Erkek arkadaşınızın evinde prezervatif olması ne düşündürür?

Sevgili veya değil erkek arkadaşınızın evine gittiniz ve ilişkiye girme noktasına geldiniz cocuk prezervatif getirdi ne düşünürsünüz ya da nasıl tepki verirsiniz ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• ''tanıdığım'' çoğu erkeğin cüzdanında mevcut zaten, normal karşılardım herhalde.

0|1
    0|0
    • bende de mevcut :)

• Arkadaş çevreni gözden geçirmende fayda var sanırım :) Bu arada 90 larda cüzdanda prezervatif taşımak erkekler için değişik bir hava atma yöntemiydi :)

• vesikalık fotoğraf koyulması içi yapılan şeffaf bölümde mi taşıyodun sen de ?

nerelerinde taşısınlar acaba cüzdandan başka. tanıdık kavramından ve arkadaşlıktan ne anladığını da bilemiycem, benimle aynı olmadığı kesin.

• Haytnda bn olmadn oncede cinsel hyti varmis die dusnur sicrim agzina snra ayrilrm.

1|0
    0|0
    • İşte bunu soruyordum demekki böyle düşünceksiniz hakkında

• Evet boyle dusunurm.cnku cinsel hyti olmyn birinde prezervatif olmaz.sence bu teorim ne kadr dogru?

• Bu dedigine kTilmiorm dejavu.hic iliski yasamamis ve yasayacagini onceden planlamamis birinde prezervtif olmz

• ee ne var bunda?

0|1
    0|0
  • Bakır mı bu acep derim.genelde erkekler prezertavif sevmezler :)

0|1
    2|0
    • haklısın

• Cinsel yolla bulasan hastalıklardan haberin yok galiba senin :)

• Yabancı ile değil sonuçta yaşanan bu ilişki her iki tarafta tanıyor birbirini ;)

• Dövmekten beter ederim

0|0
    0|0
  • döverim onu

0|0
    0|1
  • Hazırlıklıymış derim

0|1
    0|0
  • Ne düşüncem gayet dogal bisey yetiskin adam tabii ki olcak

0|1
    0|0
  • ilişkiye girme noktasına geldiysek prezervatif getirmesinde ki anormallik ne korunmak şart

0|1
    0|0
    • Onun hakkında ne düşünürsün evinde 1 kutu daha var

• o yüzden kızmıyorum işte :D

• Beklediğim tepki buydu :D

• Sıçarım azınaaa o derece.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• benim arabamın torpidosunda ve el freninin yanında sürekli durur. hiç kimseden de sakınmadım.

0|0
    0|0
  • hazırlıklıymış p**evenk derler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...