Onu özlemediğimi düşünüp tersliyor, ne yapmalıyım?

arkadaşlar ben 15 günlügüne tatile gitmiştim ama 15 gün kalamadan geri döndüm en az 1 hafta kaldım sevgilimi göremeden duramadım tam benim geri döncegim gün oda tatile gittii ben onun gelmesini 1 hafta falan bekledim o geldi beni gördü ikimzde çok mutlu olduk ama o bana mahalle ortasında öyle dik dik bakınca utanıyorum ondan kafanımı öbür tarafa ceviriyorum oda dio ki senin özlediginide grdük böylemi özlüyon beni kafanı çevirmeklemi dio .sevgilimin mesaj hakkı btti internete arada giriyo öyle benimde zar zor girme imkanım oluyor telden giremiyorum telefonum bozuk o girdigi zaman ben acık olmuyorum ben girdigim zamanda o açık olmuyo bana dio ki sen sevgilini hiç mi merk etmiyon ya insan bir girer mesaj atar dio sen bence beni hiç özlememişsin dio sürekli terslyo npmam gerekir sizce.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• bu nedir arkadaş sende internete girdiğinde o acik değilse yaz biseyler yolla acinca okusun oda rahatlasin sende veee bizde

0|0
    0|0
    • öyle yapıyruzda o sürekli konuşalım istiyo

• napayım peki bu durumdaa

• konusmalisin anlatmalisin ona neden boyle davrandigini bilmeli

• haberleşme olayını acil cöz, şuan o senin hakkında kötü şeyler düşünüyo olabilir benimle kafa buluyo beni sevmiyor ilgisiz vs. seyler düşünüyordur, iletişim kurabilceğin birşey bul kesinlikle ve kendini affettir bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu iliski basina dert acacak soyleyeyim :)

0|0
    0|0
    • ilişkimiz alalha şükür ii gidiyo ama onun işi oldugu için buluşamıyoruz buluşsak konşcz halletcz

• Ya rryuk a dedim,senin resmin pek bir normalmis derken...Sizin iliskiye gelince,bana cok da yapici bir sevgiliye sahip oldugunuz dusuncesi vermiyor...

Yükleniyor...