En yakın arkadaşınız bakire değilse ondan soğur musunuz?

En yakın arkadaşınızın, sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiğini öğrenseniz ve bu o durumu gayet normal karşılıyor olsa ondan soğur musunuz ya da onun anlattıklarından etkilenip fikirlerinizde bir değişiklik olur mu, yoksa tamamen nötr mü kalırsınız?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• sanki benim zarım, banane.

1|0
    0|1
    • kardeşinin eş adayının zarı gibi düşün. maksat zar değil tabiki edep, ahlak.

Kızlar Ne Diyor 5

• herkesle yatıp kalkmayan biriyse soğumam kendi hayatı sonuçta saygı duymak lazım benim fikirlerimdede kesinlikle değişme olmz böyle bir konuda .

1|0
    0|1
  • Ne etkilendim ne de sogudum

1|0
    0|0
  • bana ne ki...

1|0
    0|0
  • Eger cok yakin arladasmsa kizardm nasl yaparsn diye dostumun boyle bir gunaha girmesine cok uxulurdum ama normal cok yakin olmadgm bir arladasm yapsa beni ilgilendrmez yani yorum yapmam sogumamda

0|1
    0|0
  • ben nötr kalmanızı tercih ederim. ne önemi var

1|0
    0|1
    • :) bazıları etkileniyor :)

• etkilenmeyin etkilen oluyor onları adamdan saymıyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• en yakın arkadaşım erkek olabilir, evli olduğum eşim olabilir. kız olsam bu durumda cidden üzülürdüm heralde, bir de en yakın arkadaş olarak yanlış kişi mi seçmişim derdim..

0|0
    0|0
  • Onun hayatı ve onun tercihi. Neden ondan soğuyayımki. Onun mutlu olduğunu görmek beni de mutlu eder.

0|0
    0|0
  • Bi çok kız emin ki söyle düşünür; Benden önce nasıl yapar.! ve tabi soğur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...