Gerdek gecem kabusa döndü nolur yardım edin.. Ne yapmalıyım bundan sonra?

21 yaşındayım severek evlendim. onun böyle biri olduğunu bilmiyordum. Her sey cok guzel geçiyordu. Fakat en güzel gecem berbat oldu. İlk ilişkimdi onu çok seviyordum ve çok zevk alıyordum. Bu da beni çok rahatlattı ve aktif olmamı sağladı. Benim inlemelerim ve bu aktif davranışlarım onu süphelendirdi. beni üzerinden itti ve tokat attı. sen bakire olamazsın dedi. evden cıktı gitti hala dönmedi. sizce ne yapmaya calısıyor. Kan geldıgı halde neden bunu yaptı. Bana cok büyük bir iftira atıyor... Ne yapacağım ben?

Güncellemeler:
boşanacağım ondan. az önce ailemle görüştüm. hemen eve gel dediler. ailem bana destek cıkacak.. allah sizin basınıza vermesın böyle şey inşallah. allah düşmanımın basına vermesın bu acıyı.
dönüşü yok artık. aradı beni ''eve dön nerede sürtüyorsun bu saatte'' aynen bunu dedi. abim aldı telefonu elimden ''bu kızı rahat bırakacaksın artık yüzünü bile göremezsin utanmaz herif'' dedi. mahkeme sürecine yansımaması amacıyla küfür etmedi abim. ama utanmaz pislik herif dedi. umarım bu sorun olmaz.

olmaz olsun böyle eş. ailesi de aradı onlara bu kız bakire değildi demiş.raporumu da alacağım yarın. nasıl yapabılıyor bunu. ben ona ne yaptım da bunu bana yapabiliyor.. lanet olsun ona.

0|0
39|50

En İyi Kız Görüşü

• 6 senedir birlikteymissiniz 16 yasından beri. Psikolojik sorunları mı var bu herifin resmen sana öküzlük yapmıs.

4|2
    0|0
    • sağol :( en iyi sen tanır sen anlarsın beni.. allah kahretsin bunları ne diyim.

• şeytana havale ettim bende onları sdgdgds

• ayy şu halde bile güldürdün ya beni :( gözlerim olmus kıpkırmızı..

Erkekler Ne Diyor 50

• o ite sorsana senle beraberken kaç kızı düzmüş ?

14|0
    0|0
  • erkeklerin yüz karası vicdanı iki bacağının arasında olan erkektir. bu tür erkekler yaptıkları şeyin çok büyük bir şey olduğunu düşünürler ama vücudunun 10 da 1 bile olmayacak kadar küçük bir şeyin peşinden gidip nice insanların hayatlarını karartırlar. geri dönüp bakmazlar bile ben ne yaptım ben diye. hayvanlıklarını çevresindekilere ballandıra ballandıra anlatırlar. bu tür şerefsiz insanları çok yaşatmamak gereklidir. daha 2 gün önce asılmış insanları gördüğümde bir sosyal ağ'da "bu insanlık değil." demiştim. fikrimi değiştiriyorum, bu şerefsizleri asmamak insanlık dışı. bahşedilen bu hayatın ne kadar kıymetli olduğunu anlamayan sadece televizyon ve ineternette gördüğü hayatın mükemmeliğine inanmış salak oğlu salaktan başka bir şey değildir bu şerefsizler. daha yazılacak çok şey var ama devamını siz getirin lütfen.

3|0
    0|1
    • haklısınız..

• aradan 5 dk geçmeden kendini yenemediği için tutarsızca konuşup sizi üzmeye devam eder. zırıl zırıl ağladığınızı görene kadar konuşur, sonra da gelir sarılır. ama 5 dk geçmeden neler yapacağı hiç belli değildir yine... kısacası uzak durulası insan tipidir.

