Doğum kontrol ve ertesi gün hapı ne zaman kullanılmaya başlanmalı?

Doğum kontrol hapını sevgilim içime boşalmadan ne kadar zaman önce içmeliyim ve kullanmayı ne zaman bırakmalıyım? Ertesi gün hapını içime boşaldıktan ne kadar süre sonra ne sıklıkta almalıyım?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum kontrol hapları düzenli alınmalı içe boşalmayla ilgisi yok.Hergün belirli bir saatte alınmalı.Ertesi gün hapını ne zaman almak gerekir link

Doğum kontrol hapı kullanımı da şöyle ama doktora danışmadan başlanmamalı haplara link

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eretesi gün hapı için max süre 72 saatti yanlış hatırlamıyorsam, ama ne kadar erken o kadar iyi..

doğum kontrol hapına adet dönemimin başında başlanıyor diye biliyorum.

0|0
    0|1
  • Konu dışı..

Nöbetçi eczacı arkadaşım dün Norlevo yetiştirememiş :))) E malum yılbaşı .o

1|0
    0|1
  • Ertesi gün hapı 72 saate kadar bilmem ne kadar etkilidir der.Ama sen o kadar bekletmesen iyi olur.

0|0
    0|1
  • dikkat sonra p.ç olsun

0|0
    0|1
  • sen kullanabilirsin

0|0
    0|1
  • canım erkek arkadaşınla tatile gitmene daha varsa doğum kontrol hapı kullansan daha iyi olur..

0|0
    0|3
  • olabilir dediğin bence

0|0
    0|0
  • doktorunla görüş. burdan alacağın cevap içini rahatlatacak mı?

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• nasıl kullanacağını yazmışlar ama şunu belirteyim bu tarz hapları çok kullanırsan sonra istesende çocuğun olmaz

0|0
    0|1
  • doğum kontrol hapına adetin biter bitmez başlamalısın ve adet olana kadar hergün içmelisin.ertesi gün hapını da korunmasız cinselilişki yasarsan ve içine boşalırsa içmelisin,en gec 3 günün var ertesi gün hapı içebilmek için...

ama dogum kontrol hapı daha mantıklı,hertürlü hobaaaaa yani ;))))

0|0
    0|1
    • Ama dogum kontrol de ikinci ayda ise yariyirmus

• yok canım ya benim kız arkadasım kullanmaya basladıktan hemen sonra ilişkiye girdi ve hiç bişey olmadı yani..sence insanlar 1 ay bekliyomu ?

dogum kontrol hapı adeti falanda düzenliyo ;)

• Sanmiyorum beklediklerini ama korkuyorum sevgilimle paylasmaliyim bunu :)

• Doğum Kontrol Hapına ilk regl olduğun gün başlaman gerek. 7 gün sonra koruma sağlar.

Ertesi gün hapını ilişkinin üzerinden 72 saat geçmeden önce almalısın.

0|0
    0|1
    • Cumartesi bitiyo o zaman baslasam olur mu ?

• evet cumartesi başla yaz24 var onu kullanabilirsin sonraki hafta cmts-pazar koruma sağlanmış olur.

• Peki 30 ocak 3 subat arasi korunma kesin saglanmis olur dimi ve bildigin online eczane var mi :)

• Doğum kontrol hapları reglin ilk günü kullanılmaya başlanır.

Ertesi gün hapını boşaldıktan sonra çok geçirmeden içmelisin.

0|1
    0|1
    • Ama yilda sadece 1 kere icebilirim dimi?

• Ertesi gün hapını ayda bir kereye mahsus içebilirsin. Doğum kontrol hapını her zaman kullanabilirsin.

• ilk regl oldugun gün icmeye basliyacaksin bir ay öyle devam ilk tablet bitince 7 gün icmeyeceksin 21 li olan tabletse eyer

ikinci ay anca koruyucu olur ilk ay icsende icine bosalma olmuyacak

0|0
    0|1
    • Opps bu kotu oldu 30 ocakta gidicem bu cumartesinoldum peki ertesi gun hapi nasilmoluyor?

• evet onu keyfi icmemen lazim olduki yanlislikla icine bosaldi ozaman anca alinip icilecek birsey

• Bu duraumda o zevki anca yazin tadabilirim:(

Yükleniyor...