Acaba lezbiyen mi derdi ne?

Bir kız var köpeğini gezdirirken görüyorum bazen ve hep bakıyor bana dik dik bakıyor anlam veremiyorum beni gördüğü an durup bana bakyor taa ki gözden kayboluncaya dek. bakışları çok keskin. kıskandığı için vs kibirinden olmadığını anlayabiliyorum çunku öyle bir bakış değil ne kibir var ne kıskançlık bir değişik anlam veremedim çok sert bakıyor ama bir yandanda bişeyler söylemek istermiş gibi köpeği sevme bahanesiyle anlamak istiyorum neden baktığını ama bunu yapmayada çekiniyorum. afedersiniz tabiri caizse sanki sii...cekmiş gibi bakıyor tırsmaya başladım artık uzun zamandır ortalıkta yok gerçi ama onu görmek istiyorum her seferinde ilginç bir duygu

Güncellemeler:
Bu arada ben biseksüelim bana lezbiyendir belki uzak dur demeyin komik olmayın

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ban insan bildiğim kadarıyla kimyası gereği ile karşı cinsten ya da hemcinsinden hoşlanır.İkisi de farklıdır,getirileri olsun.Mesela ben gay değilim ama eğer olsaydım fazla üzülmezdim çünkü bu doğal bir şey.Bunu tabulaştırmak saçma.Düşünsene hayvanlarda bile var.Yani cinsel seçim konusunda rahatımdır.Neysem oyum.Sen ne biliyim belki de karşı cinsten hoşlanmayı hala bazı nedenlerden dolayı üstünden atamamış olabilirsin.Bak nasıl anlayacağını söyliyim ne olduğunu:Hangi cinsle bakışırken duygusal bir şeyler,cinsel çekim hissediyorsan ona yatkınsıdır.

Ben mesela düşünmüşümdür doğal olarak gay miyim diye.Ama bu soruma değilim cevabını bulduğumda hayatıma kaldığım yerden devam ettim.Rahat ol ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• belki sana anlatmak isediği bişey vardır. belki yanına gelmek istiyordur da gelemiyordur. belki bir derdi vardır.

0|0
    0|0
    • Gelmek istiyosa gelebilir nerdeyse 2 senedir ne zaman görse bakıyo beraber büyüdük nerdeyse gelsin madem :D

• gidemem çekinirm ama denicem

• çekinme. bir dene. dediğim gibi kim bilir anlatacak neleri vardır.

• kişiler görmediklerinden veya yabancı kıskançlık cekememezlık gibi göz teması kuruyodurlar

yada senin dedigin gibi les :/

0|0
    0|0
    • Ama ne zaman görse bakıyor kıskanç kızların bakışını bilirim bu öyle değil çok sert ama sanki bişeyler söylemek ister gibi hiç ters hareketi olmadı kıskansa laf falan sokar bişey yapar durup beni izliyor sürekli

• çekiniyorum

• ah ben olacaktımki

• sen ona ne hissediyorsan

onunda sana aynı seyi hissediyor sanıyorsun belkide

bakıslarında kibir yok derken saten senin bakıslarında bir kibir olmadıgı kesin

kimseyi bilemezsin

0|0
    0|0
  • kesinlikle oyleee...

0|0
    0|0
  • o zaman sen lezsin :) hayırlı ugurlu olsun

0|0
    0|0
    • Ben biseksüelim zaten.

• biseksuel ve lez karışımımısım lan sen. pitbull kırması gibi amk

• ikisi de değilim ama senin için olurum güzelim , lezim benm bide biseksuelmiş oyyy yerim lan hamnı

• senin sevgilin yoksa lezbiyendir varsa sevgilini görüp seni kıskanıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • kesin lezbiyen

0|0
    0|0
  • Kesin lezbiyen.

0|0
    0|0
  • Daş gibisin tabiki bakıcak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2