Bekaretim bozulmuş mudur?

nişanlımla beraber olduktan 3 saat sonra cok az leke geldi.bakireydim acaba kızlık zarım bzulmuşmudur yoksa zedelenme mi oldu ?

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bozulma denilen şey zaten zedelenme, ikisi aynı şey aslında. Içine girdiyse bozulmuştur. Çok az bir kanama olduysa fark etmemiş de olabilirsiniz. Zar yapısına göre bir sürü ihtimal olabilir. Ilişkiye girdiysen bakire değilsindir, gerisini karıştırmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
    • tam yapmadık

• Tam yapmadıysanız doktor kontrolü olmadan anlaşılmaz. O zaman bozulmamış olabilir. Bazı zarlar tam ilişkide de kolay bozulmuyor ama doktor kontrolünde anlaşılıyor. Senin durumun karışık biraz, uzman kontrolü olmadan emin olamazsın maalesef.

Erkekler Ne Diyor 20

• yok seninki ithaldi kolay kolay yırtılmaz.

6|1
    0|0
  • Doktora Gidin Beni Bu Bozdu Raporu Al.

1|1
    0|0
  • Birleşme oldu mu tam olarak?

0|0
    0|0
  • Yarısı girince bekaret mekaret kalmaz.

0|0
    0|0
  • Hem veriyorsun hem zarım yırtlmışmıdır diyorsun yırtılmasa kendini namuslu mu görüceksin

1|1
    0|0
  • 3 saat sonra kanamaz orası merak etme başka birşeydir istersen elinle kontrol el aman dikkatlı ol ha kontrol ediyim derken yerinden etmede gerçi bir anlamıda kalmamış ama neyse

0|0
    0|0
  • bi muayene etmek lazım...

0|0
    0|0
  • Eğer penisi vajinanın içine girdiyse bozulmuş olma ihtimali yüksek canım. Ama kan o anda gelirdi 3 saat sonra değil.

0|0
    0|0
    • o an gelmedi bikaç saat sonra geldi cok azdı görünmiycek kdar az

• Merak etme kızlık zarın sağlam, takma kafana. Zarın yırtılsa o anda kanardı o da birkaç damla sadece.

• yırtılmaya yırtılmısta içine boşaldımı onu soyle.artık nıkaha bebekle gıdersın eger gercekten nişanlınsa yoksa doğru aldırmaya

0|0
    0|0
  • tamamen içine girdiyse bozulmuştur...

0|0
    0|0
  • garantisi yokmuymuş?

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • yırtılmamışsa evlenme nişanlınla zaten

1|0
    0|0
  • s ikilmiş amın davası olmaz

0|0
    0|0
  • çok kurcaladıysanız bozulmuştur

0|0
    0|0
  • Teredüttün varsa halledilir. :D

0|0
    0|0
  • Beraber olmaktan kastettiğini açıklamalısın öncelikle. 'Beraber olmak' işlemi sırasında vajinaya ne kadar zorlama yapıldı. Gerçek bir birleşmeden mi söz ediyorsun ? bunu bilmemiz gerekiyor.

0|0
    0|0
    • baya zorladı tam olark girmedi ama yarısı girdi sonra zaten devam etmedik

• 5cm fılan

• muhtemelen bozulmuştur. bu yüksek bir ihtimal. onun dışındaki ihtimalleri değerlendirelim kızlık zarın esnek mi ? eğer esnekse yırtılmamıştır. bir jinekoloğa görünmende fayda var fakat benim görüşlerim yırtıldığı yönünde

• içine sokmuşsa yırtılmıştır

0|0
    0|0
  • ne farkerder evleniyorsunuz işte

0|0
    0|0
    • yok la ne nişanlısı gerçekten nişanlısı olsa buraya sorarmı bunların ki öğrenci nişanı 2 tenekeden yüzük biz nişanlıyız diyip dolanıyorlar ortalıkta

• hahah mıdas cok ıyısın yaa:DDD

• yırtılmıştır param parça olmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yüzeyi aşınmıştır kenarlardan açılma yapmıştır

0|0
    0|0
  • regli değilken kan geldiğine göre bozulmuştur ama tam bozulmamışta olabilir ilk bir kaç ilişkide kan gelir doktora sor önemliyse hem neden içine girmesine izin verdin bu tarz bişey olabilceni bile bile .s

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun :D

0|0
    0|0
  • beraber oldum diyosun hala neyin zarı bu:D

0|0
    0|0
  • sanmam ama zedelenmiş olabilir

0|0
    0|0
  • nişanlınla beraber oldun kızlık zarı niye problem hala? basit teneke yüzüğü mü

1|0
    0|1
  • beraber olmaktan kastın ne? içine girdiyse bozuldu tabiki...

0|1
    0|0
  • beraber olduktan sonra derken? birleşme oldumu olmadımı? yırtılmıştır içine girdiyse tabiki

1|3
    0|0
Yükleniyor...