Kızlık Zarı Esnek Olan Birisinin Daha Önce İlişkiye Girdiği Anlasılır mı??

Meraba Arkadaslar ..yasım 20 .bundan 10 gün önce erkek arkadasımla birşeyler yasadık daha sonra içime girdi canım cok yandı itmeye calıştıysamda durduramadım resmen ilişkiye girdik iki defa oldu bu içime bile boşandı ama kan falan hiç bişi gelmedi ben kendimden eminim daha önce hiç kimseyle birlikteliğim olmadı..günlerdir uyuyamıyorumm doktora gidip kızlık testi yaptırmak istedim almadılar normalde de kayıtlara gectiği için de istemedim bir an kendimden şüphe eder bile oldum erkek arkadasım benim oldun evlencez falan diyo o da basta süphelendi neden gelmedi kan diye ama sonra anladı tekrar istiyo ama cekiniyorum bozuldum mu ben cogu kşi esnek olabilecegini söylüyo sizce öylemidir... (((( öyle bile olsa ilerde evlenecegim kişi tarafından baskasıyla ilişkiye girdiğim anlasılır mı...))) yani ben bozuldum mu cevap vermeden gecmeyin lütfeeen napcaam ben

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• bir daha evlenmeden ilişkiye girme zarın esnek ama vajinanda esnemesin genişlemesin evleneceğin şahıs genişlerse anlayabilir,esnek olduğuna inanmazsa doktorda ispat edersin,evleneceğin kişi başkası olursa bana güvenmiyormusun ayağı yapma ne kadar güvenilir olup olmadığını kendin düşünürsün

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama simdi ya oldu ya bir kere onla terettütlüyüm

• dilerim ilişkiye girdiğin kişiyle evlenirsin o zaman kafan,vicdanın herşeyin rahat eder

• aynen zaten benimle evlilik istiyodu blerek yapdı sırf onunla evleneym die benim kontrolumün dışına cıktı hersey aramızdada 1o yas var

Erkekler Ne Diyor 19

• Özel bir doktorda muayene olabilirsin başka bir şey için gidersin ancak öyle belli olur.

0|0
    0|0
    • mesela

• Ssonuçta ultrasonla muayene olmak istersin ama kızlık zarı tipi mi merak ediyorum dersin.hem öğrenmiş olurusn nasıl olduğunu.O arada bakar zaten.Özelde sorun olmaz merak etme.Aslında mesaj atsan daha rahat konuşuruz.

• Büyük ihtimalle bozulmuştur. Üstelik iki defa yapmışsınız, bir de içine boşalmış. Bence hamilesin bilee.. Ne sorumsuz davranışlar bunlar böyle ya. Yazık.. Yazık..

0|0
    0|0
  • içine boşanmayaymış iyiymiş

1|0
    0|0
  • Arkadaşım var cinsel ilişkide kanama olmadı. Zarının esnek olduğu ortaya çıktı. İlişki yaşıo halada bir yırtılma olmamış.

0|0
    0|0
  • Hamile kalma ihtimalini unuttun galiba. Doğurursan kesin anlaşılır.

0|0
    0|0
  • Özel bir doktora git muayene ol. Bence zar falan yok...İşin bitmiş. 2 - .3 damla kan geldiyse o zevkle farkında bile olamazsınız..Adres burası değil doktor..

0|0
    0|0
    • özele gittim zaten almadı biz bakmıyoruz kızlık falan gbi şeylere dedi normaldede dosyaya işliyormuş falan cekiniyom şimdi gitmye

• Başka özele git. Kadın doğumcu Doktor çok..

• zarından anlaşılmasa bile sevişmenden anlaşılır, işi bilenle bilmeyen farklı davranır. Mesela güzel oral yaparsan, bu kız bunu yapmayı nerden öğrenmiş sorusu gelir aklın :)

0|1
    0|0
  • Zarın sağlam ama ruhun bozuk senin Daha sonra evleneceğin adam anlarmı endişesi yaşıyorsun .Yani şuankiyle evlenmeyi düşünmüyorsun .Daha sonrakine yalan söyleyeceksin

0|0
    0|0
    • kader ya olmaazsa bununla napcam ben diye düşünüyorum amac o degil

• yok evleneceğin adam anlamaz.

Devam et ne diyeyim.

Cut.

