Erkekler cinselliği özgürce yaşarken, neden kadının bakire olmasını isterler?

Neden erkekler sürekli her kızla seks yapıp sonra bakire ister ben bakireyim ve bakır istiyorum şahsen bakır olmayan erkek istemem ve bana evlenmeden önce bir kızla bile yatan erkek hep kaşar geliyor sizce bu nedir doğru değil mı?

Bazi erkekleri görüyorum yazmış ben bunlarılara yattım ama neden kızlar seviyor neden beklemez asıl soru şu erkekler kızları kandırıp

Seks yapıp sonra bir köşeye atıyorlar ve bunun suçlusu kızlar mı?

Bence bütün erkekler kazıların pesini bırakıp kandirmayi seks yapma istediğini bırakıp

İslerine güçlerine odaklanmalı ve evlendiğinde seks yapmalı ve bu kızların günahına girmemeli...

Yanlış miyim ?

Güncellemeler:
O zaman sorumu söyle soruyorum

Neden erkekler evlenmeden iliski Yaşar bekleyemez mi

Neden sonra bakire kız isterler ?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• olsa da 10 yıldız versem. çok haklısın.

bunu yapan erkek de o... olarak adlandırılmalı bence. çünkü erkeğin de o...su olabiliyormuş.

ben de bakirim. dinen böyle olması gerektiği için böyleyim. eşime saklıyorum kendimi.

hiçbir kızın temiz hayalleriyle de oynamam inşallah.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu bir tercih meselesi. Erkeklerle kadınlar cinselliğe bakış olarak farklılar. Erkeklerin kaybedeceği bir şey yok ama kadınların çok. Erkekler belli bir yaşa geldiğinde hiçbir kızla sevişmemişse tuhaf bakılırken, kızlar evlenmeden önce ilişkiye girdiklerinde ayıplanıyor. Toplumun saçma sapan tutumu yani. Erkekte bayanda birdir. Cinselliği yaşamak o kişinin tercihidir. Bunu yapıp ta sonra ben bakire kızla evlenmek istiyorum diyen kavatlar da şerefsizin önde gidenidir.

5|1
    0|0
    • asıl 30 yaşına gelip de bakire olan kadını ayıplarım

• Eğer seviyorsam ona değer veriyorsam tabiki evlenirim.

• kelebekcim beyni olan biriyle evlense yeter

• Evet bunun suclusu kizlar. Beyni olan saglikli bir insan cevresinden ibret alir ayni cukura dusup durmaz. Kendinize gelin kizlar kanmayin uyanik olun. Seviyoduk yaptik olayi tamamen bahane. Dostunuzun birgun dusmamaniz olabilecegi gercegini unutmayin . Nasil bir millet haline geldik yahu namussuzlugu savunur olduk . Erkeklerin yapisi boyle bosalana kadar hersey akilli olun kanmayin.

4|1
    0|0
  • seks bir arzudur, istektir. bir pazarlamacı nasıl ki mal satma arzusu(bazen yalan söylerse) ile malının reklamını yapıyorsa erkeklerde pazarlamacı gibidir.ve istekleri doğrultusun da her yalanı söylerler kimi kız inanır kimi inanmaz. bu insanın doğasında var bazen bilinçli kullanıcı olur hizmeti tam alır.(evlilik) bazen bilinçsiz kullanıcı olur yarım hizmetede razı olur.(seviş bırak).

sonuç itibari ile her zaman malı tam teslim aldım taahhütü uygulanır. aksi halde tüketici hakları olaya müdahale eder(tecavüz)

0|3
    3|0
  • Çoğu bekleyemez eskiler erkenden evlendirirmiş şimdilerde bazı sözüm ona modern kafalar kınıyorlar hatta karşı çıkanda var 19-20 li yaşlarda evlenmelere ama bir bildikleri varmış yani. Şöyleki günahı vebali aynı ama erkek için topsumsal olarak dediğin konular biraz ne bilim çok yadırganmaz toplumla ilgili yani . Toplumsal algı öyle halbuki günahı aynı neyse sorduğun sorunun cevabı bu erkekte toplumsal algı böyle olunca aman beklesem nolcek diyor.

1|0
    1|0
  • link

Burada cevap ları bulabilirsin, bence doğrusun herkes hakettiğini almalı ama kimseyede neden bakir ya da neden bakire değilsin dememeli, kişisel tecihler kişileri ilgilendirir, önemli olan seçtiğin yaşam tarzına uygun biri kabul etmelisin doğru olan bu...

