Ilişkilerdeki ilkler nelerdir?

Şu an ciddi bir ilişki içindeyim. hatta hayatımdaki ilk ciddi ilişki diyebilirim. erkeğim ve ilişkideki önemli ilkleri benim gerçekleştirmem gerekiyor. en azından bu böyle daha etkileyici. ilk öpücük için güzel bir ortam ayarlamaya çalışıyordum ki arabayla evine bırakırken ilk öpücüğü bir anda mahvetti. kızmıyorum. dayanamayıp bu adımı benden önce atmış olması çok güzel geldi. ama bakire olan kız arkadaşımla ilk sevişmemiz(evet sürtünerek küresel ısınmaya neden olduk) yine onun tarafından başlatıldı. duygularımız hakkında konuşurken ilk seni seviyorum diyen yine o oldu. ve artık bir ilkede benim imza atmam lazım. ama aklıma böyle ilkler gelmiyor. arkadaşlar bir ilişki için etkileyici ilkler nelerdir? önemli adımlar nelerdir? ben hiç bir adım atmayıp sonra benim onu sevip sevmediğimi merak eden sevgilimin kuşkusuna maruz kalmak istemiyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• O sana bir adım geliyorsa sen ona iki adım gideceksein, o seni öptüyse sen bir dahaki sefere daha etkileyici öpeceksin, sürtünerek küresel ısınmaya nasıl bir katkı yaptıysanız bir dahaki sefere daha farklı sürtünme teknikleri bul ne bileyim ama mesele ilkse ona kendi ellerinle romantik bir yemek hazırla, herşey sevişmek öpüşmek koklaşmak değil yani. :))

0|1
    0|0
    • mesele ilk işte :) böyle şeylerle gel bana :) ilk yemek güzel bir fikir mesella... onun gibi daha önerilerin var mı?

• Tabi yaaa bende stajer arıyordum, stajer sezonuna da girdik zaten :D Mühendisvari sürprizler de var; mesela torna tezgahında kız arkadaşımın ismini işledim, hediye ettim. :))

• al bak bu tam mühendis işi olmuş :D sana stajyer bulduuuum :D bende led falan mı dans ettirsem havyayla birşeyler mi yazsam tahtaya.. oh valla insanın yaratıcılığını pompalamak için gelmişsin sanki dünyaya resmen her yorumun ayrı ayrı 3-4 fikir getiriyo insanın aklına :D

Kızlar Ne Diyor 3

• şiir falan ithaf etsen etkilenebilir

0|1
    0|0
    • aaa? sen yaşıo muydun :D bilmiyorum şuan soğuk havalar esiyo aramızda. bu ara yine bişiyler yapmam gerekio ama şiir? pek beni yansıtmıyo...

• cocuk yapalım de :D

0|0
    0|1
  • ilk hediyeyi sen al ilk yıl dönümü kutlamasını yap yani nzmndr bilmiyorum ya da yüzüğü al ilk evlilik teklif eden ol :D

0|1
    0|0
    • ilk evlilik teklif eden olmak?!?!?! daha dur :D evlilik konusunda ikimizinde farklı düşünceleri var zaten. yani evet yüzük olayını düşündüm. ama onun için bile erken şuan. daha yeni bir ilişki düşün... nerdeyse ne yapsam ilk olucak zaten :) ama hangileri önemlidir? hangileri etkileyicidir?

• çiçek almadıysan sende al yıllar sonra bile hatırlar :)) mutluluklar dilerim

• teşekkür ederim :) valla ilişkinin çiçeği burnunda resmen. daha çiçek bile almadım cidden ne yapsam ilk olucak :) tekrar teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ilk sen öpseydin veya ilk sen soyup sizin sürtünme işini sen gerçekleştirseydin sevdiğine inanacakmıydı yani ?

0|0
    0|0
    • inanmıyo değil. ama şöyle birşey var ki erkek genelde ilk adımları atan taraftır. ve ben hiç ilk adım atmadım... kadınların beynide buna göre işler. "neden o yapmıyoda ben yapıyorum? yoksa beni sevmiyor mu?" diye düşünmeye başlar. ben bunun olmasını istemiyorum. olmadanda engellemek istiyorum...

• Madem bu biliyorsun neyin ne olduğunu neden ilk adımları atmasına fırsat veriyorsun ki adamım.

• biz 2 yıldır arkadaşız. ve bundan birkaç gün önce patlak veren bir ilişkimiz var. hep ortam hazırlıyorum adımı daha etkileyici atabilmek için ama tam o havaya giricekken pat diye o atıyo adımı. öyle yani. aceleci biraz.

• pek bir şey kalmamış gibi üzgünüm maruz kalacaksın gibi. asdadsas

0|0
    0|0
Yükleniyor...