Kapat

Kızlık zarımın esnek olup olmadığını nereden anlayabilirim?

kızlık zarımın esnek olup olmadığını yani elastik mi değil mi nerden anlayabilirim ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• bu senin anlayabileceğin bir durum değil.

0|0
    0|0
  • anlamaya hiç çalışma zarar verirsin .isteersen doktora git .

0|0
    0|0
  • hanımefendi cok kısa süreli muayene ilee nalmamamızz mümkün tahmin edilen gibi teferruatlı bir şey değil aslındaa sizde anlaya bilirsiniz ama tabi belli baslı teknıklerini bilmenızz gerekiyor

0|0
    0|0
  • anlayıp napacaksın onu anlamadım esnekse sendemi esnek davranacan yoksa :D

0|1
    0|0
    • tv de izledim bir kadında öleymiş ama kocası inanmamış ve boşanmışlar korktum :/

• o eskidendir belki şimdi her erkek ilk gecede esnek olabileceğini ve kanamanın olmayabileceğini biliyordur korkma

• Zamanı geldiği zaman hem sen hem partnerin eşin anlarsınız bunu zamanını bekle çok merak etme derim

0|0
    0|0
    • tv de izledim bir kadında öleymiş ama kocası inanmamış ve boşanmışlar korktum :/

• aynen o yüzden evlenmeden rapor almak istiyorum

• Hiç gerek yok bence kendini küçük düşürtme alma rapor falan benim düşüncem bu ama sen bilirsin yinede

• Guzelim buna ancak cinsel ikiskiye girdiginde ogrenebilirsin. Neden merak ediyorsunki :)

0|0
    0|0

• Bu tur seyler olabiliyor ama evlenecegin adam duzgun olursa problem olmayacaktir tatlim. Gonlunu rahat tut. Guzel seyler dusun. O anin zevkini hayal et olumsuz seyleri aklina getirme.

• Bunu anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Esnek olduğunu anlayıp anlayamamk içn zorlama tavsye etamam elinde kalır

0|0
    0|0
  • Doktora gözük

0|0
    0|0
  • parmağını sok, kanarsa değildir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen anlayamazsın. Dr muaynesi ile anlaşılır

0|0
    0|0
  • ne bu merak şimdi ?

0|0
    0|0
  • jinekolojik muayene ile belli olur.

0|1
    0|0
    • gidip söyleyince bakarlar mı ?

• zarımın esnek olup olmadığı konusunda bilgi almak istiyorum dersin. eğer 18den büyüksen muayene eder.

• dr anlar sen anlayamazsıın

0|1
    0|0
Yükleniyor...