Kendimden soğutmak için ne yapmalıyım?

Ben küçükken 7 yaşlarında birinin tecavüzüne ugradım 30 lu yaşlarda tanıdık birinin şu ana kadar elime erkek eli degmedi içten içe çöktüm resmen hayat benim için hiç olmadı olmuyorda şimdi birini seviyorum o da muhtemelen bakire kız hayalinde söyleyemem de ona böyle birşeyi yapamam da kendimden sogutmak için ne yapmalıyım gitsin hayatını başkasıyla kursun çok zor durumdayım sevdigini söylüyor ama ben ona yapamam bunu bana fikir verin lütfen:(

Güncellemeler:
konuşamam söyleyemem söyleyeceklerine dayanamam kabul etmez etsede ben ona sadece acı veririm kendi yaralarımı saramadım daramıyorum gitmeli
aşagıda biri yazmışya benim için bakirelik önemli kabul etmem diye oda öyle biri aşkımdan sevgimden ölsede kabul etmez söyleyememde :( en iyisi nedensiz ayrılmak o daha iyilerine layık beni napsın:(

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bu düşüncen yanlış. kendini soyutlama.

Senin de güzel bi hayat yaşamaya hakkın var. öncelikle onunla konuş ve ona şimdiye kadar eline erkek eli değdirmediğini küçükken bi kaza geçirdiğini ve bu yüzden bekaretini kaybettiğini anlat. ilk başta tecavüze uğradığını falan söyleme. eğer seni böyle de kabul eder ve evlenirse aradan belli bi süre geçip birbirinize alıştıktan sonra söylersin.

Tamamen saklaman, eğer başka bilen biri varsa, doğru olmaz. Evlenmeden ya da en azından nişanlanmadan söylemen de doğru olmaz.

Eğer seni seviyorsa o zaman ona bi şans ver.

0|1
    0|0
    • etmez kesinlikle bunu söylemeden gitmesini istiyorum ama brakmıyor beni

• gitmesi lazım onun kaza falanda diyemem olayıda anlatatm imkansız gitmesi gerek

• o zaman seninle ilgili bişey düşünmüyorum diyeceksin bitecek.

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence Anlat.Seviyorsa seni her halinle kabul eder yeterki anlat doğrusu neyse soyle bak basına bu geldı soyle boyle oldu bu yasıma kadar hep boyle yasadım soyle yaptım anlat ya rahat ol seviyorsa zaten her sey gusel olur korkma bence rahat ol aç kendini ona

2|0
    0|0
  • 1- Erkeklere genelleme yapma.

2- Bakire olan fakat yemediği halt kalmayan biriyle beraber olmak yerine senin gibi biriyle olmayı tercih ederim.

3- Kendini hor görme, tecavüz senin hatan değil.

4- Bakire değil diye senin gibi birini kabul etmeyen, neyse fazla yazmayalım.

2|0
    0|0
  • Şimdi söylersin kabul etmezse adını da çıkartır korkusu varsa hiç fark etmez sen söyle etmezse kendi bilir... İlk tepkisi hayır felan olsada sonradan gelir özür diler ve kabul eder ... Bu hep böle olmustur... Senin durumunda olanlar çok... Hepsi senin gibi mi yapıyorlar bak çocukken başına bi olay gelmiş bi çocukluk daha yapma aş artık kendini her 10 kızdan 3 ü bakire sen bu diğerleri kısmını bi araştır... Seçenek çok ne bilim diktirirsin zaten zarının kendini tazelemesi gerekirdi küçük yaşta olduğu için yada düştüm dersin sen dersin o inanir...

1|0
    0|0
  • Kendine yapma bunu kendini böyle koşullandırma çoğu bakirelerdense keşke senin gibiler çıksa karşıma biyolojik olarak bakire olup anal olarak yemedği bok kalmayan kızlar var ki hepsini geç sevgi öylesine güzel öylesine büyük şeyki senin gibi olmasını geç bı kac kısıyle duzenlı ılıskısı olan bı kadına bıle asık olabılırsın kabul edersın yanı erkeklerın bakıre kız aradıgına felan bakmayın kımısı pavyondan kadın cıkarıp evıne karısı yapıo kendını ben yapamam o benı kabul etmez dıye kandırma ya kabul etmesse onun şerefszliğidir

0|0
    0|0
  • Güncellemeni dikkate alarak yazıyorum.Biliyorum zor ama hiçbir şey demeden ayrıl..Seviyorsa peşinden gelmeye devam ederse ısrar ederse söylersin..En azından üstündeki yük biraz hafifler..Zaten dediğin kadar büyük bir sevgi varsa kabul etmek te ne demek daha çok bağrına basar eğer etmezse boşver zaten..Benim şahsi fikrim aslında hiç kendini kasmadan uygun bir ortamda yüzyüze söylemen madem çok büyük bir aşk her konuşmayı ve kararı gözlerinizin içine baka baka söyleyin ve alın

3|0
    0|0
  • çocuk deli kanlı mı ?

eğer öyle ise al karşına oturttur. Durumu anlat sonra deki,

Şimdiiiii ya beni böyle kabul et, ya da bu ilişkiyi burada bitir. Karar senin. Ben sana benim hakkımda herşeyi anlattım hemde benim için çok zor olsada tüm doğrularıyla.

