Erkek arkadaşım cinsellik yaşamak istiyor bense istemiyorum. Dertliyim, umutsuzum

selam herkese iyi günler , üniversite eğitimi almış ve bu zamanlarda iki sevgilis olmuş bir insanım arkadaşlar ilk sevgilim 21 yasında oldu hepsi de uzun soluklu ilişkilerdi şimdilerde 27 yasındayım o zamanlar nefis denen şeyin tavan yaptığı zamanlardı erkek arkadaşlarımla bir takım yüzeysel şeyler yaşadım ve çok pişmn oldumsu anevlilik gibi bir düşüncem yok mesleğim de var fakat ilerde düşüneceğim büyük ihtimalle karşıma çıkan şahsiyetler hep cinsellik yaşamak istiyor bense istemiyorum çünkü bunun çok da önemli olmadığını gördüm şimdi sevgilim olsa sadece elini tutarım belki ufak bir masum öpücük tepkileri şimdiden duyuyorum öpücükten sonra gerisi gelir diceksiniz ben bayanım cinsellik içermeyen bir öpücük diyorum olabilir diyorum erkek öle düşünmez diceksiniz bilmiyorum arkadaşlar ilişkime sınırlar prensipler koydum varmıdır sizce etrafta böyle prensibleri olan erkekler yoksa ben hayal peşindemiyim beni ben olduğum için seviçek ama cinsel duygularını da başkalarınla gidermiycek varmıdır umutsuzm...

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• sen doğru yaparsın bir ilişki böyle olmalı o güzel anları evlendikten sonra yaşamak daha güzel anlamlı böylece iki kişi bir birlerini daha çok arzulayacak birlikte olmak için can atacaklar

0|2
    2|3
    • çok teşekkür ederim ince davranışından dolayı aşklar böyle olursa anlam kazanır çok uzun süre devam eder bende olsam eşimle evlendikten sonra birlikte olurdum

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu şartlarda bir erkekle sevgili olmana gerek yok. Arkadaş olarak aradığın gibi erkekleri bulabilirsin tabii ki. Evlenmeyi de düşünmüyorsun, o zaman neden sevgili bulmak istiyorsun? Erkeklerle normal

arkadaşlık edebilirsin. Senin bir sevgiliden beklentin nedir onu anlayamadım.

0|1
    0|0
    • aslında bu sekılde bır ınsanı bulsam evlenıcem gercek bu bulamadıgım ıcın evlılıge sıcak bakmıyorum

• 27 yaşında bir kıza talip olan erkek illa cinsellik isteyecek diye bir kaide yok. Çevren böyleyse başka ortamlarda bulun.

0|1
    0|0
  • Akışına bırak hayatını degerı bılen bılır oyle bırı varmıdır dersen illa ki vardır hayat adamların içinden en adam olanını bır gun çıkarır karsına eger bı karar verdiysen kendınle ilgili sonuna kadar git vazgeçmek korkaklıktan başka bırsey değildir hayatta..bayanlar bır seks ya da cinsel obje değildir o ınsanın hayatsuyu olmalıdır..

0|0
    0|0
  • Gerçekten seven ve körü körüne aşık olan adam bekler ancak, öyle birinide bulmanız çok zor bir ihtimal, gerçi bu tamamen size kalmış birşey, onu gerçekten kişisel olarak iyi etkilemeniz lazım. Ama böyle birini beklemek istiyorsanız uzun zaman alabilir bulmanız, vaktiniz varsa bekleyin :)

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun karsina istedigin gibi birinicikarsin insallah ( elimizden bisey gelmiyo dua edelim senin icinen azindan)

0|0
    0|0
    • saol:(

• İsteyen hesrkezin bir nasibi vardir bu dunyada yeterki senin niyetin guzel olsun istemeyi bilene allah veriyo saglik ve sevgiyle kal

• var öyle eğitimli kültürlü erkekler umarım bulursun kendine uygun birini

0|1
    0|0
  • Karşındaki adam delikanlı ise senin istegin dışında hiç birşey yapmaz ancak dikkatli ol partner seçerken.

0|0
    0|0
  • Vardır Aşkı sevgiyi bacak arasında armaktansa kalpte yaşayanlar elbette vardır.

1|0
    0|1
  • tam kadınlığını yaşayacak çağrasın ama ilişki olmasın diyorsun. tuhaf.

0|0
    0|0
    • kadınlıgımı baska turlu yasatsın erkegım bana..evlenene kadar

• başka türlü değil. her türlü olsun.

• seninle evlenmek lazım

0|0
    0|0
  • 28 yaşındayım senin gibi düşünüyorum ama biz prim yapmıyoruz bu devirde malesef benim gibi çok kişi de vardır emin ol...

0|0
    0|0
  • He oldu gelmişin neredeyse 30 una hem cinsellik yaşama hem de başkasıyla yaşamasın iste. Başka emrin canım?

0|0
    0|0
  • %1 de olsa var tabi ama seninki bir nevi hayal bence...

0|0
    0|0
  • zor öyle bir erkek bulabilmen..helede bu zamanda

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır ama o tıp hem cınslerım bı ılıskım olsun dıye fazla dusunmezler

0|0
    0|0
  • cinselliği yok etmekten ne anlıyosun bılmıyorum ama hayatını yasa takma kafana

0|0
    0|0
  • zor be güzelim...

0|0
    0|1
  • karşımdaki kadını arzulamadan öpmek çok saçma be ablacım

0|0
    0|1
  • Evet var , zaten insanlar ilk basta sadece cinsel olarak arzuladından karsı cinsi istediginden ergenlik gençlik dönemleride sürekli birileri ile çıkıyor , karsı cinsi arzuluyor, Ama zaman ilerledikce sadece Aşkı Masumluğu iyi Anlaşmayı arıyor , sevecegi birini sadece eli eline deyse bile mutlu olabilecegi birini

0|0
    0|0
    • nrde pekı nıye cıkmıyo o sahsıyet

• bulursan yaz bana:)

• nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! :D

• verecek bişey kalmayınca adam ne yapsın :D geç bunları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evlilik öncesi sex kötü :((

0|0
    0|0
  • ben olduğuna pek inanmıyorum varsa da çok azlar. senin prensipler koyman ne kadar doğru bilemedim sonuçta kasarak bir yere varılmaz. hayatı yaşayamazsın

0|1
    0|0
  • geçmişte yaşamışsın adama bunları anlatman gerekecek. o adam da diyecek ki geçmişte bunları yaşamışsın şimdi benimle yaşamak istemiyorsun neden diyecek?

0|2
    0|0
    • önemlı bırsey olamdıgını gördüm yanlıs yaptıgımı anladım zaten yuzeysel seylerdı

• sen pişman olmaktan tövbe etmekten anlamıyosun heralde..bır hata yaparsın ama devamını getırmek zorunda degılsın ...

• ben senin görüşüne saygı duyuyorum. bunlar benim görüşlerimde değil . erkeklerin düşüncelerini söylüyorum ben sana. olay bu p.çler her zmaan zevkini yaşar seven erkek evliliği beklemek zorundadır hep durum bu.

Yükleniyor...