Cinsellik bölümü kapatılmalı mı sizce?

Cinsel sorunları olan veya bilgi edinmek isteyen üyeler olabilir ama cinsellik bölümü iyice çığrından çıkmış durumda.

Sorular ciddiyetten komple uzak, sorunlu çocuklar "komiklik" "zekilik" adı altında uzun uzun sorular sorup saçmalıyor.

Cinsellik öğrenmek isteyenler ansiklopedileri kurcalayabilir. Psikologa gidebilir. Ailesiyle ve reeldeki arkadaşlarıyla konuşabilir. Gidip tecrübe de edebilir. Burada babası yaşındaki adamlarla "dil atma" muhabbetleri yapmalarına gerek yok. Burada partner aramalarına gerek yok. Sırnaşık laçka yorumlara gerek yok. Buna "rahatlık" "şakacılık" denmiyor, densizlik deniyor.

"Kafa dağıtıyorum" cümlesi altında böyle iğrençlikler olmasa? Yoksa bu çocuklar çok haklı ve hepimiz cümbür cemaat belden aşağı mı yazalım? Çok mu eğlenceli? Mizah anlayışı bu mu yani?

"Alt tarafı sanal, buna mı kafa yoruyorsun?" diyenlere de bir not: Burası bir sürü insanın girdiği bir ortam ve azcık seviyeli olunabilir. Daha güzel stres atma yolları var. Niye bu tür siteleri böyle abukluklarla dolduruyorlar? Yolda karşılaşsa edemeyeceği lafları buradan yazmak niye?

Cinsellik bölümü kapatılırsa sapık üyelerin sayısı da azalacaktır.

• Kapansın
    33% (7)12% (2)24% (9)Oy Ver
  • Kapanmasın
    67% (14)88% (15)76% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
"ahlak bekçiliği", "yobazlık" gibi algılanacağını tahmin etmiştim. Şaşırmıyorum.
mesele "ben beğenmiyorum, kapatılsın" değil, mesele seviye - terbiye - üslup... Burası kimsenin kendi evi, odası değil. Burada "kanka"larınızla ev partisinde değilsiniz. Bir sürü insan giriyor. Kime anlatacaksın ki?
terbiyesiz yorumlar yazıp sonra da silinmesine isyan edenler, lütfen birazcık seviye. Zor bir şey değil. İyi günler hepinize

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• evet kapatılsın.tam günün sorusu

0|1
    4|4
    • xper harcayıp yapayım

• aynen ya.eksilerimi kest.canlarım benim <3

• bu tür sorularla nasıl bir yerde olduğumu iyi anlıyorum. Çok elit :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Cinsellik öğrenmek isteyenler ansiklopedileri kurcalayabilir.

cinsellik bölümünden rahatsız olanlar okumayabilir

capisci ;)

4|3
    0|1
    • seviyeden bahsediyorum, orada o terbiyesizlikleri yapanlar başka bölümlerde de aynısını yapıyor. Anladınız mı?

• O kişileri isim isim yazarsam ortalık karışır, gerek yok. İyi günler

• senden isim mi istendi :P :P

• Bende ayrılık bölümüne gıcık oluyorum onu da kapatsınlar o zaman herkesin istediği bölüm kapansa kategori kalmaz ki sitede.

4|1
    0|1
    • Mesele gıcık olup olmama değil, mesele seviye-terbiye-üslup. Anlaması çok mu zor acaba?

• Her kategoride seviyesiz sorular olabilir isteğiniz çok saçma girmeyiverin bir zahmet

• Aynı üyeler siz pembelileri rahatsız ediyor, onları savunuyorsunuz. Ne kadar ilginç

• cilkini cikaranlari siteden uzaklastirirsin. cevaplari, sorulari silersin. uyari gonderirsin. ona bakarsak bu site cok anlamsiz. googleladiginda bir cok cevabi bulursun. burada direk cevabini kisiden saniyesinde aliyorsun. olay sadece bu.

2|3
    1|0
    • ayrica siteye uye olurken ara yuzde cinsellik bolumu cikmiyor hatirlatirim.

• O bölümde saçmalayanlar sitenin diğer yerlerinde de aynı icraatlerini sürdürüyor. O bölümü kapatırsın, bu sapık ve hastalar da siteden gider. Demek istediğim bu

• cinsellik bolumu olmazsa cinsellikle ilgili sorulari her bolumde acarlar. benim de demek istedigim bu.

• Kapatılırsa 'Diğer' kısmından sorarlar... Sorun bir kategorinin açılıp kapanması değil sorun bizde...