Ne diyorsun de, Delikanlıysa devam eder değilse zaten çeker gider.

1|0
    0|0
  • sana bunu yapana ne yaptın önemli olan o bence sikayet etmedin mi etmediysen insanlara kötülük ediyosun o haysiyetsiz emin ol bundan cesaret alıyodur

0|0
    0|0
    • öyle bir şansım olmadı evlendi nolabilir ona gününü gün ediyor mahvolan benim hayatım çoçuklugum

• onun yapısı öyle degil beni öyle kabul etmez o zamanında büyük konuşmuş kabul etmem diye ondan bu durumdayız etmez gitsin başkasıyla hayatını kursun bunu yapabilir sadece benim dogru insan olugumu düşünüyor bunu degiştirmeliyim

• insn sewdiği için birçok seyden dönebilir etmezsede kendi bilir sen ona doğruyu anlat

• bende bakirelige önem veriyorum bakire olmayanla birlikte olmam.ama senin durum cok farklı ben senin durumuna üzülür daha cok baglanırdım sana.bence sacmalama anlat durumu sen.

2|0
    0|0
    • o beni kabul etmez ölür yine etmez

• böyle bi durumda edilir yüzüne bile vurulmaz.eğer etmiyosa değmez zaten.

• etmez asla yok asla

• seviyorsan söyle bence sonuçta tecavüze uğramışsın ... seni seviyorsa acını paylaşmaya çalışır

1|0
    0|0
  • kendini niye soğutuyorsunki sevgiline anlat küçükken tecavüze uğradım de bu işler utanmaya gelmez sonuçta utanıcak kişi sen değilsin sana tecavüz eden hayvan ( insan diyemiyorum o kişiye ) utansın Allah yardımcın olsun sana tecavüz edeninde belasını verisn

0|0
    0|0
  • Bence direk söyle durumum böyle diye bi bakalım ne kadar seviyormuş seni. Zar olayınada fazla takılma.

0|0
    0|0
  • soğutmak mı istiyorsun bakire hayallerinde değil mi o şahıs? bakire olmadığını söyle soğusun senden.

0|0
    1|0
  • seni gerçekten sevmiyor ve aşık dğilse eğer kendinden soğutman için olayı anlatman yeterli.

1|0
    0|0
  • Git O şerefsizi polise ver Pfffff :(

0|0
    0|0
  • ona ne yapıyorsun beeaa.

nasıl bir düşünce şekklidir bu

0|0
    0|0
  • soğutma.

konuş onunla..

0|0
    0|0
  • Başına gelen çok kötü bir şey ama ben bakire biri istesem evlenmek için ve sevgilimin öyle olduğunu düşünsem, sonra gelse bana bir gün ben zamanında tacize uğradım diye, düşünürüm ki bu biz çıkarken beni boynuzladı böyle de kılıf uyduruyor. Ne yaparsan yap sevgilin tam olarak sana inanmayacaktır içinde şüphe olacaktır. Eğer 7 yaşında bekaretini kaybettiğine dair bir belge varsa onu ver sevgiline. Yoksa senden önce biri olmuştu de daha iyi. Sevgilinin yapması gereken seninle devam etmek ama kimseden hazreti ömer adaleti beklememek lazım.

1|0
    0|0
    • hiç bişey yok adamın adı var yetmez mi ben zaten söylemeyi düşünmüyorum istedigi gibi biriyle evlenmek hakkı o yüzden ayrıyeten biz çıkmıyoruz çıkmak istiyor beni sevdigini söylüyor ne desemde gitmiyor onun gitmesi için ne yapabilirim

• Çıkmıyorsanız olayları olduğu gibi anlat. Ben sana uygun değilim de. O düşünsün. Ama ilkönce tamam sorun değil der sonra da iş evlenmeye gelince çark edebilir.

• Cok sacma.. Tecavuze ugradigini belgelemek nedir ys. Guvenmiyoda lafina zaten def et

• O değilde 7 yaşındaki bir kıza kim bunu hangi zihniyette yapar ya böylelerini bir elime geçirirsem ... Bence sen durumunu anlat kabul etmez ben olsam bende kabul etmem bakirelik benim için önemli ama sen genede bir söyle eğer söylemiyorsan o zaman mecburen ayrılık olacak.

0|0
    1|0
  • Kendinden soğutacak bir durum yok. Evlen. Çekinecek bir durum yok. bakiresin..Kan gelecektir.. Çok iyi biliyorum..Bana inanmıyorsan bir doktora görün sor..Oda aynısını diyecek..

0|0
    0|0
    • nerden biliyosunuz yok öyle birşey bakireligim yok benim :(

• arkadaşa hak veriyorum önce jinekoloğa sonra psikoloğa git. kendini çoook daha iyi hissedeceksin.

