Tekrar bakire olunur mu?

4 yıl öncesine kadar düzenli bir cinsel ilişkim vardı. kötü bitti, psikolojik saorunlar yaşadım. artık tekrar bakire oldugumu hissediyorum. Şu andaki aklımdan geçen hisler sanki tekrar liseye yeni başlamış bir ergen gibi aklım tamamen alt taraflarda geziyor. ne yapmalıyım sizce? Asexuel olmaya çalışıyorum . artık yanlız öleceğimi sanıyorum. yani umutsuzluk son safhada. ve ne zaman güzel bir hatun görsem çok kötü hissediyorum. Kendine güvensizliğin biri bin para yani. Bana öyle bir yöntem söyelin ki ilgi duymaktan vazgeçeyim. boş bir umut oldugunu anladım

edit: soruya düzgün başlık bulamadım mod'lar bi zahmet el atıverin ;)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• enteresan bir sorun...bence insan aradan ne kadar zaman gecsin herzaman kafasi sekse takilir yani,hayatimiza ait ve dogal normal bir durum, erkekler herneyapsakta kadinlara o gözle bakarlar,kadinlarda cogu zaman bu erotik dünya icerisinde hareket ederler,bence senin özleminden kaynaklanan bir durum bu, utanmana gerekde yok, durumda bir sorunda yok aslinda,ya sadece kafan takiliyor bakiyorsun,mastürbasyon yap bosal rahatla yani, yinede bu tür düsünceleri azaltmak istiyorsan aklina igrenc durumlar getir :D mesela regl olmus vir vajina falan, her gördügün kadinin o anda regl i olabilir yani bilemezsin, disdan güzel olur ama donunun ici berbat bir kokudadir :D yardimci olabildimmi?

0|0
    0|0
    • :) evet bu türlü tatkikleri düşünmeye bende çalışırım. en azından şu andaki sakin kafayla. ama ne zamanki aynı durumda karşılaşsam sanki hipnoz olmuş gibi bakıyorum. o an bitmesin istiyorum . Çünki o gördüğüm an yakınlaşabildiğim tek anlardan birtanesi

Kızlar Ne Diyor 3

• tekrar bakire olunur tabi bunun diktirmesi var yapay zarı var

ama tekrar bakir olunur mu bilemicem sen sex orucundasın sanırsammm

0|0
    0|0
  • kendini hadım ettir :P

0|0
    0|0
  • en iyisimi evlen biran önce

0|0
    0|0
    • bunu da düşündüm. ama o kişinin ne suçuvar ? benim gibi psikolojisi bozuk birisiyle kendi psikolojisini bozmasını istemem ...

Erkekler Ne Diyor 2

• yok olunmaz galiba...

aksini hiç duymadım...

ama bakireliği elastiki olduğundan bozulmayanlar var...

her ilişki sonrası her daim bakireler...çocuk yapana kadar yani...

0|0
    0|0
  • olunur 3000 tl

0|0
    0|0
    • tek seferlik bir terapi lazım :)

düzenli hale getirmek değil amacım

• o nasıl oluyo anlamadım

• bence git kendi çapından çoook büyük bi borcun aaltına gir inan penisin kalkmıyor al sana tavsiye

Yükleniyor...