Erkeklerin gözünde kötü damga yemeden nasıl rahat takılınır ?

Artık yoruldum ciddi ilişkilerden, aşktan meşkten. Sonu hep hüsranla bitiyor çünkü.

Bundan sonra daha çok eğlencesine bir şeyler istiyorum. Kafa dengi, eğlenceli biri ile gezeyim tozayım takılıyım istiyorum açıkcası. Ama cinsellik olmadan. Çünkü sürekli aynı kişi olsun istemiyorum. Ee çorap değiştirir gibi erkek değiştirceğime göre de hepsiyle birşey yaşamak istemem.

Adı olmadan sadece kafa dağıtmalık ilişkiler istiyorum ama erkeklerin gözünde böyle kızlar direk kötü muamele görüyor. Ne yapmalı ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tecavuzcu Coskun açtir, Nuri abi tok.

Tecavuzcu Coskun kot giyer, Nuri abi beyaz takim elbise.

Tecavuzcu Coskun kaba kuvvet kullanir, Nuri uyku ilaci.

Tecavuzcu Coskun sevgi barindirmaz, kin kusar, Nuri abi sever belli etmez.

Tecavuzcu Coskun bira içer, Nuri abi viski.

Tecavuzcu Coskun uyusturucuyu kullanir ve satar, Nuri abi kullanmaz, sattirir.

Tecavuzcu Coskun arkadaslari ile gezer, Nuri abi tek takilir.

Tecavuzcu Coskun tras olmaz, Nuri abi sinek kaydidir.

Tecavuzcu Coskun Cadillac, Ponciac gibi genis arabalar kullanir, Nuri abi Mercedes’e biner.

Tecavuzcu Coskun mekan dinlemez, Nuri abi mutlaka yatak odasi kullanir.

Tecavuzcu Coskun hedefe her durumda saldirir, Nuri abi hedefi bayginlastirir.

Tecavuzcu Coskun görevini yaparken kin kusar kuvvet kullanir, Nuri abi dokunuslarla isini tamamlar.

Tecavuzcu Coskun polis tarafindan ilk yakalanir, Nuri abi son.

Tecavuzcu Coskun tecavüz eder ama ispatlayamaz, Nuri abi mutlaka kaset kaydi yapar.

Tecavuzcu Coskun para ve uyusturucu için babasini satar, Nuri abi onurludur

Tecavuzcu Coskun emir alir, Nuri abi emir verir.

Tecavuzcu Coskun, vasifsiz bir sokak sapigi olarak güdülerinin esiridir…

Nuri Alço ise kötülügü simgelestiren bir anlayisin ipek bornozundan saten çarsafli yuvarlak yatagina

kadar tüm teskilati tamam gürbüz ve yigit figürdür

Tecavüzcü Coskun, direk saldirarak sadece saskinlik ve korkuya yol açar…

Nuri Alço ise tarzinda, daha agir biçimde hayal kirikliklari barindirir ve bunlardan beslenir.

Tecavüzcü Coskun, esrar ile uyusur ve genellikle sadece kullanicidir…

Nuri Alço’nun ilgilendigi uyusturucu kokaindir hem de saticidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sen zaten böyle davransan bile yine aşık olup ciddi bişeyler isteyeceksin..kızlarda olmuyor o dediğin..erkeklere has bir durum..

1|0
    0|0
  • cinsellik olmayacaksa güzelsen hava atmak için 18 24 yaş arası erkeklerle gezebilirsin, cinsellik olmuyorsa diğerleri vakit kaybetmez seninle. Erkekler genelde böyle düşünür.

0|0
    0|0
  • Sence kötü muamele görmesi haksız mı bu durumda, çünkü sende şikayetçisin bak hüsranla sonuçlanmasından...

Yırtık tiplerden bulacaksın, ama cinselliğe eğilimi yüksek olur bu bir gerçek, eğlencesine gelen karşısındakine saygı duymaz ve affetmez, sağlam şekilde sana bağlı olacak ama sınırını bilecek, zor yani...

cut.

0|0
    0|0
  • ihtimalin düşük.

0|0
    0|0
  • böyle kızlara belli bir kesim erkek kötü muamele eder. senin gibi düşünen erkek de çok. onlardan tek farkın cinsellik olmasın diyosun. o konuda erkekleri durdurabilirsen, ki hiç inanmıyorum ben, birsürü kafadarın olur senin de. bu devirde ne yapsan erkeklerin gözünde kötü olacaksın zaten neden uğraşıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Erkeklerin gözünde mi iyi gözükmek yoksa tek bir kişinin gönlünde rahatça davranabilmek mi , davranışların karşındaki kişinin davranışlarından ileri olabilir diyorsun , ciddi ilişki yorar beni diyorsun :))

0|0
    0|0
  • takma kafana biriyle ilgilenirken ötekileriylede ilgilen canın sıkıldında mesaj at ama belli etme başkaları oldunu takıl işte bir gün onla bir gün bunla :D eşek kadar kız oldun bunlarıdamı ben öğretim ya :D

0|0
    0|0
    • Hahahha :D :D öğretsene ya :D

• walla ben bir dünya kızla takılıorum hiç birine mesaj atmıorum hep atıolar okumuyorum bile sonra canım hangisiyle gezip tozmak eve getirmek istiosam onla ilgileniorum ötekilere işim var felan genelde hepsinin evini bildim icin uzak yerlerde takılıorum mesela ben okmeydnaındayım kızla beşiktaşda etilerde ortaköyde takılıorum yani evinden uzak yerlerde takıl mesaj atma ötekilere telefonu hep kapalı tut işte

• Umarım düşündüğün şekildede hüsrana uğramassın cinsellik olmadan :)

0|0
    0|0
  • güvenilir birini bulman lazım

0|0
    0|0
  • merak etme burda bile çok var kısmetlin.

0|0
    0|0
  • oldu erkekleri kullan at. ne kadar zekisin sen ya. bulursun öyle erkekleri sen..

0|0
    0|0
    • Kullanıp atmak mı ? Ne alaka. Seviyorum ediyorum diye kandırcam demiyorum. Karşımdaki de ne istediğimi bilicek, sadece gezip tozmak eğlenmek. .Bu yani. ne kincisiniz arkadaş

• çorap değiştirir gibi değiştircem ne ya. kim ister öyle şeyleri.

• erkekler normal kızlardan hoşlanır. normal olursan kimse sana kötü damga vurmaz.

0|0
    0|0
  • Azıcık elletmen gerek yine de.

0|0
    0|0
  • hepsı ıle arkadas olma sansını dene ... yoksa ıcın ıcınden cıkamazsın sonucta sen bır bayansın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden cikar iliskisi lazim ki sana?

Gezip tozup para harcatmak mi amac anlamadim. Yok hsyir degil iki lafin belini kirmaksa neden olmasin. Arkadaslik degil mi bu?

Sen olaya istedigimle yiyip icip günümü gun edeyim diye bakarsan onlarda farkli bir yaklasim sergilerler.

0|0
    0|0
    • Para harcatmak gibi bir amacım yok. Öyle bir sıkıntımda yok. Arkadaşlık istemiyorum. Flörtleşmek istiyorum.

• banane

0|0
    1|0
Yükleniyor...