluştuğumuzda sarılmıştık ve cinsel organının sertleştiğini fark ettim beni istiyordu bende istiyordum onu oradaki banka oturttum be kucağına oturdum bilmiyorum ama içimden geldi yapmamak için kendimi durdurmadım cinsellik yaşamadık ama sadece sürtünme yaşadık kalktım sonra o da kalktı ayağa ve onunki dimdik olmuştu bian dedim neler yapıyorum ben ve bana ağzıma almamı söyledi zaten konuştuğumuzda da demişti bunu da istiyorum diye ama yaşamadık hiç öyle yalvarır gibi bakıyordu ki yapmam için ama yapamadım bilmiyorum ama istemedim garip bi duyguydu. evlendiğimizde de bunu yaşamak isteyecek bend e yapmak istiyorum ama içimde istek olmuyor ne yapmam gerek onu mutlu etmek isterim evlendiğimizde çünkü biliyorum ki o da benim her dediğimi yapacak mutlu olmamız için

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten istediğinde yaparsınn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• cinsellik evlilikte her şey değildir ama çok şeydir. yetiştirilme tarzımızdan dolayı oral seks vb. bazı sevişme türlerini bazı bünyeler kabul etmiyor. Fakat bunlar psikolojik problemler ve istenirse aşılabilir. ben şunu gerçekten anlamıyorum eğer kadın veya erkek eşini/sevgilisini deliler gibi seviyorsa onun (seks çerçevesinde) hiçbir şeyinden rahatsız olmaması gerekir gibi geliyor...belki de yanılıyorum, bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • Sevgili kızım seni annen kadir gecesinde doğurmuş. Evlenmeden yapma hiç birşey.

1|0
    1|1
  • ne desem bilemedim

1|0
    0|0
  • İstemiyosan Yapma Ya Seni Seven Erkek Saygı Gösterir !

0|0
    0|0
    • saygı gösterir muhakkak ama onu mutlu etmek de isterim o bene istesem herşeyi yapar çunkü

• azdırıcı haplardan dene gözün hiçbirşeyi görmüyor o zaman

0|0
    1|0
  • bence boşaltsaydın onu. belli şeyleri tatmakta fayda var derim ben...

0|0
    1|0
  • öğrenmelisin bence yapmak zorundasın

0|0
    0|0
  • Evli olsanız daha farklı olur onun için evli olmayı bekle

1|0
    0|0
  • eee anlat anlat? daha daha? ohh

hahah

bi oral yapmıyorsun diye senden ayrılacak değil ya. boşver yapma

0|0
    0|0
    • ayrılmak söz konusu değil ya sorunumu söyledim sadece

• evlenince yaptırır sana bence :)

Kızlar Ne Diyor 5

• istemiyosan rol yapacaksın ya da bu işi zevkli hale getireceksin

1|0
    0|0
  • insan sevince her şey makbul geliyor, iğrenmiyorsun sıkılmıyorsun

bir düşün anneler bebeklerinin altını değiştirir ama hiç iğrenmezler

çünkü sevgi duyarlar

0|0
    0|0
    • seviyorum zaten onun mutlu olması için de yapmayı istiyorum ama işte nasıl yapacağım onu bilmiyorum

• nasıl yapacağını netteki sitelerden öğrenebilirsin.

• benimki istemiyor hatta yapmama karşı ama ben zamanla ister diye düşünüyorum, nasıl yaparım hiç bilmiyorum şuan tüğlerim diken diken oldu.. bazen küçücük bi istek geliyo ama yapamam

0|0
    0|0
  • bu erkeklerin olmazsa olmazlarından birtanesi.seni her konuda mutlu edeceğinden bir adama sende fedakarlık edip yapmaya çalışş

0|0
    0|0
    • yapmaya çalışacağım evlılığımızde ama işte nasıl istemiyorum ki midem bulanıyor diyebilirm saçma geliyor

• bence de. erkekler kadınlara göre daha farklı düşünürler. kadınıyla birşeyler yaşamak , onu arzuılamak bağlar onları . emin ol canım

• bende istemiyordum başlarda ama sonra alışıyorsun inan ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...