Beyler bu şikayetim size lütfen okuyun

demin sorulardan birinde bir bayan arkadaşın gerdek gecesi yaşadığı o talihsizliği okudum ve çok üzüldüm.biz değilmiyiz kadınımla seks yaparken inlesin bağırsın çağırsın hoşumuza gidiyor diyen?peki kadın bunu yaptığında neden onu o*lukla suçluyoruz?kızcağız bakireymiş hemde sevişirken inlemiş diye itip tokat atmış sen bakire değilsin diyip çekip gitmiş.bunun üzerinde biraz düşünmemiz gerikiyor bence.sizin fikirlerinizide öğrenmek istedim

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• soru detayını okudum çok kötü bir durum

cahillik böyle birşey işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek ayrıdır insan ayrıdır bebem. ayının da erkeği vardır :*

1|1
    0|0
  • erkek milleti işde inlersen fahişesin inlemessen cahil köylüsün işde

1|0
    0|0
  • çok haklısın bende cok üzüldüm :( erkeklere yaranılmıyor işte

0|0
    0|0
    • sadece erkekler mi?yeri geliyor bayanlarda anlamadan dinlemeden tek kalemde silip atabiliyorlar.ben de sevdiğim tarafından terk edildim malesef. bnce olumsuz bir durum varsa konuşulmalı öyle hemen silinip atılmamalı.

• hislerimizle değil gerçeklerle yaşıyoruz ama.mesela erkek arkadaşınla görüşüyorsunuz internette erkek arkadaşından cevap alamadığında nasıl yorumlarsın bunu?bilerek cevap vemediğinimi düşünürsün ya da aklına başka bişeyler mı gelir yoksa karşı tarafın internet bağlantısının gittiğini ya da pc de herhangi bir arıza olduğunu mu düşünürsün.

• cevap vermek ıstemedıgını anlarım

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazik yaa agliyorum su an yillar sonra :'(

1|0
    0|0
  • Bende sinirlendim o soruyu görünce, çok üzüldüm arkadaşa. Ben bir kızla mutluysam anlaşabiliyorsam seviyorsam bakire olup olmadığını takmam şahsen sanki biz erkekler çok temiziz amk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...