Acil cevap özellikle erkeklerden cevap bekliyorum çok önemliii !!!!

ya biz ayrıyız ama ayrılmadan öncede sevgilimin iş yernde bir kıza sinir olmuştum bna çok kötü bakıyodu sonra ayrıldık işte başka bir nedenle eski sevgilim ordan çıkıp başka bir işe girdi ama avmde yine bnde cafeye gtmştm kız yemeğe çıkmış yanımdan geçti geçerkende yine aynı bakışlar sonra bende bu ne ya dedim indi eski sevgiliimin yanına gitti nasıl gülerek knşuyolar benimkininde ağzı yırtılıcak çok snrlendm aldatıldım ben dedim kız gtti snra bn indm yanına çağırdım bu ne demek oluyo dedim açıklamaya çalıştı yok eki iş yerndeki abi eşinden ayırlıyomuşta bunun yanında kalmak istemiş kızda izin verme eşi hamile başına kalır iş demiş falan bnde dedim kim yanında kalmak istedi kız mı ? snra çok snrlendm iyce aptal yerine koyduğunu düşündm böyle bişey o kdr gülerek knşulmaz dedim sen tam bir ortalık ororspusuymüşsun meğerse şerefsiz dedim çektim geldim akşam dayanamadım snrmden yine ayadım yine kfr ettim ortalık ororpusumuydun sen diyorum erkek kaşarı diyorum bna ne dersen de sen cansın can bnde diyo seni ne kdr seviyorum bir bilsen diyo git iş yermdeki insanlara sor hepsi seni biliyo hepsine ne kdr sevdiğimi anlatıyorum kıza gelncede yüzleştireym dedi bnde o kdr küçülemem dedim kapattım sizce bu ne yapmaya çalışıyoya :@

Güncellemeler:
şimdide faceden engellemiş beni ekli bile değildi amaç ne ya çıldırcam ben haksızlığa gelemem aldatılmaya hiç gelemem öldürürüm onu :@

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 1sn sonrası bile geçmiştir. bence düşünmene BİLE GEREK YOK. önüne bak .bazen en büyük ceza gördüğn halde görmezden gelmedir. hayat dewam ediyor .aldatan aldanır.onunla mutlu olduğunumu sanıyosun..elbet bir gün sana yaptığını onada yapacak adilikte sınır tanımıcak.

0|0
    0|0
    • çok haklısın :(

• UYGULAMAK İÇİN zaman kaybetme arkana bakma. birgün çok pişmanım diye gelse bile bakma dönme yüzünü.o anın tadını çıkar.zaten en çok zewk aldığım şey de pişman olup geldiklerinde red etmek :)) güçlü ol

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla senin gibi kıskanç belalı bir kadına neden tahammül ediyor onu incelemek gerekir.

0|0
    0|0
    • bela olurum valla bnikmse aptal yerine koyamaz adamın alnını karışlarım

• Sevmek, güvenmektir, sevmek onun için güzel şeyler düşünmekitr, sevmek paylaşmaktır, sevmek vermektir. Sevmek onu düşünürken gülümsemektir.

Bunları yapmayacaksan sevme onu..

Sevgi intikam, kin, öfke, bela değildir.

Boşver unut gitsin onu.

• unutucam kendimişartlandırıyorum böyle bişey gördümçıldırdım tepem attı gün yüzügöstermedi şimdide bunu görünce bide kız knşurken jöle gibi oynuyo şıllık çok snr oldum adam olsaydı ağzı yırtılana kadar gülmezdi adam boşancak onu anlatımış bunda bukdr gülcek ne var ?

• boş ver unut gitsin

0|0
    0|0
  • boş ver hepsi geçer

0|0
    0|0
  • seni kandırmaya çalışıyor halen süper sürtük diyelim biz ona en iyisinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...