1|0
    0|0
  • erkekler bir kızın ilk erkeği olmak ister

belki kızlarda tersi olur

bir erkeğin son durağı olmak ister onu elinde tutan kendine bağlayan:))

2|0
    1|0
  • bugüne kadar birlikte olduğum hiçbir kadını bir köşeye atmadım, anlaşamadık ayrıldık, olmadı sürdürmedik. kimsenin ahını da almadım. her erkek dediğin gibi değil yani.

allah senin gönlüne göre verir inşallah.

1|0
    0|0
    • güncellemene cevabım, ben eğer bir şekilde cinsellik yaşamak istiyorsam karşımdaki kadın da istemeli, o istemiyorsa yaşamam, zorlamam. ayrıca evleneceğim insan bakire olacak diye de bir kuralım yok. ben defalarca yaşamış olup, sonrasında bakire bir kişi istemem haksızlığın dik alası olur.

• Bence yanlış düşünüyorsunuz, kimsenin kimseyi kandırdığı yok, yapan bilerek ve isteyerek yapmıştır. Herkes aklı başında bir birey burda. Sonuçta ilerisini kestiremediğin işe girip girmemek senin iradene kalmış birşey. Bunu kalkıp kadına veya erkeğe suç atmakla çözemezsiniz. Herkes aklını başına alsın. O zaman kimse sizi kandıramaz, özellikle kandırmaya uğraşanı da anlarsınız zaten , sonrasında kanıp kanmamak size kalmış yine. Yine kendi iradeniz..

0|0
    1|0
  • bekler kızlar çabuk (hepsi değil) kendini bırakıyor sonuda hiç hoş olmuyor

1|0
    0|0
  • çnkü fizyolojik olarak erkek daha fazla istekli ve bunu yapması lazım...burda belki kendisi kendi başının çaresine bakmalı diye bilirsin evlenene kadar...

0|1
    2|0
  • İki tarafta kabahatli diğer türlü zaten tecavüz olur

0|0
    1|0
  • cinsel dürtü işte fazla nedeni yok içten gelen bir olay

0|0
    0|0
  • dediğine katılmıyorum. olayı tersinden yaşayan da var. bakıyorum etrafımda hiç bakire kız yok. ee ben kendimi kime saklıyorum? bu soruyu sorunca da ister istemez insan kendini keriz hissediyor. yani suçu erkeklere atıp sıyrılamazsın.

0|0
    2|0
    • Bem bakireyim :))

• Vallahi beklemenin sebebi ahiret olsun kardeşim sonuçta Allah'ın huzuruna çıkmak var ve Allah'ın merhameti ne kadar büyükse gazabıda o kadar büyük bunun için kendinizi saklayabikirsiniz

• işin o kısmı beni ilgilendirmiyor. ben bu dünyayı yaşarım. ne almışım ne vermişim? karşılığı ne olmuş? beni bunar ilgilendirir.

• doğa kanunu

0|1
    1|0
  • haklısın ama kızlarda akıllı olsun yapmasınlar dimii

0|0
    3|0
  • sen bakir istemezmisin

neden bakire olmasın özelini benimle yaşamalı

0|2
    0|0
  • alan razı satan razı ise sorun yoktur bence

0|0
    0|0
  • haklısın ama kızlarında buna kanmaması lazım değil mi? sonuçta onlarında bir iradesi var...

0|0
    1|0
    • Kızlar duygusal zayıf insanlar ne kadar desende kandiriliyorlar buna kanmamak imkansız

• ee canım yapmıyanda bir çok kız var...demek yapmak istemeyn yapöıyor değil mi...

• düşüncelerin cok yanlış ben şimdi kaç tane kızla yatımmı sayamadım ama kandırmadımda onlar kandırmaya çalışıo genelemeye bakarsak kızların bir erkekle yatma amacı onunla evlenmek icindir yani kızlar kandırıo erkekleri ve mecbur terk edioruz yatımız kızı bu gün bana veren yarın başkasına vercek sonuçta :D

0|1
    5|0
  • bakir erkek olmaz,işin zor panpi:D

0|0
    3|0
  • Kim bakire kız istiyor. neden kız daha önce başkasına veriyor.

0|0
    0|0
  • ben bakire istemiyorum çok salak oluyorlar tecrübesiz oluyorlar hiç işim olmaz

biliyorum bütün bakireler eksileyecek ama umurumda bile değil

0|1
    3|1
  • ben de bakirim bakire isterim bu benim hakkımdır yani

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• he kızlar salak zaten kandırıp yatağa atıyorlar. yapan yapıyor yapmayan yapmıyor işte ya. sanki kızların ihtiyaçları yok, sanki kızlar mal, sanki kızlar düşünemiyor. her kesimden insan var işte, herkes herkesi zaten beğenmesin bir zahmet.

4|3
    0|1
  • erkek milleti derler ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...