• eğer mümkünse müsaitsen eklermisin beni

• Çok saçma sapan bişey olmuş. Sevip de evlendiğin birinin bunu yapması çok kötü. Çok büyük cehalet ve saygısızlık :( bir kız ilk seferde zevk almaz diye bir şey yok. Genelde de korkudan, çekingenlikten kızlar bişey yapamaz, ki bu da doğru değil aslında. Esin gerçekten pişman olup özür dilemedikçe maalesef bunun düzelmesi zor. Ilk geceden yapılabilecek en kötü şeyleri yapmış. Içten pişmanlık duymazsa bundan sonra o evliliği yürütmek çok zor :( senin yapabileceğin pek bir şey yok bence. Zaten sana iftira etmiş, hakaret etmiş, bir de tokat atmış. Sevgi falan kalmaz bu durumda.

1|0
    0|0
  • önce mutluluklar dilerim tebrik ederim sonrada geçmiş olsun deyim.durumun gerçekten karışık.bu olay ne zaman oldu seni hemen mi terketti birde terk edeli ne kadar zaman oldu. birde yaşadıgınız bu olayı aile büyükleri biliyor mu. ayrı bir yerde mi oturuyorsunuz yoksa anne baba bir olan bir yerdemi siniz . tabi bütün bu soruların farklı cevapları olacaktır. her şeyden önce sizin bu davranışınızı yanlış yorumluyorsa aslında kendisinin böyle bir tecrübe yaşadıgını ortaya koyuyor. biraz sabredin bekleyin daha sonra konuşmaya çalışın sakın ilk etapta tepki göstererek ayrılmaya falan kalkmayın. gerkirse bunun böyle olmadıgını doktordan rapor almak suretiyle ispatlayabilecegini söyle. iş dahada çıkmaza girerse sana iftira yaptıgını işin hukuki yönlerini ortayakoyacagını söylemelisin . ama ilk işin doktordan rapor almak olsun vakit geçirmeden.ancak bu raporu kimseye söyleme gizli kalsın gerekirse daha sonra kullanabilisin

0|1
    0|0
    • ailemin şehrindeyim. ailemin bana güveni tam. bu durumun oldugunu bilseler beni alırlar bir daha da yüzümü göremez. ben de kendimden eminim. rapor alacağım zaten. tesekkurler.

• o kafadaki bir erkekle şimdi barışsan bile bir ömür beraber olamazdın...senin için hayırlısı ne ise o olsun.bir erkek olarak inan durumuna çok üzülüyorum.karşına sana layık biri çıkacaktır mutlaka.moralini bozmadan bu tatsızlıktan kurtulursun biran önce.böylesi hayırlıymış dersin-unutursun ileride...kib...

• Çok kötü bir durum ma anlayışlı bir aileniz oldugu için şanslısınız.çok kötü bir olay belkide ömrünüz boyunca unutamayacağınız tüm hayatınızı etkileyen bir olay.Yok efendim dullukmuş,kızlıkmış d üşünmeyn, gelecek hayatınızı yakmayın.Ama eğer seviyorsan ve bu nsanla bir ömür geçer diyorsan beraber psikolojik destek alın vuya yıkmak kolay değil.öfkeyfe kalkmayın

1|0
    1|0
  • yani çok tecrubeli gibi davranınca daha önce nerden bilin ya da belkide yaptın denedin bunu diye dusunmustur ondan kızıp kıskanmakla beraber o tepkiyi vermiştir yanı bu zamanda tvden internetten bile her sey öğrenilirde illlaki yasamak gerekmiyorda dimi otur konus onunla her seyi

0|1
    0|0
    • :( sadece ilişki sırasında üste cıkmıstım. oral bile yapmadım. aktif oldugum olay o..

• ewet bu yuzden sana destek olması senı cok sevıyor asık olması lazım bıle boyle cocukca davranıslar bır yere goturmez unutuyordur evlendıgınızı

• onunda yaptıgı ayıp hıc sevmemıs senı demek 6 yıl bosmus yanı uzuldum acıkcası olmaz olsun boyle erkek ben utandım

• ailen durumu ögrendiğine ve sana sahip çıktığına göre olay büyük ölçüde çözülmüş demektir. bundan sonrası daha uzun sürecek ama daha kolay geçecek. doktor raporundan sonra iş mahkeme safhasına gelir.bu vatandaş hakkında hem boşanma hemde iftira davası açman gerekecek.sakın ola ailen ve sen karşı tarafa saldırıp hakaret edip suçlu duruma düşmeyin. sakin olun olayın hukuki yolunu takip edin hatta raporunuzu heyet raporu haline döndürün

