Parmak atmayla kızlık zarı bozulur mu?

Merhaba arkadaşlar, ben şu anda 23 yaşındayım ve 17 yaşındayken bir hata yaptım. İlk sevgilimle evinde buluşmuştuk, ben reglydim ve erkek arkadaşım bana parmak atmıştı, üzerimde pantolonum, iç çamaşırım ve ped vardı. Benim canım acıdı fakat regl olduğumdan kan geldi mi gelmedi mi anlamayamadım ve yıllardır bu soru benim kafamda takılı..

Jinekoloğa gidip kontrol ettirmeye çok korkuyorum ya bi sorun çıkar diye :( ben bu yaşıma rağmen, kendim bu yaşıma kadar bekaretime zarar gelmesin diye masturbasyon bile yapmazken umarım bekaretim bozulmamıştır.. Sizin düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
jinekoloğa o bölgemi göstermek istemiyorumm :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Olayın oluş durumuna bakılırsa bozulmamış gibi görünüyor, çünkü kızlık zarı ha diyince bozulacak birşey değil. Parmağın içine tam anlamıyla girmesi gerekiyor, ki öyle birşey olsa zaten hissederdin. Ama tabi tavsiyem kendi kendini yemektense, gidip bir doktora görünmek. Bunu kafanda o kadar büyütme, artık her yaşdan, dil, dinden insan çok rahat bir şekilde jinekoloğa gidebiliyor. Bunu neden diyorum diyecek olursan; kafanda "acaba gidersem biri görür mü, ya arkamdan konuşurlarsa" gibi düşüncelerin ne kadar yersiz olduğunu anlaman için.

• @gulenkel Hacım bırak, zaten sinek konsa aman bozuldu diye konu açıyorlar :) Şimdi sen böyle dedin diye kalpten gidecekler :D

• "haa" kızlık zarı bozulan var mı ?

Erkekler Ne Diyor 15

• bozulmamıştır

• kesin bozulmuştur

• Her Turlu cevap verılmıs boyle bır durumda bolup bozulmamsı 3 5 10 15 cm baglı degıldır bazen erkek bıle ılıskıye gırıyor bozulmuyor kızlık zarı derınlıgı nerde ne zaman olacagı bellı olan bır sey degıl eger bu kouda cok dusuncen var ıse ve evlenecegın kısıye saklıyorsan bu kouda cesaret topla kendını ayarla ve dr yardımı al 1 kez kontrol sadece bu kadar yanı bana kalırsa

• parmağın boyuna ve seninkinin derinliğine bağlı

• bozulmazz

• sevgilin basketbolcu değilse sorun yok neden dersen onların eli büyük olur parmağıda uzun olur tabi :)

• derinliğe bağlı

• E o zaman kendini at en yakın köprüden sende kurtul bizde kurtulalım

allah allah yaaa..

• 5 cm den ileri gidersen bozulur

• ben ölçtüm 4 santim

• Jinekoloji sana en doğru cevabı verecektir.

Ayrıca cinsellikle alakalı binlerce bu tarz soruda binlerce kez yazdık,çizdik, yorum yaptık kardeşim neden bu kadar takıyorsunuz kafayı bu bakirelik meselesine ya?

Bakire OLUP yapmadığı iğrençlikler kalmayan kızlar sırf o zar duruyor diye günahsız patates çuvalı mı? Sen şimdi git cinsellikle alakalı soru arşivini bi gez bakıym hadeeee

• olmaz bişey skıntı yapma

• "üzerimde pantolonum, iç çamaşırım ve ped vardı" bir de çelik yelek olsaydı be abijim..

• helal :d

• güncellemeye: Diğer bölgelerine genel cerrahi bakar zaten

• parmak*(pantalon+iç çamaşırı+ped) = çok zor

ama doktora rahat et.

• anlattığın durumda bozulmaması lazım

• Bu sorunu jinekolog çözer ancak. Ne desek boş

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgilimde böyle bozmuştu beni

• bozulur

• olabilir de olmayabilir de denemek lazım

• Bekaret kemeride takaydın iyiydi ... kamera şakasımısın sen ...

• tabikide jinekologa gitmen lazim ,kizim senin derdin ne? jinekolog dedigin hayati boyunca ,sorunlu yada hasta vajina gören ve onlara tedavi arayan bir insan, kadin jinekologa gitsene?! bikere parmaklamaktan zarinin bozuldugunu hic sanmiyorum. kizlik zari öyle tik diye yirtilacak birsey degil, biraz güc gerekir yani en azindan. bence bu konuyu diger türlü cözemedigine göre normal insan gibi git jonekologuna gel geri evine...üstelik kil birakirsan biraz okadarda ciplak hissetmezsin kendini utanacak ne var yahu ?

• Bence bozulmamıstır..reglken parmagını ıc camasırının ıcındenmı soktu tam anlamadım. ama pantolon,ıc camasırı ve pedın ustunden parmak atmıs bıle sayılmaz yanı ımkansız

• pantoolonu pedi falan yırtması lazım :d

• aynayla bak :D

• ya utnsa da sıkılsada bi doktor şart yani ne diyelim :(

• ayna olmaz diyo

• yani dur bak link bu tür yerlerden araştrabilrsin bak içeriğine tam bakmadım ama bezer sitelere de bakabilirsin..

• Öncekileri Göster
  • hahahaha yok artık daha neler üzerinde herşey vardı nasıl bozulsun :)

• ben yoklayabilrim :d

• Bence yoklamasın bozulmayan şeyi bozar mazallah :)))

• kendi parmağıyla yoklasa anlar mı ki?

Yükleniyor...