Pasif bir gayım yardımcı olur musunuz ?

merhaba ben pasifim kadınsılık bana daha ağır basıyor şu zaman kadar 4 5 ilişkim oldumm pasif rolu oynadım hepsindede çok zevk aldım ama sonrasında pişman oldum keşke yapmasaydım diye hep öyle oluyor ama sonra gene istiyorum sizce napmalıyım bir öneride bulunabilirmisiniz ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda bazı yorumlara cevap verdim genel olarak... Gay tarafını hastalık olarak görme çünkü bir hastalık değil... Kendini kabullenmeli ve nasıl bir hayat yaşamak istediğine karar vermelisin... Bizim millet hemen psikologa git der ama neden? Çünkü seni hasta olarak görürler ve düzeleceğini sanırlar... Ama sen hasta değilsin, psikologa gitmeni tek sebeple isterim oda sadece süreci en hasarsız şekilde devam ettirmende nelere dikkat etmen gerektiği hususunda... Yoksa başka bir işe yaramaz o psikologlar, kısacası ben tavsiye etmiyorum... Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sana... (Not: 15 yıldır biseksüelim, baya bir hayat birikimim var)

1|1
    0|0
    • hadi yaa teşekkür ederimm aynen 15 yıl az değil yani bende 2 senedir bu şekildeyim 15 yaşından beri yani

• Kimliğimizi yaşayamamanın psikolojik etkileri elbette olacaktır ama bunun çözümü psikologlar yerine güvendiğimiz arkadaşlarımız olmalıdır bence...

• boşladıktan sonra pişmanlık duyman normaldir daha gençsin alışırsın zamanla canım 6. olamak isterdim

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikoloğa git.

0|1
    0|0
  • En iyisi piskologa git ya da kendine kız arkadaş edin sevgili manasında.

0|0
    0|0
    • edindim var sevgilim ama genede kurtulamıyorum iş cinsellik konusuna geldimi kadınsı duygularım kabarıyor kendime oje sürüyorum süsleniyorum topuklu giyiyorum felan

• Tercih senin. Hiç erkekle ilişkiye girdin mi? Bu durumdan memnunmusun yani

• girdim erkekle ilişkiye tabi ilk bozulmam zaten çok acılı geçmişti sert davranmıştı ama bittiği zaman çok zevk almıştım bir daha demiştim hatta

• hormonsal bir durum. öncelikle bu konuda kendini kötü hissetme ama. psikolojik destek almanı öneririm. eğer bu şekilde devam etmek istemiyorsan değiştirilebilecek bir tercih. iş senin kafanda bitiyor.

0|0
    0|0
    • öyle doğru diyorsun ama bir türlü engel olamıyorum işte kendime

• ahh bir olabilsem hafta sonu olunca bide yalnız olunca başlıyor kadınsılık duygum kabarmaya hemen giyinip süsleniyorum ojeler felan bile sürüyorum topuklu giyiyorum partner buluyorum sonra gerisi malumm

• Değiştirilebilecek bir durum değil ne yazık ki... Kendini kabul etmelisin... Ne olmak istediğine karar vermelisin ve ona göre yaşamalısın...

• pişman olmamaya bak

0|1
    0|0
    • yani devam mı ediyim vermeye ?

• erkeğine oral yapıyormusun

• evet yapıyorum yapmaz olurmuyum hiç

• gaylere bayılıyorum

0|1
    0|0
    • nedenn :D

• hmm öylemi dersin

• Desteğini bekliyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 10

• kadınsı duygular ağır basıyor ise ve kadım kıyafeti giymeyi seviyor isen önce kadın kıyafeti giyme alışkanlığını bırakmalısın . en önemli olanda erkek gibi hareket etmeye daha çok dikkat etmelisin .pişman olduğun bir şeyden zevk alacak isen pişman olmayacağın fantezin olmalı .sex zevk almak için ise zevk lacağın gibi davranmallısın .kadın sı hareket etmene zaten gerek yok .kendin gibi ol .

0|0
    0|0
    • kadınsı duygularım ağır basıyor kadın gibi olmayı seviyorum iç çamaşırı giyerek oje sürerek topuklu giydiğim zamanlar çok mutlu oluyorumm bide partner buldum mu benden mutlusu yok ama sonra pişmanlık oluyor işte

• dediğim gibi pişman oıduğun birşeyi yapıyor isen neden devam edesinki .yeni yeni bu duyguları yaşamaya başlamışta olabilirsin .daha önce cesaret edemediğin ve kıyafet giymeye aslında çok doğru bir şey miş gibi bakmıyordun ama sonunda dayanamamışta olabilirsin .siz yinede sabretmeye devam edin .pişmanlık olduğu için salında tamamen vaz geçebilirsin .çok geç olmadan ve kendini daha çok erkeklere ihtiyaç duymaya daha çok meyilli olmadan bırakabilirsin .

• Kendine uzun süreli karı-koca gibi ciddi bir hayat arkadaşı bul. Sex sonrası pişmanlık Heterolarda olucanı pek sanmıyorum. Ama normal bayanlarda oluyor Düzenli bir ilişkin olursa pişmanlık duymazsın.

0|0
    0|0
    • haklısınız galibaa ama daha bugun bir ilişkim oldu bu seferde pişmanlık değil bir daha yapma isteği oluştu ama partnerim yanaşmadı

• 2 li yeme diyorsun yani :D

• Aynen o bölge esnek bir bölge değil :D açıldımı kapanması zor olur :D

• Profosyonel yardım almanı öneririm

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki yaa

• öncelikle zor bir durum tabiki Allah yardımcın olsun icinde yasadıgın toplumun bu durumunu kaldırmaya hazır olmaması ya da olamayacak olması diger taraftan sana erkek olarak bicilen rol ailenin senden beklentileri durumu icinden dahada cıkılmaz hale getiriyor özellikleşu anicinde bulundugun yaslarda ama seninşu anicin yapman gereken nasıl bir hayat istedigine karar vermen anlık mutluluklardan sıyrılarak büyük resmi görmeye calısman

• Güzel cevaplar... Pişmanlık ilişki sonrası boşalma nedeniyle oluşuyor... Bende de oluyor bu durum... Doyuma ulaştıktan sonra istek kayboluyor birden... Pişmanlığın tek sebebi bu... İstek oluştuğu zaman tekrar istemen çok normal... Senin yapman gereken şey, kendini kabullenmek...

• bence sonuna kadar yaşa derim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tedavi ol dicem ama cevremdede bitane var ne yaptiysa vazgecemedi

0|0
    0|0
  • insan bir şeyin zevkini aldımı bırakamıyor işte allah yardım etsin zor bir durum.

0|0
    0|0
  • psikologa git.

0|0
    0|0
  • tek hayalim cd bir sevgilim olması ciddi anlamda :( bunu o kadar çok istiyorum ki...
    onunla gerçek ve tutkulu bir aşk yaşamak istiyroum ama yok işte :( eski sevgilim cd ydi ve hayatımın en güzel zamanlarını yaşamıştık onla... ayrıca hayatımda gördüğüm en güzel kadındı :(
    ya öyle bir soru sordun ki canım... içimin yağını erittin şimdi...

0|0
    0|0
  • Strapon yedin mi hiç

0|0
    0|0
  • testeron al spora başla değişim olmazsa doktora görün alette sorun yok demi

0|0
    0|0
    • hayır alette sorun yok ama kadınsı duygularım var işte

• spor yapmaya başlamalısın acil tabi doktora görünmeyide ihmal etme en iyi çözümü onlar sana söylecektir bence kuşkuya gerek yok aletinde problem yok çünkü

Yükleniyor...