0|0
    0|0
  • Anlaşiliyo tabi kaç cm girdiğini bile biliyolar tip ilerledi artik

0|0
    0|0
  • esnek kızlık zarları doğumda yırtılıyor bağzen yani ilişkiyle bozulmayabilir

0|0
    0|0
  • Tadini bir kere almissin vazgecebilecegini sanmiyorum devam et boyle

0|0
    0|0
    • zevk ble almadm canım yndı sadece o istiyo ama bn evlenene kdr ypmayı dsnmyom artk

• Simdi beni yanlis anlamada bazi kizlara anlam veremiyorum. Cirilciplak adamin koynuna giriyosunuz yapinca o istedi oluyo. Kendinizi iyi koruyun

• haklısın

• bacım için rahat olsun ruhun bakire olsun gerisini koy götüne gitsin.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun gitmiş bide iki kez dıyosun birinde olmadıysa 2.sinde kesın gitmiştır

0|0
    0|0
  • çocuğa kızlar soruyor adını koy:))

0|0
    0|0
  • evleneceğin adam şanssız

0|0
    0|0
  • Vicdanı varsa söyler

0|0
    0|0
  • Ben sana başka bişey söyliyiyim evlenene kadar sakın bidaha yapma benim bir arkadaşım vardı bak oda ilişkiye girdi bakireydi evlenicem benimsin dedi kıza sonra yaptı kızı yaptı bıraktı evlenene kadar yapma derim ben kardeşim ben bu konuları çok iyi bilirim hayatını gençliğini bitirirsin ne kadar güzel olursan ol herkez sana o*ruspu gibi bakar

0|0
    0|0
    • kullanması bkımındanmı ypma diyosun

• Evet de yüzüğü parmağıma takınca kilit açılır de benim kız arkadaşım öyle diyo :D

• erkek arkadaşının penis boyunu biliyormusun? içeri girerken tamamını kullandımı?

0|0
    0|0
    • evet sordum hepsni kullanmıs 22 cm dedi

• dev gibiymiş ya, o kadar büyük bir penisde bozamadıysa çok esnekmiş gerçekten.

Kızlar Ne Diyor 5

• canım öz güvenini tebrik ediyorum. ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ve alt kısmımda iç çamaşırı ve şort vardı ve ben tüm bunlara rağmen hamile miyim diye testler yaptırdım. sende ise içine boşalmalar bile olmuş hamile riskinden bile söz etmemişsin kutluyorum seni.

soruna gelince; esnek olan kişilerin ancak ikinci veya üçüncü ilişkisinde gelebiliyormuş ya da o anda geldi de siz fark etmediniz.

0|0
    0|0
    • yok canım ben tes yaptım hamile degilim normalde sancım için günlük hap kullanıodumm onun sayesinde yoksa kesn hmile kalmıştımm ..yok kan gelmedi kesnlikle bir dha ilşki istemiyom zatenn bir hataydı yapdım bakalım sonumuz nolcaak

• yok artıık:)) bosuna ugrasmıssın zaten kızlık zarın engeller içine grmesinii spermlern

• sorma canım kendimi hamile gibi hissettim resmen. düşün altımda ped, çamaşır ve şort olmasına rağmen bir tek o çıplaktı.

• esnek kızlık zarını kabl ettirebiliceğin kültürde eğitimde erkek bulursan sorun olmaz yoksa coğu erkek wampir gibi kan hastasıdır o kanı görücekler işde arakdaş

0|0
    0|0
    • Çoğunluk adına haklısın diyebilirim ama bu algıyı değiştirmek lazım... Ben bakireliğe önem vermeyen biriyim mesela... Korkunun ecele faydası yok, hele mutluluğun can düşmanı...

• neden korktunuz böyle , kan akması genelde olur arın esnektir , jinekoloğa görünün

0|0
    0|0
  • Cok sey olabilir bunun basinda esneklik onun penisi fazla kalin degilse bozamamis olabilir

0|0
    0|0
  • kanama olmak zorunda değil. Bu birincisi. Ikincisi ise zar esnekse bile bozulmayacak diye bir kural yok. Bir dahaki ilişkinde bozulabilir. Ayrıca evleneceğin kişiye bu yaptıklarını anlatmayı düşünmüyorsan zaten zarı da önemseme. Ona da bir yalan bulursun.

0|0
    0|0
    • benim istegim dışımda gelşti hersey vicdanım hiç rhat degildi benim ilk aşkım var o bni seviyo hla ona anlattım hatamı basımın üstünde yerin var altın camura düşse degeri bozulurmu falan dedi tbiii çok üzüldü ama yani anlayacagın ben yalan istesemde söylemiyorum cok entrka cevrnler var kolunu kesen blmem napan ama bn direk sölermm napam hata bir kere olur ama önmli olan onu tekrar etmemek

Yükleniyor...