• seni gerçekten seviyorsa seni bırakmaz bunu söylemelisin ona

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu durumu artık kafanda halletmen gerek. Bırak senin suçun olmayan bir durm için neden kalan ömrünü de heba ediyorsun be arkadaşım.

Psikolojik yardım almalısın. Almayacaksanda yapman gereken geçmişine bir çizgi çizmen. Senin ne suçun varda kendini heba ediyorsun halen. Güçlü ol ayaklarını sağlam bas. Olan oldu kabullen ama güçlen.

Sevgiline söyle. Söyleyemeceksende diktir zarını .. Önemli olan senin psikolojin yeter heba etme ömrünü. Anladın mı..

0|0
    0|0
    • of yaşamak istemiyorum ki ben

• bilmiyorum hiçbirşey

• Bilmek zorundasın tamam mı. Oturp ben mahv oldum bıttım öldum demek sana bırşey kazandırmayacak .. Kolaya kaçma .. Bil.

• Neden kendini bu kadar çıkmaza sokuyorsun. cezalanması gereken sensin . Artı kendini aklasana.

Sen tertemniz bir insansın yapma bunu ya.

Altta yazıklarımı oku.

0|0
    0|0
  • Sen her zaman doğruları anlat..emınımkı o da ınanacaktır..hersey bır zar degıl..kendı ıstegınle bekaretını kaybetmıs olsaydın yıne dogruyu anlat derdım... ama senın hıcbır sucunun olmadıgı bır konuda kendı mutlulugunu sakın engelleme. o da kabul eder senı ask yapmam dedıgı seyı yaptırır ınsana unutma... her zamanda umutlu ol boyle yasamını erteleyemezsın..ayrıyetten bırde doktora gıt belkı yenılenmıstır zarın kucuk yasta oldugu ıcın..psıkologlada konusmak rahatlatır senı... aynen buraya yazdıgın gıbı anlatırsın,konusursun onunlada

0|0
    0|0
  • her zaman doğruları söylemek gerek.

1|0
    0|0
  • Bir konusma yapacaksin durumun hakkinda,sonra sana tepkisini goreceksin. Belki de alip taç yapacak seni. Senin icin dogru kisi mi degil mi,guvenio mu guvenmio mu butun sorularin yanit bulcak.. Senin yasadigin olay zaten kolay değil bi de baskalari beni kabul etmez deme. Kendine guven.. Seni sevecek insan zaten seni bilir

0|0
    0|0
  • böyle bir durumu anlattığında önemi kalmaz bence senin isteğin dışında olan bişey senin günahın ne ki yapma kendine bunu zaten bu zamana kadar mutsuz olmuşsun bırakta biraz mutlu ol... 7 yaşında bi kıza yapılırmı bu böyleleri asmalı

0|0
    0|0
  • onunla konuş dümdüz anlat herşeyi. Böylelerinin bi tarafını kökünden keseceksin kökünden. Onu bana vercekler bak kör testereyle... daha yazıcam da bişeyler yazamıyorum siz anlayın. bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppppppppppppppppp

0|0
    0|1
  • Altta yazan 1 kişinin lafına bakıcan yani, saçmalama! Sen anlat, bak seni nasıl sarıp sarmalayıp sana nasıl sahip çıkıcak.. Emin ol gerçekten seviyorsa yaranı saracaktır..

1|0
    0|0
    • sarmaz asla huyunu biliyorum başkası var desem gider mi

• Bu yazdıklarını görse emin ol sana çok kızardı.. Sen diğer kızlar gibi onun bunun koynuna girdiğin iin kaybetmedin ki.. Kötü bir olay yaşamışsın, bunda senin bir damla suçun yok.. O lanet olasının hayatını bozmasına izin verme, aşkından vazgeçme, gerçekten seviyorsan bunu ona söyle ve olayı anlat.. tutunun birbirinize, ne kadar sevip de birlikte olamayan insanlar var düşünsene.. Kendini o K.şar , o. pu kızlarla bir tutma, sakın!

• Onlar ancak birini sevince öyle düşünürler ''acaba beni her halimle kabul eder mi'' diye.. Asla öyle düşünme, sen bakiresin, beyinde de vücutta da, böyle düşünnn. ve git konuş.. ''Aşkına sahip çık'' Lütfen..

• :( Kötü olay tabi ki.. Ancak 7 yaşında uğranılan taciz sonucu zarın kendini yenilemesi gerekiyor. yaş küçük olduğundan yenilenebiliyor bazı durumlarda .. Muayene oldun mu? :(

0|0
    0|0
  • Git diktir

0|0
    0|3
  • Ne denır bılmıyorum...Ama uzulme...hayata olumlu bak,gecmıste yasadıgın kotu bır olay olmus evet..ama bu senın sevdıgın adamla mutluluga adım atmana engel olmasın..ona acık acık anlat talıhsız bır olay yasadıgını...bırlıkte sarın bu yaraları.. omur boyu boyle yasayamazsınkı canım benım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...