En yakın kız arkadaşım cüzdanda prezervatif yakaladı siz böyle bişey bulsaydınız ne derdiniz

arkadaşlar geçen parkta otuyorduk yeni cüzdan almıştım bende bakim dedi verdim ufak bir boşluk var oraya koymuştum bizim kızda buldu güldü bende dedim kızım sen nerde biliyorsun diye sadece gördüm dedi neyse ucuz atlatık sizin tepkiniz ne olurdu

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• kızlar erkeklere kıyasla çok daha meraklı oldukları için çoğu şeyden haberdardır Bilir bilmesinde hiçbir gariplik yok hatta lisede bir çocukluk arkadaşıma bu tarz bir muhabbet geçmişti cüzdanından çıkarıp böyle bir şey diye kendi göstermişliği vardı ilk ve son görüşüm oldu o gün güldük geçtik fazla takılıncak bir şey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiçbir şey yapmazdım gayet doğal

0|1
    0|0
  • utanan arkadaşlarım için eczaneye gidip almışlığım bile vardır. Asıl utanması gereken benim ama...

0|1
    0|0
  • Ne diyeceğim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gayet normal her kes bu konuyu bilmesi lazım ilerde evlendiğininde utangaç olmasın utandıkcada yanlış yapıyoruz

0|0
    0|0
  • yakın kız arkadaşınsa sorun yok, ama ya sevgilin yakalarsa ?

0|0
    0|0
  • Bunu artık bilmeyen mi var. Benim arabamın torpido gözünde duruyor. Her binen görüyor

0|0
    0|0
  • bir bayan müşterim ödeme yaptığı esnada cüzdanından düşmüştü açıkcası o an bende ne yapacağımı bilemedım :)

0|0
    0|0
  • Sende ne işi var bunun der nasıl kullandığını sorardım :)

0|0
    0|0
  • Gel bunu değerlendirelim derim :))

0|0
    0|0
  • orda bişey demem ama sonraki konuşmada mesajda falan açarım o bahaneyle konuyu götürürüm :D

0|0
    0|0
    • arkadaşım be kardeşim :)

• doğrudur hocam haklısın :)

• ne var ki bun da marketler prezervatif kaynıyor

0|0
    0|0
  • senle yatmayi düşünebilir belki

0|0
    1|0
    • çocukluk arkadaşım olmaz ters

• yapacak bişey yok dostum benimde vardi öyle ama düşünüyorlar sen hic merak etme !

Yükleniyor...