Partnerim cinsel ilişkide orgazm olmuyor, ne yapmalıyım?

Uzun süren ön sevişmeden sonra cinsel birleşmeye geçtiğimiz anda partnerim kendini kasıyor vajinaya girince acı çekiyordu ilk zamanlar . Şu an daha iyi ama aynı anda orgazm olamıyoruz . Son 4 cinsel birleşmemizde sadece 1 kere orgazm oldu o da ben daha vajinaya girmeden ön sevişme aşamasında oldu .

Ben kendim zevk alıyorum erken boşalma sorunum da yok . Ama partnerimin de orgazm olmasını istiyorum

Bunun için ne yapabilirim , nasıl bir yol izlemeliyim ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sanırım partnerin olayda yeni henüz. biraz sabırlı olacaksın. şunu unutma aynı anda orgazm olunacak diye bir kaide yok. kural mutlu olmak. biriniz önce biriniz sonra olabilirsiniz. partnerin olaya iyice alışınca herşey düzelir. sen her zaman önceliği ona ver. sevişmeyi uzun tut. kendisi ile konuş. neleri uygulaman hoşuna gidiyor nelerden hoşlanmıyor. bu duruma göre kendini ayarla. o orgazm olasıya kadar kendini hep geri plana it. zaten yaklaştığını tepkilerinden anlarsın. yaklaştığını hissettiğin an sende kendini olaya verebilirsin. bir de şunu unutma. cinsellik vücutla değil beyinle olur. o anki yorgunluk stres düşünce yoğunluğu orgazmı olumsuz etkiler. bundan dolayı her sevişmede aynı performans olmayabilir. vajinadaki nem oranından kuruması ya da nem artışından partnerinin sevişmedeki odaklanmasını anlayabilirsin. kuruma başladıysa bilki o an sevişmeden kopmuş bir şeyler rahatsız etmiştir. ya kafasına birşey takılmış ya uyguladığın teknik rahatsız etmiş olabilir. hatta o an işeme ya da gaz çıkarma isteği olur sana söyleyemez ortamdan uzaklaşır. birlikte konuşun. en önemli budur. ona açık olmasını hiç birşeyden çekinmemesini her türlü isteğini açıkça söylemesini isteyin..

0|1
    0|0
    • Teşekkürler bu bilgilerin yararlı olacağını umuyorum

• öyle oluyorda. neyse sağol.

• sen de sağol umarım düzene girer daha çok mutlu olursunuz

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı sorun bizde de var ve çoğu kişide . yapacak bişi bulursan bana da söyle :(

0|0
    0|0
    • tamam bulursam söylerim :)

• oral olmalı zaten ama oralle başlayıp sen adapte olunca içine girmeli. burada dikkat etmesi gerekn ilişki anında sevişmeyi kesmemeli. ilişki anında yalayıp emmeye devam etmeli yani uyarı noktasını çoğaltmalı. sadece organlara endekslerse yani sadece gir çık yaparsa sorun olur

• sen de sağol umarım düzene girer daha çok mutlu olursunuz

Erkekler Ne Diyor 2

• Pratik, pratik ve sabır.

1|0
    0|0
  • iyi sikemiyon biraz tecrubelen hersey yoluna gırer

0|0
    0|0
Yükleniyor...