Ultrason ile kızlık zarı kontrolü yapılır mı?

Arkadaşlar kadın doğuma gitsem alt tarafıma bakmadan yani ultrason ile kizlik zarimim patlamadigini anlayabilir midir?

Yoksa illa açıp bakmasimi gerek ?

Güncellemeler:
Arkadsslar sex yapmadim ! Bir kac gün önce banyoda kan akti adet degilim iliskimde olmadi !

Ben sadeve gitsem doktora o bakmadan söyleyebilir ki diye soruyorum gerisi sizi ilgilendirmez!

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir doktor , zar konusunda gelen bir soruyu zarı gormeden hiç birşey demez , demesi de akıllara sığmaz.

Neticede bayan doktor secersin ... Diğer türlü sadece fal olur ya da birşeyler gizlemek istediğini düşünür.

Ayrıca durup dururken 2 - 3 santim içerdeki zara hiçbirşey olmaz , olasılıkla ayaklarından üşüttün ve adet sonrası 1 haftalık donemde değilsen , gelen kan değil iltihap yumrusu olabilir.. Ancak bunun için de bir müddet karıniçi ağrıdan sözetmen gerek. Ya da atılması gecikmiş rahim duvarı kalıntısı olabilir. Bunu her adet döneminde atar, her bayan .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Açıp muayene eder.Ultrasonla olmaz.

0|0
    0|1
  • Hayır göz ve elle muayene yapmadan bir şey söyleyemez.

0|0
    0|0
  • Acip bakacak . Doktordan utanilmaz

0|0
    0|0
  • açip bakmasi gerek...

0|0
    0|0
  • boşuna dert ediyorsun o zaman ;)

0|0
    0|0
  • samimi bir kız arkadaşına kontrol ettir.doktorun görmesini istemiyorsan mecbur açıp bakacak çünkü.

0|0
    0|0
  • kadın doğuma git ayrıca sex yoksa patlamaz :)

0|0
    0|1
  • dinamitle patlatmadıysan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Muayene de anlaşılır o ultrasonla belli olmaz. İlla açtıracaksın o da aralayıp bakacak.

0|0
    0|0
  • açıp içine bakacak inceleyecek

0|0
    0|1
  • tabi canım

0|0
    0|0
  • ben de bir şeyi merak ettim ola ki anladı ve bozulduğunu söyledi o zaman ne yapacaksın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bakma ihtimali yüksek ama korkunun ecele faydası yok git bence

0|0
    0|0
  • bakıcak dokunucak mecburen

0|0
    0|0
  • utanma doktora git , özele git hem de

0|0
    0|0
  • :) olay anını anlatırmısın. nasıl patladıgını kuşkusuna kapıldın:)

1|0
    0|1
  • Sex etmeseydin! Simdi oyle yardım edin dersin! Sukkel

0|0
    2|3
Yükleniyor...