Çoğu erkeğin sorunu erken boşalma önerileri ve çözüm yolları..

arkadaşlar bu sitede bir arkadaş yardım istedi benden.. kendisinin xper' i yetmiyormuş.. çok kişiye yalvardım kimse takmadı beni dedi..

ne yalan sölim anlattıklarını duyduktan sonra acıdım..

arkadaşın derdi.. bana yazdığını aynen kopyalıyorum size.

erken boşalma.. ama çok çok erken boşalma.. en son 1 hafta önce bir bayanla ilişkiye girdim

ön sevişme falan herşey normal.. ama bayanın içine girdiğimde 10 saniye geçmeden bikaç gidip gelmeye boşaldım..

2. sefer için 10-15 dk bekledik.. oral falan yaptı tam sertleşme oldu..gene içine girdim gene aynı 10 saniye geçmeden boşaldım.. tabi bende bir utanma falan oldu..

biraz ara falan verdik.. arkadaşım pek bozuntuya vermedi..

aradan 15-20 dk geçti gene oral falan yaptı sertleşme oldu

gene girdim içine bu sefer 30 saniye ya sürdü ya sürmedi..

iyicene sinirlerim bozuldu.. bıraktık bizde..

demek istediğim şu.. hani siz diyorsunuz ya.. başka şeyler düşünün kendinizi boşalmaya odaklamayın..

iyide ben daha başka şeye düşünmeye fırsat bulmadan boşalıyorum.. anlatamıcağım bir durum elimde olan bişey yok..

arkadaşın durumu bu.. ben bikaç öneride bulundum.. ama bana ısrar etti.. sayfaya sorarmısın dedi.. toplumun cevaplarını merak ediyormuş.. onun gibi olanlar varmıymış falan..

eğer yardımcı olabilcek arkadaş warsa.. bana mesaj atsın ben özelden onun profilinin linkini vereyim..

veya önerilerinizi buraya yazın..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• heyecan, psikolojik nedenler yol açıyor.

0|0
    0|0
    • baya konuştuk bu mevzu üzerine.. dediğine göre bir kişinin karşısında soyunması fazla heycanlandırıyomuş onu.. ama psikolojik bir durumdan bahsetmedi hiç

• cevap vermıyo o yuzden bende yazamıyorum

• anladım . Verdiğinde dönersiniz o halde.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...