Kendi bedeninize ait seçimleriniz için neden başkalarını size inandırmak zorunda hissediyorsunuz?

Bu güne kadar bir sürü ilişkim oldu ve ilişkiye girdiklerimden 4'ü ısrarla bakire olduğunu söyledi. Hiçbirinden tek damla kan dahi görmedim. Sadece 1'i regl'in son gününe denk getirmiş, onu bekaret kanı olarak yutturmaya çalıştı. Benim için hiçbir önemi olmamasına ve hiçbir şey sormama rağmen ilişkiye girdiğim kadınların hepsi bir açıklama yapmak zorunda hissetti kendini.

Soracağım şey şu: Kızlar, siz erkekleri salak mı zannediyorsunuz? Oldu ki bakire değilsiniz, geçmişinizde yaşadığınız şey yüzünden neden bir de yalancı oluyorsunuz? Bedeniniz ve seçimleriniz için neden kendinizi suçlu hissedip, başka birine, kendinizi inandırmak zorunda hissediyorsunuz?

Söz sizde?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aklı fikri bacak arasından akacak iki damla kana odaklanmış adam(?)lar olursa memlekette kızlar ne yapsınlar. o kanı bile gerçek sanan salaklar olursa kadınlar da böyle çözüm üretmekte haklı sayılırlar. ama her erkek salak değil bunu da bilmeleri lazım tabiki.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu hep eski sevgililerimden ve yakın arkadaşlarımdan da duyuyorum belki bazı şeyleri kendilerine bile açıklayamadıkları için ya da aşalanacaklarını falan düşündükleri için yapıyor olabilirler. Bütün ilişkilerimde hiç saklamadan geçmişimi anlattım birşeylerin arkasına saklanmadım yaptım dedim. Onlarda şaşırıp hayret etti en azından yaptıklarının ardında durman güzel diye.

0|2
    0|0
    • Kesinlikle, dürüstlük her şeyden önemlidir. Genel evden çıksın amiyane tabirle ama dürüstlüğüne inanayım ve sevgime ve sevgisine, başıma taç eder, gönlüme sultan ederim.

• Türkiyede erkeklerin %98'i cahil doğruyu söylemek gerekirse, şort giyse kaşar etek giyse kaşar ama altınıza yatsa kaşar olmuyo ee tabii işiniz bitene kadar ön yargıların canı cehenneme hep diyorum şimdide diyorum evet siz böyle düşündüğünüz sürece kızların kaşar olduklarını düşündüğünüz sürece yalan söylemeye devam edilecektir.

3|0
    0|1
    • Hiçbirinden bugüne kadar bir açıklama istemedim, geçmişini sormadım,önemsemediğimi de söyledim. Hepsi bir savunma mekanizmasıyla hareket eder gibi, istisnasız bir şekilde açıklama yapmak istedi. Çoğu sizin hüsnü kuruntunuz.

• Asıl kadınlar da yukarıdaki eriffu arkadaş gibi olaya yaklaşabilse daha fazla mesafe alırız. Bir kadın bekaretci, kadını mal gibi gören, namusu bacakarası düşünen erkeklere pirim vermese bekaretci kafa yapısı çatırdar. Bir kadının cinselliği yaşaması en az bir erkeğinki kadar utanılmayacak bir olaydır.

• Herkes senin gibi düşünce bu böyle olmaz.

• cok saçma belkide esnekti hemen yapıştırın bakire değildi zaten aman kaçırmayn olur mu sonrada dışarda ben adamım diye gez.

2|0
    0|1
  • ya onlar sen benim için ilksin özelsin durumuna getirmeye çalışmış kendini . yani ben senle yattım ama sen ilksin bak benim hayatımda kızlığımı bile sana veriyorum demek istiyorlar . erkekler anlar ama heralde ne bileyim ben .

0|0
    0|0
  • hangi sebepten olursa olsun karşısındakini aptal yerine koymaya çalışan beyinsizler yapar bunu kimsede kusura bakmasın ben birşey yaşadıysam kendi istediğim için yaşamışımdır hesabını kitabını kimseyle yapmam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ne ya ? Singer zigzag mı Zetina mı bu dikiş makinasının markası ?

Kızlara soruyorsun da , ısrarla bakireyim 4 kızla neden birlikte olduğunu kendine sormuyorsun .. Bunun iki yolu var , ya mertçe sorumluluğunu alırım dersin izin verir ya da hiçbir şekilde izin vermez zorlayan bir yöntemle yaparsın ama ikisi de yaptığını haklı göstermez. Hadi 1 bilemedin 2 bakire ama 4 ne ? Bir sürü ilişki de nedir İstatistik mi yapıyorsun ?

Kızlar salak değil ama , salak yerine konmaya çalışıldığı da açık . Güvenilmez olan kızlar değil , onları bu duruma türlü şirinliklerle düşürüp sonra da " bir sürü" ye geri dönen erkeklerdir.

Psikoloji'de bu bir hastalıktır ve adı da " Casanova syndrome " dur . Gerisini internetten araştırmanı dilerim .

4|0
    0|1
    • Ben, bekarete önem vermem ama sahtekarlığa ve yalancılığa tahammül edemem. Ben dürüsttüm, dürüst olmayan birinin niye sorumluluğunu alayım?

• Davadan sonra aleniyet kesbettiğini de bilir misin sen? Mahkemedeki hakim gizli celse kararı alınmadığı sürece kapısı da kararı da açıktır, emsal teşkil eder .. Neyse konu senin uzmanlık sahan , konu bu da değil zaten , ancak bu da benim uzmanlık saham, söylediklerini zaten adli tıp bilirkişisi olduğum zamanlarda çok gördüm

• Hay Allah'ına kurban senin. Ne de güzel hukuktan anlıyorsun sen :)

• katılıyorum madem suçluluk eziklik hissedip bisiklete binerken oldu eski sevgilim tecavüz etti, parmagım değdi gibi yalanlar söyleyecekseniz neden ilişki yasarsınız ki? ya da dobra olun cayır cayır s.kiştim sonuç ortada :P

0|1
    0|0
  • bakireliğe önem vermiyorum

0|1
    0|0
  • o da bir şey mi, ben şimdiye kadar bekaretini kendi isteğiyle kaybettiğini söyleyeni görmedim. vay arkadaş diyorsun amma çok tecavüzcü sapık varmış bizim ülkede :D

hocam tek dertleri kendilerini mümkün olduğunca masum ve mağdur göstermek. bayanlar severler mağdur olduk gel teselli et ayaklarını.

0|1
    0|0
Yükleniyor...