Bir kadın erkeğe yatakta ne isterse yaptırabilir mi?

Bir kadın normalde istediğini yaptıramadığı erkeğe/kocası/sevgilisi dilediğini yatakta yaptırabilir mi? evetse nasıl, hayırsa neden? Yani cinsellik bu kadar kuvvetli bir güç müdür?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her erkeğe sökmez bu, bazılarının beyni uçkurundan önce gelir.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ne isterse yaptırabilir ama sonradan hatırlatabilirse tabi :) o an erkek o anı devam ettirmek için herşeyi göze alır :) yani herşeyi yapar ama o anda herşey aklından çok çabuk uçup gidebilir o yüzden sonradan hatırlatabilmen lazım :) cinsellik bu kadar güçlü değil 2 insan arasındaki sex bunu yaptıramaz birbirini seven 2 sevgili o anlarında kızda erkekde sevdiği ne isterse o an herşeyi yapar :) canını bile feda eder:)

1|0
    0|0
  • o kadarda değil..

0|0
    0|0
  • Her erkeğe yaptıramaz.. Erkek seviyorsa zaten yapacaktır bunun yatağı falanı filanı olmaz. zaten erkek İstemiyorsa yapmaz işini bitirir cıkar bi sigara yakar :D

0|0
    0|0
  • evet.. orgazm esnasında yani o 4 5 saniye içerisinde alaattinin sihirli lambasındaki cine dönüşebiliriz. o anı yakaladın yakaladın yakalayamadın gemi kaçar :)

0|0
    0|0
  • Yatakta eğer erkek erkekse yaptırabilir. Gerçek tatminin bayanı memnun etmek olarak görebiliyorsa o zaman yapabilir. Yoksa boşal kaç olmaya çalışır o kadar.

0|0
    0|0
  • bence evet yaptırabilir ama tabiki sevgilisiyse kaçamak yapıyolarsa zaten erkek veya kadın başka bi arayış içindedirlerdoğanın kanunudur bu zaten tabiki birbirlerine güven duymaları lazım önce anlamaları lazım bir iki günlük iş değildir sonuçta evlilik ten sıkılmışlarsa monoton bi hayatları varsa değişiklik ararlar ve birbirlerinin istedilklerini yaparlar ben ce cinsellik göreceli bi iştir tabiki.

0|0
    0|0
  • Cisellik önemli bir kuvvet ancak ondan önce irade var... Sadece istediği şeyi yaptırmak adına yaşanan cinselliği erkek farkederse büyük ihtimalle benim gibi cevabı hayır olacaktır. :)

0|0
    0|0
  • ne istedin de vermedi?

0|1
    0|0
  • hayır. cinselliğin ön planda tutmayan bir erkek için bir değişiklik farketmez.

0|0
    0|1
  • erkeğin karkaterine bağlı

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe değişir.

Asıl olay sevişmek değildir.

Sevişebilme ihtimali için bir çok erkek birşey yapar.

0|0
    0|0
  • evet :)

tabi her kadına bu yetenek verilmemiştir eğer yeteneğin varsa kesinlikle evet :)

1|0
    0|0
  • bence çok tehlikeli...

yatakda aklına gelen herşeyi istemen cinselliği kullandığını gösterir..

zamanla erkekte daha ekonomik diye dışarıda cinsellik ararsa birliktelik ne duruma gelir sen düşün...

0|0
    0|0
  • ne isterse :d

0|0
    0|0
  • istediği şeye bağlı, seks isteklerini en azından yaptırabilmesi lazım

1|0
    0|0
  • bide emirmi verecek kız dikerim ayaklarını yol delme makinası gibi yaparım :D

1|0
    1|1
  • kadının en büyük silahı cinselliği. bunu da her zaman kullanır.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ama :))

0|0
    0|1
  • evet yaptırır heryerde örneği var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• işte hiç başaramadığım ve muhtemelen başaramayacağım olay budur ki balıklama atlarım her fırsatı sekse dönüştürürüm...Neden bende diğer kadınlar gibi bunu kullanamıyorum neden bu kadar başarısızım bilmiyorum ha karşı taraf bana karşı kullanır başarılıda olur ölür biterim.biri bana dur desin :)

0|1
    0|0
  • grup seks scat fetish gibi saçmalamadığım sürece ne istesem yaptırırım ama bunlarım ben istesem dahi tamam dese ondan ayrılırım :)

0|1
    0|0
  • ben yaptiririm arkadas :D ama kocam genelde benden güclü oldugu icin daha cok o yaptiriyor buda benim zaten daha cok hosuma gidiyor.ama erkegide dize getirmenin yollari var.. cinsellik tabiikide kuvvetli bir güc dogru ve dozunda kullanirsan

0|1
    0|0
  • Bence Erkek Eşini çok seviyorsa ve sadece seks objesi olarak görmüyorsa... Çoğu isteğini yerine getirir yatakta .. Ve yaşantısındada :)

1|3
    0|0
  • eve veya kendime alacağım her şeyi yatakta istiyorum

kesin sonuç. kabul ediliyo hep

0|0
    0|0
  • benceee erkek o ana gelene kdr tamam der yapıcam der barajı geçincede hatırlamaz (:

0|2
    0|0
  • evet kadınların çoğu yaptıramadıklarını yatakta koz olarak kullanıyorlar...buna inanan erkekleree şaşıyorum

0|0
    0|1
  • Seviştikten sonra uyku arasında alacağın şeyleri söyleyebilirsin. Ne desen tamam canım der.

0|1
    0|1
  • Bence yaptirir ama bu kisiden kisiye degisir. Ben sevgilimi yatakta daha cok ikna ederdim. Ama bikeresinde oyle bi giciklik yaptiki tamam diyip sonra kararindan caydi serefsiz ve dedigi sey napim evet demesem durup oturucaktin dedi gicik seyyyyy :) ama bende ole kolay kolay pes etmedim tabi. Yani kisacasi karsindaki cidden seni seviyorsa zaten her dedigini yapar bazi konular vardir zorlama gerektirir oda yatakda basarili oluyor bence :)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...