1|0
    0|0
  • sence nerede kaliyor simdi?ikincisi sanirim kanamandan elinde bir bez gibi sey kalmistir,esini ikna yolu ile geri cagir,ve ona güven verebilmen icin beraber doktora gitme teklifi yap,yada onun aile büyüklerini cagir durumu anlat inledim falan demede,yani kiz oldugunu ispatlamaya calis,bu erkekler kendileri baskasinin canini yakarken bisey yok,evlendiklerinde yok kiz olacakmis basarlar avazi,bu tür erkeklerde cuvala girsin.sen morelini bozma kendine güveniyorsan korkmana gerek yok umarim asarsin bu engeli

1|0
    0|0
    • kanı o da görmüştü hatta cok zorlanmıstı ilkinde. ama ben sona doğru onun üzerine cıkınca tecrübeli sandı..

• işini bitene kadarmış küfür edesim geldi töbe töbe bakireligini alsn sonra sen bakire degilsin diyor ama heralde kanın rengindende belli oluyor heralde sanırım kan rengi koyu gelirse bakiremi oluyordu normal kan gelirse tam bilmiyorum ama herneyse sana büyük yanlış yapmışın peki bakiresin demi evlenmeden önce başka biriyle ilişkiye girmedin

1|0
    0|0
    • öpüşmedim bile ondan başkasıyla ilk sevgilimdi.

• Seni sevmediği buradan belli kan geldi demişsin hayır gelmese ne olur aşkını sevgisini evliliğini senin bakireliğinin üzerine mi kurmuş kusura bakma ama kafayı yemiş eşin.

4|0
    1|0
  • bak şimdi zamanın kızlarınada güven olmadığı için belli başlı şüphelerde ister istemez gelir erkeğin aklına fakat uzun bir ilişkiniz varsa zaten ben buna 2 yıl diyorum veya 1 yıl ciddiyete biniyor zaten onndan sonra güvende olmuştur böyle olması biraz da garip yaniii sırf bunun için evlilik bitirmek çok saçma bence bir kez daha oturun konuşun..

0|0
    0|0
    • asla oturmam artık. bu iş bitti. öyle biriyle konusulmaz. ben onu boyle tanımamıstım. 15 yasından berı benı tanıyor. o yastan once ne yasayabilirim ki. utanması yokmus hıc..

• daha önce hiçmi fark etmedin ?

• hayır sadece son zamanlarda işe gitme, işten geç gelme, erkekleri sil telefonundan, denize gitme, dar giyme falan diyordu. heyecandandır alışamamıştır dıye alttan aldım tüm baskılarını..

• Hayret bişey. Bakire olmayanı o nerden biliyormuş onu sor. O rahat hareketlerini bişeyler okuyarakda izleyerek de öğrenebilirsin. İzlediysen ona öyle söyle.

3|0
    0|0
  • Ne acı bir durum ya :( çok geçmiş olsun. 6 yıl beraberiniz gencecik insanlarsınız ve böyle bir sebepten nası bir önyargıysa artık ayrılığa gidiyor. Çok üzücü geçmiş olsun. Bi hayır vardır çocuk olup da boşansan daha zor. Yine de pişman olup özür diler mi diye bir şans ver. Eğer köpek gibi özür dilerse final yani. Büyük eşşeklik etmiş

1|0
    0|0
    • artık olmaz..

• Ozaman cezasını çekecek. Kafasını duvarlara vuracak ama ayrılmayı da davayı da haketmiş. Sevdiğin insanı bulmak kolay olmuyor ondan dedim.

• ne mal adamlar var yaa...salak herif altta ölü gibi dursan duvara benzetir,aktif olsan adın kaşara çıkar.senin suçun yok,çocukta iyice acemiymiş.oturup konuşacaksın-rahat davranışlarını ona izah edeceksin.

2|1
    0|0
  • Ekonomik özgürlüğün var mı?

0|0
    0|0
    • aylık 2000 tl kazanıyorum

• Sana hiç hoş davranmamış.bence yapılacak şey belli.Herkes korkar ilk geceden ne güzel davranmışsın kıymetini bilmemiş senin.

