Erken boşalma sorunu ?

arkadaşlar okşarken veya mastürbasyon yaparken herhangi bir sıkıntı yok ancak sürtünürken vs çok çabuk boşalıyorum sizce bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin :(

0|1
15

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok kız ile birlikte olursan zamanla uzar be dostum.. bu şekilde mumkun değil...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kac dk da

0|0
    0|0
    • sürtünürken 2-3 dk da

• dalga geçmeeee :@

• Tmm özür (:

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşım orgazm beyinde başlar beyinde biter. şunu asla unutmayın. erken boşalma diye bir rahatsızlık yoktur. biraz bencillikten kaynaklanır. sadece ben zevk alayım anlayışı, karşıdakini düşünmeme ve sadece kendine odaklanma bu sonucu doğurur. sen sadece kendi mutluluğunu düşünerek odaklanırsan erken boşalırsın. ama kadınını öncelikli düşünür onu mutlu etmeye çalışırsan sorunu büyük ölçüde çözersin.

ayrıca. cinsel ilişkide sadece genital organlara endekslenmiş tabir yerinde olursa hayvani ilişki şekli olursa erken boşalma kaçınılmazdır. sevişmeyi iyi yaparsan kadınını orgazma yaklaştırdıktan sonra içine girersen sorun kalmaz.

0|0
    0|0
    • Hayır öyle değil. Bazen bende de oluyor. Partnerim orgazm olmadan bırakmam. Ancak bazen oluyor işte. Garip bir durum ben de muzdaribim.

• arkadaşlar, insanın boşalma süresi değişkendir. o anki psikolojik durum, yorgunluk durumu, kadının ilgisi, aşırı düşünce yoğunluğu...etkendir. eğer orgazma çok yaklaşmışsanız yapacağınız taktik pozisyon ya da uygulama değiştireceksiniz ve o anki odaklanmanızı bozacaksınız. başka şeyler düşünmeye çalışıp ortamdan kendinizi soğutun. bu en ideal çözümlerdendir. pozisyon değişin yeni pozisyonda elle devam ederek kadını boş bırakmayın sonra içine girin

• okşamayı ve mast yapmayı en aza indir .çok sık zevk alıp boşalır ya da zevk duyarsan sürtünerek ve kız bedeni ile çok yakın sex yaparken erken boşalma olabilir .

1|0
    0|0
  • Zamanla düzelir, gerçek cinsel ilişki yaşamadan bu süreyi hesaplamak zordur

0|0
    0|0
  • Mastı bırak düzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...