Doğumdan sonra genişleme oluyor mu?

İyi akşamlar, sorumdaki gibi mi? O zaman evlenmeden beraber olanların hepsi dar olmalı bu mantığa göre ne diyorsunuz? Yapısal olduğunu düşünüyorum sizlerin düşünceleri nelerdir?

Birde bazılarının ilk beraberliklerinde çok az canlarının yanması neye bağlı olabilir? Hazır olmakla alakalı seçeneğinden bağımsız, hazırda olunca acıyan acıyor. Bakire ise nasıl acımaz aklımın almadığı nokta bu? Bu kadar mı değişken bir yapı?

Teşekkürler.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Evet olur

2. Hayır değildir. Darlık genişlik göreceli partnerinize göre.

3. Yapısal tabii, ruhsal olacak hali yok :D

4. Zar yapısı farklıdır.

5. Zar yapısı farklıdır.

6. Evet

1|0
    0|0
    • zar yapıları arasında bu kadar belirgin etkimi olur? Dün bir arkadaşıma sordum hiç bir acı hissetmediğini söyledi nasıl mümkün bu diye hala inanamıyorum.

• vardır elbet ama bunlar çok ekstren durumlar.

• Değişiklik gösterebiliyor işte

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır

0|0
    0|0
  • evet haklısın evlenmeden önce dar ve yapıları farklı bazıları ilk sekste çok az canlarının yanması yapından kaynaklanır.

doğumdan sonra genişler

0|0
    0|0
  • herşey o kadar esnek ki ve çeşitliki hiç bir kesin cümle kurulamaz.

yok bakire ise dardır da değilse geniştir de falan da filanda, yok öyle bişeeeeee

0|0
    0|0
  • ilk birliktelikte kadının canının az yanması partnerinin şeyinin küçük olduğunu gösterir.ben aşağıdaki hatunu bile bağırtıyorum yani düşün:))

0|0
    0|0
    • aşağıdaki hatun ne anlamadım?

• ya sende farketmedinmi kader bizi bir şekilde yanyana getiriyor işte.baksana onca insanın içinden sohbeti uzadıkça uzayan(buda demektirki iyi anlaşıyoruz:D ) hala neden kadere teslim olmuyoruzki:))

• hiç alakası yok, sorularda karşılaşmak çok doğal. Eşinize bağlanın başka birilerine eğilim olmaz.

Kızlar Ne Diyor 2

• kadından kadına değişebilir etmeni çok kısacası

0|0
    0|0
  • genişleme olacak diye bir şey yok ... ilk ilişkide ıslanma fazla ise , acı az olur

0|0
    0|0
    • belirtmiştim soruda hazır olmakla alakalı kısmıyla alakalı değil diye.

• diğer etenleri anlayabiliyorum ama boyutu noktasında ise, sonuçta ilk kez yaşandığında bu belirleyici neden olsun? İlk kez olduğunda bu çok belirleyici unsur olmamalı?

• pozisyona da bağlıdır acı büyük yazdım , penisin kalınlığı da büyükle orantılı olarak artar , ondan büyük penis , kalın olur ve dar vaginaya nasıl sığabilir acı olmaz mı girişte ?

Yükleniyor...