• abi ben dicek hiçbirşey bulamıyorum. Bir insan bu kadar mı hanı bütün küfürleri düzüyorum şuan.

Gerçekten sana çok yazık.

4|0
    0|0
  • en mantiklisiniz yapmissiniz.oyle bir adamdan hayir gelmez.bizler bizdne once esimiz 1-2 kez yasasinda fazla erkek hayatina girmis olmasin derken sizin basiniza gelene bak.yazik resmen asla karsiliksiz birakmayin.rapor da alirsaniz elinde ne varsa vemrke zorunda nafaka vs de.Umarim yardimci olabilmisizdir size.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun çok kötü bir şey ama acele karar verme seven böyle yaparmı

0|0
    2|0
    • asıl şükrediyorum böyle birinden kurtuldugum ıcın erkenden!

• kendi yetersiz belki ondan öyle yaptı kişiliksiz aynı zamanda

• insanlarımız ne zaman kurtulacak bu geri kafalılıktan şu hale bak ya.geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm adına

4|0
    0|2
  • Şizofren adammis demekki inlemeyle ne anliyor ya hemde kan gelmis bakire oldugun belirtisidir bu ama.adam şizofren olunca is baska tabi

3|0
    0|0
  • Adi herif. Ayıp etmiş

1|1
    0|0
    • Gece yazacağım. Çok sinirlendim eşine.

• sanki hiçbiri olmamış gibi huzurluyum. annem sevdıgım yemeklerı yaptı. arkadaslarım yanımda. aslında bir erkeğe hiç ihtiyacım yokmus. onun köpeği olmaya..

• Sevindim senin adına. Bende senin yanındayım, belki çok önemli sayılmaz ama bende sonuna kadar arkandayım

• İnan kendimi çok kötü hissettim... bu ne adilik yaa :/ geri zekalının hoşuna gitmesi gereken yerde... hem de tokat! :(

Peki ne oldu son durum ? :/ Seni de kötü hissettirmek istemiyorum ama istemiyorsan cevaplamayabilirsin anlarım :/

0|0
    0|0
  • millet diktirmeyi gecip fermuar takacak hale gelmis ,senin ki bakire kizla evlendi diye mi bunu yapti ? yazik.yarin bosanma davasi da acar bu adam.yerinizde olsam doktora gider bakireliginizin yeni bozulduguna dair rapor vs alirdim.

0|0
    0|0
    • bunu yapıcam sanırım. ailelere yansırsa elimde delil olmalı...

• evet kesinlikle gec kalmayin.hatta ne zaman olayi yasadigniz esiniz ne kadardir eve gelmiyor bilmiyorum ancak raporu alinca siz kendiniz direk ailelere soyleyin.hatta hukuki yollara dahi basvurabilirsiniz.ne demek o oyle evlen ilk gece esini terket.

• Kendisi psikoloji eğitimi aldı mı?

Dalga geçmiyorum gerçekten soruyorum

Çünkü psikolojiden iyi anladıgını sanan gerzekler genelde tavırdan hareketten bakirelik sorguluyor...

cut.

0|0
    0|0
    • :(

• Maalesef ikna olması için zamana ihtiyacın var, ne derse desin sen savunmandan vazgeçme.. Ayrıca yaptıgı çok küçük düşürücü(kendi kendini küçük düşürmüş)

Evlilik sonrası cozutuyo kimileri anlam vermek güç.

• Bakiresi de zevk alamayacak artık bu kızların..İyice manyadı bu herifler ya.Hayret bir şey.. Zevk almak da suç olmuş..

0|0
    0|0
  • her erkeğe senin gibi birisinin düşmesi lazım erkek karşı cins haz alırsa daha cok zevk alır sen normal mantığı olmayan biriyle evlenmişşin

0|0
    0|0
  • eğerki bu olay gerçekse kesinlikle boşan hangi çağda yaşıyoruz nasıl bir insanmış bu adam,aktif olmandan keyif alacağı yerde adamın düşündüğüne bak

0|0
    0|0
  • yuh amk bu nasıl bir mallıktır gerizekalılıktır..

