Sevgilim anal sex yapıyor sadece...

doggy style pozisyonunda ilişkiye giriyoruz .. ve o kalıplı olduğu için benim için çok zor oluyor .. ve de vajinal olarak ilişkiye girmek istemiyor ben ısrar ettiğim halde .. olmaz diyor .. başlarda bende korkuyordum sonra istedim o ise olmaz yapmam diyor .. neden acaba ? gay felan demeyin gayette erkek .. acaba hamile kalmamdan yada yarın birgün ne olucağı belli olmaz bundan mı korkuyor ?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Anal seksin kendi içinde bir felsefesi, bir zevki, böyle nasıl desem kendine has bir melodisi var. O bir kaçamak değil, bir tutku; bir kaçış yolu değil, bir tercih.

Lakin sevgilin, bunun felsefesini umursamıyor, bekaret gibi zorlama saçma birşey yüzünden seksin kendi içindeki tadını bozuyor. Oysa bu istenmeli, tutukuyla yapılmalı, emek verilmeli.. Toplumsal tabulardan kaçış yolu olarak kullanılmasını kınıyorum.

Sözüm sana değil tabii ki, sevgiline.

Sanıyorum ki, bekaret konusunda dolayı sorumluluk almak istemiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• üstüne kalırsın diye korkuyor bence

3|1
    0|0
  • Bakireysen. Bekaret sorumluğuna girmek istemiyordur. Yarın bir gn ayrılısınız ve sende anal seks tecrübelerine rağmen.

ben bakireyim diyebilirsin.

ee kısmet işte. ne olacağı belli olmaz.

( bu arada anal seksin fazlası zararlıdır haberin ola)

1|0
    0|0
  • hamile kalmandan ziyade onun başına kalmandan çekiniyor. Hamile kalmandan korksa kondom vs. kullanır. İlişkinizi bir gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Haa sorun bunlar değilse hafif bir gay eğilimi var malesef ve bunu sen biraz zor anlarsın.

0|0
    0|0
  • eğer bakireysen ileride ayrıldığında sorun olacağını düşündüğü için yapıyordur bunu herhalde..

0|0
    0|0
  • bakire olduğun için olabilirmi

0|0
    0|0
  • bakireysen vajinal sexi adam nasıl tercih edebilir,sen eğer kızlığından kurtulmayı onunla yaşamak istiyorsan bunu onla konuşmalısın...

0|0
    0|0
  • seninle uzun soluklu ilişki düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • bakire misiniz ?

0|0
    0|0
    • sözde evet ?

• tam olarak evet

• eğer sizin kızlığınızı alırsa başına bela olursunuz. Burası türkiye adamı s*kerler. ayrıca sizden başka kimseyle sevgili olamaz bu halde. siz problem çıkartırsanız adamın başı yanar yani. ;)

• evli değilsiniz ve bakiremisin

1|0
    0|0
  • Son iki yazdığın sebep olabilir.. Hata yapma..Pişman olma..O çeker gider sen öylece kalırsın.

0|0
    0|0
  • bakireysen çok normal bence çocuk korkuyordur başınızı yakacağından belki.

0|0
    0|0
  • evet muhtemelen o durumdan...

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • kızım başına kalmasından korkuyor senın

0|0
    0|0
  • anal seks bütün erkek sever

0|0
    0|0
  • aynn hamile kalma diye bide anal bir tutkudur bende analdan yapmak isterim.

0|0
    0|0
  • bırak keyfini çıkarsın evlendikten sonra vajinadanda yapar.

0|0
    0|0
  • herif sadece senin tadını çıkartıyor ciddi değil ...

buna rağman nasıl hala onlasın ?

2|1
    0|0
    • katılıyorum

• öyle diyorsun da sevgisini hisetmesem olmazdım onla hala beraber .. gerçek sevenle sadece seviyorum diyen arasındaki farkı inan anlayabiliyorum .. soruda bir eksiklik oldu sevgilim vajinal sex istemiyor ama bunu söylerken " orası benim hazinem o kan evlendiğimiz zaman akıcak " diyor

• Bakire isen evlenmeden bekaretinin bozulmasını istemiyordur. Bu çok saçmadan olsa bir nebze sana değer verdiğinin göstergesi. Ama bakire değilsen. Popo deliği vajinadan daha dardır ve daha çok zevk verir o yüzden olabilir. Bunların yanı sıra kültürel farklılıklardanda kaynaklanabilir. P*rno sektöründe anal ilişkinin marjinal gösterilmesi bu kültürü besleyen önemli argümanlardan birisidir. Ayrıca yasak olanın daha çok heyecan vermesi konusuda düşünülebilir eşinizin bu yolu tercih etmesinde.

0|0
    0|0
  • zamanla büyük tuvaletini tutamaz hale geliceksin ayrıl bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• anal daha iyi geliyor erkegede onsan. neden? anüs daha dar..oda dar delik varken genis delige niye giyeyim zihniyetinde..bence ayril ,kendine kadini sevmenin nasil birsey oldugunu bilen bir adami bul..

0|1
    0|1
  • sen istediğin halde hala vajinal yapmıyorsa o adamla ne işin var?

0|2
    0|1
  • Bakireysen haklı çocuk ileriyi düşünüyodur.. Hamile kalma ihtimali falan aklını kurcalıyodur

0|1
    0|0
  • eger sen anal degil vajinal istedigin halde bunu yapmıyorsa bir sorun vardır

0|0
    0|1
  • Anal ve oral günahtır

0|0
    0|0
  • merhaba soru 1 sene once sorulmus

bende su an ayni durumdayim 2-3 kez anal sex yasadim, bakireyim sevgilim olmaz o kan evlendigimizde akacak diyor o yuzden arkadan yapiyoruz

ama ben kendimi kotu hissediyorum nebileyim:( bana teselli vermene cok ihtiyacim var degerli arkadasim

su anki durum ve hissettiklerin neler?

0|1
    0|0
  • ayrıl ya o ne öyle

0|0
    0|1
  • Bence de uzak dur bu arkadaştan...

1|0
    0|1
    • uzak durmasına ne gerek var sonuçta anal sex erkege daha çok haz verir ve erkegi kadına daha çok baglar kadınıda

• Vay be sanki pozitif bilim anlatıyor, o kadar net, matematik gibi. Bodrumcumbarmencim fikrine bir şey demiyeyim, yola devam...

• yalanmı ama belki çogu kişi inkar eder yok biz yapamayız sevmeyiz diye.ama bir çoguda ve denemişdir.hele zaten hatunlar o olaydan sonra ya sevgilisinden kaçar gider yada daha baglanır ortası yok bence..ha diceksin sen çokmu biliyosun diye ama benim yaşadıklarım ve hissettiklerime göre hep böle oldu

Yükleniyor...