Kadınların bakire olması zorunluluğu erkeklerin de zararına olmuyor mu?

Eğer burada da gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bakirelik önemli olmasaydı o zaman bu erkekler için de iyi olmaz mıydı? Otuzbir çekip duruyor zavallılar. Şimdi yapan yine yapıyo doğru ama ben öyle demiyorum. Tek gecelik ilişki de değil ama diyelim ki bir iki yıldır çıkan birileri yapıyor olsa normal bir şey olsaydı. Siz ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
O kadar ahlaksız sorular sorup sevgilimle şunu yaptık bunu yaptık diye anlatanların şimdi ahlak bekçisi kesilmesi çok ilginç ..

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Zorujluluk diye bisey yok ki. Bu tamamen insanlarin kendi secimi.

1|0
    0|0
    • Sadece kendi fikrimi söyledim her konuda olduğu gibi dinsiz kafir diye hakaret etmekten başka bir şey yapamıyorlar. Bu bölümdeki diğer soruları görüyorum onlara herkes yaptığını anlatıyor, kimse de bir şey demiyor. Ben bunu yazınca saçmalama kafir gibi yorumlar yapılması çok ilginç gerçekten. İnsan gibi yorum da yapamıyorlar ki..

• Niye yargilayip hakaret edeyim ki? Şunu asla unutma biri sana hakaretle cevap veriyosa fikrini çürütecek bı sözü yoktur.kendisini anca karşıdakine saldırarak savunabilir!

• çok doğru bir yorum, bundan sonra sadece hakaret edenleri dikkate almıycam

Erkekler Ne Diyor 16

• arkadaşım sen dünyaya gözünü mü kapadın. sen dünyadan haberin yok galiba. ne demek gelişmiş ülkeler. yahu bilimsel ve teknik gelişimimiz ve şu anki konumuzu sen göremiyormusun. gelişmiş dediğin ülkeler hangileri söylermisin. avrupa deme sakın. avrupa bizden geri. bizden teknoloji alıyor. asyanın en gelişmiş ülkesiyiz. avrupaya 5 bastık artık. tüm dünyada %70 inşaat sektörü bizde.inşaat demek tüm sektörlerin lokomotifi demek. ingilizler bile artık kendi doktorlarını bıakıp bizde ameliyat oluyorsa bu bizim gelişmiş olduğumuzu gösterir. dünyada ilk kıkırdağı ve kemiği biz üretiyoruz. şu an hiç bir ülkeye bağımlılığımız yok. herşeyi kendimiz üretiyoruz.

ahlak yapısında da insanlık yapısında da biz ilerideyiz. aile kavramı namusa kavramı bir tek bizde gelişmiş ve vardır.

sen ahlaksızlaşmayı, sapıklaşmayı, kendini erkeklerin cinsel objesi olarak gören onursuzca anlayışı ilericilik olarak mı görüyorsun

çok saçmalamşsın. dünyada ilk 10 ülke içindeyiz haberin olsun

1|0
    2|0
    • Burdada herkes öbür türlü yapıp bakire diye geçiniyor ama

• arkadaşım sen onlara bakma. onlar dürüst değil. şunu asla unutma. zarı korumak bakirelik değildir. kendini onurunu nefsini korumak bakireliktir. her haltı karıştırıp bakireyim demeleri onların onursuzluğu

• erkek içinde kadın içinde iffetini korumak çok güzeldir ilk evlenceğin kişiye saklamak kendini düşünsene tek o sana sahip sende ona bütün ömür kimse erkeğinin penisini görmemiş ondan zevk almamış mükemmel değil mi sadece senin kocan ya da karın sadece senin.

2|0
    0|0
  • ha tek gece ha bütün gece :))

biride bir bini de bir bunun.

sonuçta cinsel birleşme var...isteyen yapsın.herkes kendinden sorumlu..

0|0
    0|0
  • ben bu olaya dini açıdan değil de kültürel açıdan bakıyorum. Doğacak çocuğun anası da babası da bu konuya dikkat ederse o da onuruyla yaşar(bana göre). iktisat düzelse böyle bir sorun olmaz zaten insanlar genç yaşta evlenebilir. ama kültürü ve dini bir kenara bırakıp, sadece insan olarak düşünürsen ihtiyaç,zevk alma veya aşkını paylaşma açısından dediklerin doğru.

0|0
    0|0
  • Bence bakirelik zaten önemli değil. Kim naparsa yapsın

1|0
    0|0
  • Bu ulkelerin gelismisligini neyle kiyaslayip degerlendiriyorsun ve konunun ana fikri ile bagdastiriyorsun, bize bir aciklar misin lutfen?

Hayvanlara ozgu bir cinsel hayati neden normal sayalim ki?...

0|0
    0|0
    • Cinsel hayat hayvanlara mı özgü? Neremle gülsem acaba? Esas onlar sadece üreme amacıyla yapıyor ve binbir pozisyon deneyenler insanlar bildigim kadarıyla :))

• Guleceginiz yeri secmeden once, dogru yerinizden birdaha okumanizi oneririm size, aceleci hanim efendi. :-)

• evet ama bakirelik de güzel o güzel anı evlendikten sonra yaşamak daha mutluluk verir ve unutulmaz olur

0|1
    0|0
  • bizde de ne gelişmeler var ama senin haberin yok galiba.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ben zaten bakire aramıyorum.

0|0
    0|0
  • sanırım soruyu tam anlamadım..

ama yazı başlığı bana mantıklı geldi...

0|0
    0|0
    • Esas soru o zaten kimseninkafası basmadı saptırdılar konuyu

• Bakma sen onların ne dediğine onlar sadece kendilerine tanır bu zevki

1|0
    0|0
  • biz müslümanız keşke hiç olmasa diyoruz buda olsun istiyo evlensin eşile yapsın dayanamıyosa

0|0
    0|0
  • Mantıklı :)

0|0
    0|0
  • :) benim çevremde normaal yani seks ihtiyaç yapıyoruz zaten evlilik diye sıkıntılar da yok

0|0
    0|0
  • Gelişmekte olan ülkelerde önemli yani sadece.

0|0
    0|0
  • kaybedenler kulübü diyorum ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayol kızlar manyaklasms *D soksun noolcak yaaa ne güzel işte )))

0|0
    0|0
  • saçmalıyorsun diyorum...

1|0
    2|0
    • ne oldu eksiledin , herkes sen mi be güzelim umduğun bulamadın sanırım ;)

• Kötüledim mi sence nasıl böyle bir anlam çıkarttın ://

• önemsiz olsaymımış , erkeklere kötü oluyormuşmuş .. bunlar ne demek , yaşın küçük mü anlanıyorsun ?

• günah günah ey kafirrrr

3|3
    4|0
  • orispiiiiiiii

2|3
    2|0
Yükleniyor...