0|0
    0|0
  • Kızım sende napmışsın ya insan biraz daha pasif kalır...

0|0
    9|0
    • BEN Mİ SUÇLUYUM ŞİMDİ

• emin değilmiş demek ki. 16 yasımdan beri tanıyor beni ve o zamandan beri sevgiliyiz.

• ayıp etmiş o zaman düzgün biriyse olayları analiz ettikten sonra gelir özür diler senden çok takma kafana ama tokat olayı kötü olmuş

• sen de onun kıçına bir tekme at gitsin. olur mu ya böyle bir şey...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 38

• Bilmezsen tahta gibi karı mk bir şeyden anladığı yok altımda ölü gibi derler bilisin kaşar derler bunları eline mahkum edicen.

10|2
    0|1
  • nasıl yani.. bu ne saçmalık yahu koyun gibi yatsan suç aktif olsan suç ne yapcakmışsın ?

10|7
    3|2
  • sen üzme hiç canını canım. Sen haklısın ve sakın utanma. Yazık o kadar senede seni tanıyamamış şimdiden sonra o raporu al ve yüzüne çarp. Ayıp ya. Namuslu bir bayana iftira atmanın vebalini bilmiyor olsa gerek. Bu saatten sonra yapıcı ol diyemiycem sana canım. Geçmiş olsun. Üzülme sakın.

5|1
    0|0
  • çok üzüldüm. diyecek kelime bulamıyorum. senin gibi bir kadını hak etmiyor. Eminim karşına senin kıymetini bilen erkek çıkacaktır.

0|1
    0|0
  • sabah kalk git dOktordan yeni kizliginin bozulduğuna dair rapor al.ardından da boşanma davası açıp maddi manevi tazminat iste.şahsına yapılmış çok büyük bir hakaret bu bı sn bile bekleme böyle adamla evli kalsan anca kendine işkence edersin!

1|3
    0|1
    • yapacağım canım sağol

• ya zarar verirse diye korkuyorum sımdı..

• Ne zarar verebilecek bosver asla korkma. Kendi rezilliğinden utansın bu saatten sonra.

• Nasıl oluyoda 6 yıllık tanısmanız bı cırpıda gıdıyo.s

1|1
    0|0
  • Töbe ya inanası gelmiyor insanın gerçrkte bir insan bunu nasıl yapar

0|1
    0|0
  • Cok mu ariyorsunuz boyle adamlari allah askina ya

1|3
    1|0
  • kocan hakkında kötü bir şey söylemek istemem ama bu adamla senin işin çok zor...

1|2
    0|0
  • Cahilin de cahili. Sürtünür inşallah köpek gibi pişman olur it herif. Hakarete bak ya. Psikolojisi bozuk manyak herif. Ay aşırı sinirlendim cahile bak ya. Köyde mi büyümüş lan bu

1|1
    0|0
  • vay okuz vay

,

1|2
    0|1
  • Gerizekalı adam ya tokat atmış bir de, öldürürüm ben onu

0|3
    0|0
  • Ayı.

1|1
    0|0
  • sende erkeğin ailesine deki oğlunuz homo penisi kakmıyo bana suc atıyo analdınmı

1|1
    1|1
  • Çok kötü oldum canım geçmiş olsun... Son durum nedir?

0|0
    0|0
  • Vayyy şerefsiz itttt... Para al ondan dava aç %100 kazanırsın!

0|0
    0|0
  • Ah ah çok mu aradın bunu nerden buldun? Kolay gelsin canım

0|0
    0|0
  • 21 yasında evlenmekle hata etmıssın sıze sımdı tanımısım sevıyordum gıbı gelıyor ama 25 yası gecınce olgunluk o zaman oluyor ve ınan bana 21 yasındakı düşüncelerıne gülüyor bıle ınsan..ailen destek olmus sanslısın benımkıler ıyılerdır ama yınede rezıl oluruz dıye dusunup barısmamı ısterlerdı heralde

0|0
    0|0
  • Bence ayrıl yol yakinken o şimdi kimlerle oldu bakir degil sen

Bakire oldugun halde neler yapıyor kasıtlı yapıyor bosver

1|1
    0|0
  • Kardeşşş son durum ne?

