"Sevişti bir bakir ile bakire Erkeğe milli dediler kadına fahişe."

"Sevişti bir bakir ile bakire

Erkeğe milli dediler kadına fahişe."

Neden böyle olur ? Neden bu toplum erkeği yüceltirken kadını ezer?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• ikisininde bedenden önce ruhu düzüşmüş. İkiside f*hişe yani. Kadının or*spusu olurda erkeğin olmaz mı.

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bunun sebebi şudur:

Bizim toplumuzda bakire denen bir kavram var. Düşünceye göre Allah bu zar denen mereti kızlara kendilerini kocalarına saklasın diye vermiştir. Bu nedenle kız evlenmeden yapar bekareti bozarsa o namussuz kaşar ırıspı olur. Aslında bu doğrumudur? Tabi ki hayır. Asıl gerçek şudur ki bu zar denen meret doğumdan itibaren bebeklerde dışkı ve idrardan bakteri ve mikropların vajinal yolla içeriye oradanda iç organlara ulaşıp enfeksiyonla ölüme sebep olmasın diye oluşmuştur. Çünkü bebeklerde bağışıklık sistemi gelişmemiş olduğundan mikrop kapma sepsis vs olma şansı enfeksiyon sebebi ile ölme durumu çok yüksektir. Fakat bu gerçeği 70 milyonu geçen toplumumuzda kaç kişi bilmektedir? Ayrıca bilse ne olur? Bizler yetişme büyüme devresinde bunu görüyoruz kızlar bakire olmalı kocalarına saklanmalı. Ben bile 25 yaşıma kadar bakire derdim ama ben bakir miyim ki bakire arıyorum? Bizde erkek yapınca vayy erkek adam oldun ama kız yapınca o*ospu oldun demelerini sebebi budur. Eğer bizde de bekaret kavramı olmasa zaten abaza kimse olmaz herkes istediğiyle yatar kalkar avrupa yı bile sollar şuan ki gay lez sayısının 10 katı cinsiyet farklılığı yaşıyor olurduk.

3|0
    0|0
  • erkek egemen bir toplumda yaşıyoruz..ve erkekler kuralları işlerine geldiği gibi koyarlar..kendi yaptıklarını meşru kılmak adına bu tür toplum baskısı ahlak yalanı adı altında şartlarını ortaya koyarlar.. ama artık çok fazla kadınlar takmıyor bunları.. kendi özgüvenleri ve toplumdaki yeri rolü artııkça .. neyin ne olduğunu en azından kendinsinin ne olduğunu veya olmadığını biliyorlar..

2|0
    0|0
  • asdfg... bitmedi bu geyik.

Verip giden kıza Allah razı olsun diyoruz mesela.

Ama züküp giden erkeğe siz hep ırınzpı çocuğu diyonuz o nolcak? asdfghj

Kusura bakma ciddiye bile alamıyorum.

0|0
    2|0
  • Hep İnsanlar.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • geçmişten gelen hatalı bir durum erkekte yüceltilmemeli bence

2|0
    0|0
  • sırf bu yüzden gay olabilirim.

1|1
    1|1
  • kadının hatası. erkek önüne gelenle yatıyo evlilik sürecine kadar.ama kadın ben evliliğe saklıyorum kendimi diyo.peki nasıl tahammül edebiliyo eşinin daha önce başkalarıyla birlikte olmasını ? o erkek.. mi diyo ? e bak yüceltiyo erkeği.

1|0
    0|0
  • Çifte standart var bu ülkede cinsellik konusunda tamam ama genelleme yapmayalım ve bu konuda toplumda da değişmeler var artan bir ivmede.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çünkü kadı nın vajinası var , namusu ordan geçiyor .

0|0
    0|0
  • eskisi kadar kalmadıgını düşünüyorum aşılacak zamanla bence

0|0
    0|0
  • her toplamda böyle. Kadının yüzyıllar önceki hatalarına dayanıyo.

1|0
    0|0
  • arap etkisi arabesk işte :d

0|0
    0|0
  • #KadınlarıDaMilliStatüDeDeğerlendiriyorum

#KSye hashtag gelsin

0|0
    1|0
  • kadın haya demektir edebin çoğu kadında toplanmıştır ondan

0|0
    1|0
  • artık bu çarpık anlayışta çağ ile beraber tarihe gömülüyor farkediyorsanız. kültürümüzde tek bu mu sorun ! bundan başka ama bunun gibi nice başka sorunlarda fink atıyor.

1|0
    0|0
  • Erkeğe fahişe denmediği için Milli deniyor..

0|0
    0|0
  • erkeğin kaybedecek birşeyi yokta ondan

0|0
    0|0
  • bu cok yanlıs ama genelleme yapman dahada yanlıs benım cevremde boyle oldugunda erkegıde kızıda dıslıyorlar altta bır bayan erkekler hakkında kendılerını cok yuksekte goruyorlar demıs once bayanlar kendılerıne baksın kendılerını o kadar erısılmez goruyorlar kı erkekler elde ettıklerınde dunyayı kurtarmıs gıbı oluyorlar sanırım bu yuzden boyle bır sacma algı var

0|0
    1|0
  • senin,şunun,onun,bunun ve bu sayfayı okuyan herkesin yüzünden. sorgulamadan yaşayıp içinde bulunduğunuz ortamda süregelen değer yargılarını aynen benimsediğiniz için, insanları anlamaya çalışmadığınız için, cinselliği baskılamanın çok daha büyük sorunlara yol açacağını göremediğiniz için, ahlaksızlık dediğiniz şeyi apış arasına sığdırmayı başarabildiğiniz için...

1|0
    0|0
  • "Seni s.kerim" diye bir kufur var ama "seni amarim" diye bir kufur yok. Olsa da pek yaygin degil. Bence bunu yayginlastirmamiz lazim.

1|0
    2|1
  • işte bunlar hep kezbanizm

1|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2|4
    1|0
  • toplumun canı cehenneme allah katında 2 side eşit derecede zina... kullar beni ilgilendirmiyor.

3|1
    0|0
  • kendilerini çok yüksekde görüyorlar ama düşüşleride sert olur

4|1
    0|2
  • Amerikanın oyunları hep .. : /

2|1
    2|1
  • Çünkü toplum ataerkil.

0|0
    0|0
  • kızlar için böyledir hep , evlilik !