Ben bir yalan söyledim

bakire olmama rağmen sevgilime hamile kaldığımı söyledim tepkisi ne olur diye şaka amaçlıydı ama role fazla kaptırdım kendimi sonra dedim napıyorum lan ben ama iş işten geçmiş aha yaa napıcam ben şmdi kendi kuyumu kendim kazdım :D yok işte sperm hareketli olduğu için yolunu buluyormuş falan böyle şeyleri çevremden duydğm için söyleyeyim dedim bakalm ne kadar sahip çıkıyor falan abuk subuk bir bokumsu şeyler ortaya çıktı yaptığm şakaya ben bile inandm haydaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir şaka bu yaa bana yapsalar silerim o kişiyi cıvık şaka

0|0
    0|0
    • bizim çok güzel bir ilişkimiz var doğruluk payını öğrenmek için türlü türlü yollara başvurabiliyoruz.İleride böyle birr durumla karşılaşırsam intiharla sonu bulabilirim.Bu yüzden bunu empatiyle şmdi çözmeye çalştm çok karmaşık evet ama en azından geleceği garantiye alıyorum.

• Söylemen iyide eğer benim gibi biriyse bundan sonra güvenmez acaba doğrumu der içinden

• çok iyi biri ama güvenir emin ol aslnda her şakanın bir gerçeklik payı vardır ya benmde soru işareti olmuştu yalan olduğunuda söyleyemem yani namusuma ve şerefime o kadar bağlıyımki laf ettirmem bu yüzden olacakları somutlaştırdm söylerm kendisine yok öyle birşey diye kesip atarım. kendiside defalarca yokt öyle brşey dedi

Erkekler Ne Diyor 6

• işinmiyok derdinmi yok git içine sok keyfini çıkar

0|0
    1|0
  • Alın bunu buradan, çabuk alın.

0|0
    0|0
  • Kezban desem ?

0|0
    1|0
    • of kesin şu klasik şakaları benm şakam bile sizinkinden daha güzel çıktı betern beteride varmş :D

• Sevindim mutluluklar bir daha şaka yapma :)

• yok yok tövbe :):)

• yuh artık oha yani bu kadar da olmaz ki çocuk kendini içki vermiştir bence :D

0|0
    0|0
    • :D:D baktım 8 10 kere aradı evin önüne gelicekmiş mal gibi gülerim role kaptırmam lazım kendimi ya

• 1 nisanı bekle diyicem ama daha çok var ona

• hal olur ya nefessiz kaldm burda yeminle o kadar sıcakki

• Hocam arkadaş şaka ya basılı tutmuş hamile kalır mı?

0|0
    0|0
  • Herifi elinden kaçırma

0|0
    0|0
    • O beni kaçırmasın :) haha yok yok karşılıklı bir aşk Allah'a şükür... sadece korkularımdan arınmak için belki gelecekte böyle bir hata yaparım neler olabilr diye şmdi yapmak istedim.Aslnda o kişiyi tanımak için mantıksızda olsa başvurmak gerekiyor.Devir çok başka yapacak birşey yok zorgünlerden hesap etmek lazım insan olan insanı..

• İyi. Hoşta abartmayın bizde insanız

Kızlar Ne Diyor 2

• terkedilirsin öğrendiğinde.

0|0
    0|0
    • olay trkedilmek değil o kadr kolay olamaz

• yaptığın şaka çok gereksiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...