Aramizda bilgili doktor varsa cevaplasin

ben parmagimi vajinama sokdum kan felan gelmedi simdi soru su diyelimki evlendim ve esnek cikdi benim zarim kan gelmedi esimde inanmadi doktora geitrmeye kalkdi acaba o doktor anlarmi parmak sokuldugunu oraya bana bakire raporu verirmi yani?

0|1
315

En İyi Erkek Görüşü

• Parmakla bozulması zordur zaten. Kızlık zarı kalın bir objenin vajinaya girmesi ile yırtılarak bozulur daha çok. Yani içeri girdiği için değil deliği esnettiği ve genişlettiği için yırtılır zar.

Eğer zara hiç zarar vermediyseniz hiçbir doktor anlayamaz şu olmuş bu olmuş diye. Ayrıca bu kadar kafanıza takmayın lütfen bu meseleyi.

Ben kız olsam ve kocam bana inanmayıp doktora gidiyoruz dese. O gün boşardım onu. Bu kadar küçük düşürmeyin kendinizi lütfen.

0|0
    0|0
    • bende bosarim diyorum ama o kadar kolay deyil o isler öyle birsey olmus olsa herkes kizdan hemen süphelenirdi

• Evlenecek kadar yakın hissedip güvenip. ondan sonra yalancı olduğunu düşünmek büyük çelişki.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Eşin içine girdikten sonra o parmağın hükmü kalmaz. Vajina internet explorer gibi geçmişi tutmaz, default olarak 'çıkarken geçmişi temizle' seçeneğiyle gelir.

1|0
    0|1
  • Vereceği rapordan kimse bir mok anlamaz. Kızın hayatını düşündüğü için bir sürü mesleki terim zırvalar. Bekaret zarının var oluş nedenini bildikleri için pek umursamazlar.

1|0
    0|0
  • Doktor nerenize ne soktuğunuzu bilemez hanımefendi. Sadece zarınızın olup olmadığını bilebilir.

1|0
    0|0
  • KS de Jinekolog kaynıyor ama onunda bilgilisinden olsun.

Zar varsa jinekolog sonrasını kurcalamaz, kafan rahat olsun. Tek parmakla zaten düşündüğün şekilde bir zarar vermen zor.

0|0
    0|0
  • Anlamaz,ama parmak izi bulabilir.

1|1
    0|0
  • fazla kurcalama bakireysen bakiresindir zaten ilişki sırasında çok zorlandığı için kanar. Doktor anlar elbette ancak şunu unutma yalan söylersen kendini kandırırsın :/

0|0
    0|0
    • ben bakireyim neyin yalanini söylicem

• o zmn sorun yok hüsnü kuruntulara gerek yok böyle rahat ol :) daha önceden kanamaya yaşamamışsan yani skntı olmaz :) ki anldğm kadarıyla yok evlenebilirsin :) iyi geceler :D

• umarım sıkıntı yoktur bence böyle şeyleri kafana takma hele eşin seni doktora bile götürmeye kalksa ben o adamı bosarım sahsen ...

0|0
    0|0
    • bende öyle diyorum ama bosarim diyorum ama bekara bosarim demek kolay gelirmis diye bir söz var yani kafa, cok karisirdi kesinlikle

• ama senın grurun bu hanı annen baban bıle tutub senı doktora goturemez bence namus ıkı bacak arasında degldır bana gore inşallah hersey ıstedgın gıbı olur...

• Esnekse sorun yoktur doktor zaten bunu söyleyecektir.

ama ne girdiğini bilemez ;)

0|0
    0|0
  • Merak etme, doktor parmak sokulduğunu falan anlamaz. İçin rahat olsuın.

0|0
    0|0
  • Doktor diyorsun anlar mı diyorsun ? Şaka mı yapıyorsun :)

0|0
    0|0
  • zara bağlı zar kaliteliyse verir kaliteli değilse yırtık rapaoru verir

0|0
    1|0
  • doktor anlar tabi hemen senden bir parmak izi alır..Vajinandaki parmak iziyle karsılastırı..Ama parmak değil de penis girmişse rapor vermez..Yetkili mercilere o penis izini yollar kimle sevişmişsen onu bile bulur :D ahahah

1|0
    0|0
  • her raporu alırsın sen :))

0|0
    0|0
  • hayır.Esnek se yırtılmamıştır zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Verir bacım

0|0
    0|0