Nedir bu isin sirri agaaa???

Ben lezbiyen videolari izlemeyi cok severim ve bunun garip oldugunu dusunurdum ancak ks de farkkettim ki ne garibi kizlar dahi ilgili lezbiyen olmamalarina ragmen.sahsen ben bir gay p*rnosunu gordugumde hemen uzaklasiyorum yok kaldiramam yani hatta basiyorum kufuru ama nasil oluyorda kizlar lezbiyende olmamalarina ragmen ilgi duyabiliyorlar tabi hepsini kastedmiyorum?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim, çoğu kez erkekler kızlara nazaran tecrübelidir. Neyin ne olduğunu kavramıştır hiç bilmese bile teorik olarak birşeyleri bilir. Gel görkü bayanların tecrübesizliği aynı erkeklerdeki gibi merak konusudur bilmedikleri şeyleri soramadığından, yaşayamadığından ya da görmediğinden merak ederler, çevrelerinde bizim kadar akıl fikir verecek insanlar yoktur. Biz kendi aramızda detayına kadar girer konuşuruz sürekli bilgi ve ileştişim halinde büyümüşüzdür ama onlarda böyle bir durum yok bakma burada soruyor ediyorlar ama gerçekte gidipte sorabilsinler konuşabilsinlerde göreyim. İşte bu merak ve bilgisizlik öğrenme ve keşfetme güdüsüyle birleşince söylediğin şey gerçekleşmiş oluyor. Benim bakış açım böyle umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • Anladim aga bakalim kizlar bu yorumuna ne diyecek? :)

• Valla kızlara bırakırsan dürüst yazmazlar bile :) bakalım..

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen bir erkek olarak lezbiyenleri izlemeyi sevebilirsin e kızlarda gayleri izlemeyi sevebilir lezbiyenlerden iğrenebilir tercih meselesi :) ( ben ikisini de sevmem )

0|0
    0|0
    • Ya bak geyleri sevseniz iyi lezbiyenleri seveniniz cok .d

• Sevilebilir zevk meselesi oral izlemek için de tercih edilir ;) renkler zevkler fantaziler tartışılmaz bilaadeer :D

• Yav tartismiyommmmm merak ettim nasil oluyooo diye beaa .dd

• ben gaylere ilgi duyuyorum lezbiyen p*rnosu bende herhengi bir istek uyandırmıyor

0|0
    0|0
  • lezbiyen degilim.ama lezbiyen p*rnolarini izlemeyi cok severim.

0|0
    0|0
    • Ben yanlislikla gozume gey carpinca hemen o sayfayi kapatiyorum kizlar garip iste etkilenmiyorlar

• gay p*rnolari bende sevmem

• Iste bunun mantigini bir anlayamadim gitti :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar güzel onları sevmeli okşamalı incitmemeliyiz onlar narin kırılırlar kırmamalıyız hep doyuma ulaştırmalıyız bayanları izlemek güzel onlarsız olmaz

0|0
    0|0
  • bazı kediler sever ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...