Kendimle Çelişkiler İçindeyim

Kendimi erkeklerin bu duygularından tamamen farksız hissediyorum. Erkekler nasıl kızlarla cinsellik için konuşmak istiyosa aynısını ben de erkekler için hissediyorum. Birden fazla erkeği de sevebiliyorum ya da beni seven erkeklerin fikirlerini yanıltıyorum kendi hakkımdaki. Zorla cinselliğe yöneltiyo gibiyim. Bazı değerleri kendimde aştım o da bunlardan biri. Rahatsız olmuyorum benim içinden geçenler aynen bunlar fakat bazen duygularım da ön plana çıkıyo. Ben öyle yapınca siz erkekler diyelim öyle bir kız görünce mesela sevgili bile olmadan cinsellik yaşadığınız biri hakkında ( ama kız çok güzel ve de çok seksi ) olsa onun hakkındaki değerleriniz neler olur? Bu bende ki özellik kötü bir şey midir? Napmalıyım bilmiyorum. Kendimi zorlasam mutlu olamıycam, ama bu şekilde de kullanılıyo gibi hissetmek de ayrı bir kalp kırıcı olay. Lütfen mantıklı cevaplarınıza ihtiyacım var. Bu konuyu çevremdekilere danışamam o yüzden bana yardım etmenizi istiyorum

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• kendinle barışık duygularına hakim ne istedğini bilen ve bundanda haz alıyorsun başkalarının ne düşündüğünü de bırakırsan hayatının ve özgürlüğünün keyfini yaşarsın zaten gerisi teferruat

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kısaca ssen kendine fucker body arıyorsun. Seks partneri... Ülkemizde çok yaygın değil ama ingilterede master yaptığımda sıkça gördüüğüm bir durumdu. Sadece seks arkadaşı. Burda kullanılma gibi triplerden kurtulmalısın. Amaç al gülüm ver gülüm.

1|0
    0|0
  • Tarif ettiğin kızlar kaşar diye anılırlar. Bir kaşarla ne kadar güzel ve seksi olursa olsun kimse ciddi düşünmez.

0|0
    0|0
  • arkadaşım önemli olan senin ne düşündüğün başkasının değil istediğinle yatıp kalkabilirsin bu senin kaliteni düşürmez önemli olan ne yapmak istediğin ayrıca bu yaptıkların senle ilişki yaşadığın kişi arasında hiç kafana takma bu sitede yapılan yorumlarıda sikine takma çoğu yobaz ama cinsellik katagorisnden çıkmıyorlar :))

1|0
    0|0
  • Bu partnerine gore degisir bence, sadece cinsel amacli birliktelikler ten uyumu olduktan sonra kisiler manevi olarakta rahatlar ama dogru kisi olursa, senin bu konudaki zaafini kullanmak isteyenler ve bunu hissettirenler pismanlik yaratir sende. Kisaca mahalle baskisi. Benimde en buyuk zaafim cinselliktir diger konularda farkliyimdir ama yinede elimden geldigince secici davranirim ki ve frekanslarin uyumuna dikkat ederim ki ozel ve guzel olsun, anlattigin pismanlik yasanmasin...

0|0
    0|0
  • anormal bir durum değil ülkemizde aslında böyle okadar çok kız var ki ama bastırılmış malesef bu duyguları kimseyle paylaşamıyorlar

0|0
    0|0
  • Valla iyiymiş ;)

0|0
    0|0
  • Boşver, keyfini çıkar ;)

0|0
    0|0
  • boş ver yaşa hayatını sonuçta senide alcak bir keriz bulunur elbet :D

not ( esqiden bir kızı 10 kişi isterdi 1 alırdı ) şimdi bir kızı 10 kişi istio 9 parçalıo 1 salağa kalıo o hesap olcaksın sende :D

0|0
    0|0
  • libidon çok yüksek,daha fazla mastürbasyonla rahatlamalısın...

0|0
    0|0
  • Abazanlara lazim sen gibilerde nefsine uyduktan sonra kimse yardim edemez

0|0
    0|0
  • keşke senin gibi olsa herkes :)

0|0
    0|0
  • yo normal ama aşırıya kaçma hiç bir kız hakkında ne olursa olsun kötü düşünmem

0|0
    0|0
  • takma kafana kızların bir çoğu ( hepsi değil ) senle aynı düşüncede ama kendilerine bile itiraf edemiyorlar. Ahlaki değerleri toplumsal baskı ve iç sesleri arasında sıkışıp kalmışlar...

0|0
    0|0
  • ee gönlün baya geniş :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazıları kaliten düşmez demiş, kesinlikle katılmıyorum. Bu değerler bu kadar ucuz olmamalı.

0|0
    0|0
    • bir uzmanla görüşün isterseniz, muhakkak size yönlendirmesi olacaktır.

• Hormonal bir durum olabilir.Çünkü kadınlar için önce güven ve sevgi gelir.

Psikiyatriste gitmeyi düşündün mü hiç?

0|0
    0|0
    • bu konuyla mı hayır bu ben de hep vardı hiç bitmeyen bir duygu üstelik

• libidonuz çok fazla sanırım , bakiremiydiniz _?

0|0
    0|0
  • cinsellik istemiyorsanız yapmayın sizce . zorla olmaz bunlar...

0|0
    0|0
    • nasıl yani pek anlıyamadım

Yükleniyor...