Kıyamet mi yaklaşıyor ne ?

Zina çoğalıcak binalar yükselicek vs va binaların yükselmesi hadi neysede arkadaslar zina gerçekdende çoğalmadımı yani bakıyorumda 15 yaşındaki kız bile sevgilimi nasıl doyura bilirim derdinde kızım sen ilk başda aç karnını doyur. Kimse yanlış anlamasın ama niye böyle oldu önceden el tutmaya utanırdı insanlar şimdi ise Bacak arası olmuş tek sorun evleneciğin kız kim bilir senden önce kaç kişiyle beraber oldu bakire olsa bile. Veya evleneceğin erkek bakir olduğunu ne bilceksin heleki bu devirde erkek ve bakirlik çok zor parklarda bile bu işi yapan var nereye gidiyoruz böyle sizcede öyle değilmi ?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• evet alametler yavaş yavaş oluyor.sonumuz hayır olsun

1|0
    0|1
  • Kiyamet gercekten yaklasiyor ama ne zaman kopacagini Allah bilir.Bizim yapacagimiz dinimizin gerektirdigi seyleri yapip ona kulluk etmektir.

0|0
    0|0
  • İnşallah kıyamet kopar. Hemde şimdi

1|2
    1|0
    • profil resmınde pentagram olup inşallah diyen nadir insanlardansındır :D ahaha

• Marul mu varmış çiğköfte olursa belki :/

• Soran çok komiksin yav :/

• bu kadarda derin düşünme , o kız nasıl şöyle midir böylemidir diye düşünerek ancak kendine zarar verirsin , zamanla insanları tanırsın

0|0
    0|0
    • Adam diyor Ankara sen diyorsun bahtım kara.

• senın dediklerin doğru bende katılıyorum zaten

• Nasıl engel olabiliriz dedinde oyüzden neyse :) tesekkürler yorum için

• kıyamet cuma günü akşam namazında ve bayramda kopacakmış diğer günler rahatız yani

asdfghjklş

0|0
    0|0
    • Nasıl böyle kesin konuşa biliyorsun. Kaç kere kıyametin kopmasına denk geldin ?

• kur an da yazıyor ama bayram kısmından emin değilim

• Kıyamet bence de çok yaklaşıyor,Allah herkese sabır versin.

0|0
    0|0
    • ya kıyametın yaklaştığını nerden biliyorsunuz zaten ıkı çeşit kıyamet var, bir tanesi insnaların yarattığı olan diğeride büyük kıyamet , ayrıca o kıyamet gününü Allahtan başka kimse bilemez,

• Ben biliyorum demedim kopacak diyede birşey söylemedim nerden çıkarıyosun böyle şeyleri anlayamıyorum düşüncelerimi yazdım sadece anlayışında problem yaşayan kişi çok

Erkekler Ne Diyor 5

• :) heheh sen burda yazılanların ciddi şeyler olduğunu düşünüyosun sanırım? dizilerin etkileri bunlar..

0|1
    1|0
    • Sadece burda değil bilader senden evden çıkmıyosun heralde ya da haberleride izlemiyosun haberlerde bile günde kaç tecavüz taciz konuları var

• Eskiden elini tuttuğun hanımın ya da beyin oluyordu şimdi bırak el tutmayı o iş bittikden sonra tanımıyor bile yazık seningibi düşünenlere

• :) hade len..

• Insanlar cünkü biliyor artik , namus dudakda ya da bacak arasinda olmadigini (bazi kisiler)

Insanlar biliyor artik namusuzluk, 4 kadinlan evli olupta sinirsiz carriye tutmakda oldugunu.

Insanlar biliyor, bakire evliliklerin sonu , diger evliliklerden daha sorunlu oldugunu.

0|1
    0|1
  • sevişmenin suç; tecavüzün, kadına şiddetin suç olmadığı bir ülkede yaşıyoruz.

0|2
    1|0
  • Merhaba Juju kardeş

Haklısın..

0|0
    0|1
  • Sonumuz hayır olsun. Bize diyecek bir şey bırakmamışsın zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...