0|1
    0|0
  • Allahin orumcek beyinlisi adamindan hayir gelmezdi zaten canim 6 yil diyorsun sevinmelisin ki simdiden yuzunu gosterdi eger bu adamla devam etseydin cocugun olsaydi cok daha kotu olabilirdi boyle okuzleri diger tarafta nasil bir azap bekliyor cok merak ediyorum, sen gonlunu ferah tut ailen de yaninda cok sanslisin. Musluman bir ulkedeyiz tamam bekarete onem verebilir ama her ne olursa olsun bu davranis o kadar adice ki kesinlikle senin gibi tertemiz birini haketmiyor o hayvan oglu hayvan, cok sinirlendim inan ki, allah basima getirmesin bazen arkadaslarim diyor keske bekaretini korusaydin diye ama boyle olaylari okuyunca insan dusunmeden edemiyor bazi seyleri, her sey gonlunce olsun hayatim hakettigin gibi birini cikarsin alah karsina

1|1
    0|0
    • seni zar için seven biri hiç sevmiyor demektir. işte zar sevdalısı 6 yılı böyle çöpe atıyor..

• senin yine ailen sana sahip çıkıyor bana evlen diyorlar o da tanımadıgım biriyle ama ya kötü biriyse boşanırsam bana bakan olmaz o da bir gelirim yokben daha çok korkuyorum tanımadıgın bir adamla evlenicem görücü usulü bana çok uzakta bir şehirde sorup soruşturacak yok ama insan korkuyor sence ben ne yapim evlen diyorlar

1|1
    0|0
    • evlenme gerekirse polise başvur. artık kadın haklarını önemsiyorlar. ailem beni zorla evlendirmek istiyor de. devlet seni korumaya alır.

• sığınma evine alırlar canım. kararlı ol ve diren. benim ailem bana sahip cıkacak ama çevrenin de ağzı torba değil. mutlaka sinirimi bozanlar olacak. belki de eski eşim bana kötülükler yapacak.

• inan bu evden çıksam sudan çıkmış balıga dönerim etraf o kadar kötü insanla dolu ama evlensemde aynı durum çok korkuyorum beni seven beni sahiplenen deger veren daha bugüne kadar çıkmadı neden bilmiyorum çirkin degilim ama beni gerçekten seven olmadı ya çıkma teklifi eden benimle yatmak istedi ben kabul etmedim neden onuda bilmiyorum yüzümden çok saf aldatılacak oldugumu anlayan çok oluyor neden bilmiyorum

• çok zor Allah yardım etsin 6 yıl dile kolay!hala aramadımı seni?doktora gitmek için sabahı beklemeseydin keşke!ailene ne dedin,nasıl döndün?

1|1
    0|0
    • anlattım her seyı. onların guvenı tam bana. geri donme o adama dedıler

• kurtulduguma sukredıyorum

• bugün ne yaptın?raporunu aldınmı

• kan gelmiş nasıl rapor alıcan

0|1
    0|0
    • yakın zamanda bozuldugunu anlarlar canım. yani evlilik içinde bakireydim. zaten hala pembe sızıntım var.

• Serefsizmis kusura bakma

0|1
    0|0
  • Katıksız has onun bunun çocuğu deniliyor böylee öküzlere...derler ya donuna kadar alıcam..al be kızım..ne yapsan yeridir..

2|1
    0|0
  • cidden bu gerçek mi ? bak yeminle diyorum ?

0|1
    1|1
  • keşke biraz sabrettin öfekeyle karar vermeseydin kocanı bir dinleseydin :(

0|1
    5|1
    • hayır artık bitti. lanet olsun ona. allahtan korkar insan..

• bu olay gerçekse, biraz bekleyip konuşsaydın diyen bir insan...ve bu insan bir kadın...yorum yok

• belkı yanlış br dusuncr ama ben beklerdım

• biri sana karşı bu çocuğu doldurmuş olabilir mi davranışı kesinlikle çok yanlış fakat bunu yapmasının nedeni senin aktif olman değil gibi geldi bana

0|2
    1|0
  • boşan gitsin yaaa öyle kocamı olur mk

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...