0|2
    0|0
  • O bölüme bir kere bile girmem ne yazar okumam kafam dinç rahatsız olmam

Sana tavsiyem olsun aynı yontemi kullan.kim ne yapmış bizi ilgilendirmez. Varsin arzularini oraya yazarak gidermeye çalışsınlar

1|2
    1|0
  • ewet haklısın.. düşünsenize ergenlik çağında ki çocukların o yorumları okuyup hayal dünyalarında cinselliği ne derece büyüteceklerini... ürkünççç bişey...

0|1
    1|0
  • bilgilenme amaçlı değil de soruların geneli ,tatmin olma güdüsü için soruluyor apaçık ortada.bazı abaza dediğimiz tipler okuyarak dahi bir hazzın peşine düştüğünden.belli kriterler getirilmeli ama bilgi edinmek isteyen yine edinsin diyorum.

0|2
    1|0
    • en iyi cevap'ta buna çözüm sunuldu. Umarım dikkate alınır

• +1 zaman sınırlanması veya konu sınırlaması olabilmeli.

• ben senin ve senin gibilerin sorunlu olduğunu düşünüyorum.

Cinsellik ve hakkında konuşmak çok eğlencelidir ve bir ihtiyaçtır. Bundan rahatsızlık duymak anlaşılamayacağı gibi istemiyorsan zevk almıyorsan yapma yapandan sanane ki?

2|0
    2|2
    • en kolay yol "etiket basmak"tır, herkes ak'li aq'lu yazsın, bunu savunuyorsunuz. Eğlence anlayışlarımız ters

• üzüldüm şimdi.. amacım seni kırmak değildi sorunlu lafı ağır kaçmış.. özür dilerim.

ama gerçekten sinir oluyorum beğenmiyorsanız takılmazsınız yasaklansın ben sevmiyorum kimse sevmesin zihniyetinden.

• kırılmadım ki, ciddiye almıyorum. Niye üzüleyim? Sohbet bitsin diye kibarca yazdım

• Kapanmasın bazı sorulara çok gülüyorum ben :/

0|2
    0|1
  • Farketmez, kapatılsa da olur kapatılmasa da.

1|0
    1|1
  • Bencede saçma sapan sorular. Bazıları insanlıktan uzak. Cırkını çıkardılar.

0|1
    1|2
  • İlgilenmiyorum. Fakat Nedim69 işsiz mi kalsın:/

1|0
    1|1
  • sıkıcı olur lan buralar :D

1|1
    0|0
  • Bence şöyle olsun siteye 18+ değilde,16+ üye olsun,18- lere cinsellik kategorisi gösterilmesin.

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Kapatılma değilde diğer kategoriler gibi anında yayınlanma yerine admin kontrolünden geçerek onay verilip yayınlanması daha doğru olur. Böylece amacı kız ya da erkek ayarlamak olan yaşı kaç olursa olsun farketmez bu tip kişilerin gereksiz yer kaplayan sorularından kurtulmuş oluruz. Çünkü geröekten ihtiyacı olup kimseye soramayan ciddi konularda oluyor. En azından kimsenin yüzünü görmediğinden burada sorununa çare arayanlar yardım bulmuş olur.

1|1
    1|1
    • evet, bak bu gördüğüm en iyi cevap. Aklı başında birilerini görmek güzel

• Hiç gerek yok, hep böyle mantıklı kal. Zekadan uzak "espriler" yerine böyle çözüm getiren üye gördüm ya :)

• Saçma sorular bir tek cinsellikte yok ki.Gir diğer sorulara ordada saçma sorular var.Cinselliğe girme bunlarıda görmezsin.Evet ergenlerin çoğu cinsellikte ama sen o bölüme bakmak zorundamısın.?

Ve son söz olarak. Cinselliği kapatalımda ergenler her bölümemi el atsın. Daha başka yazacaktımda ağır olur. :)

1|1
    0|0
    • yazabilirsin, serbest kürsü :)

• Çevirenler var maalesef. Bilmediğin daha iyi. İyi günler

• Şikayet edersin olur biter ozamanda.Sanada iyi günler.

• Cinsellik anasayada sorularda çıkmıyor özelikle o bölüme girip görmen lazım sen merak edip girip bakıyorsun ki ordaki soruları görüyorsun bence cinselliği istemeyenler rekalm peşinde

3|0
    0|1
    • Ne alakası var şimdi? Ne reklamı? Soruyu gizli sordum, reklam istesem gizlenmezdim... Öyle bir savunma yapıyorsunuz ki sapıkları meşrulaştırıyorsunuz. Anladık, eğlence anlayışınız cinsel motifli olabilir. Ama biraz seviye mümkünse. Oldu mu? Rahatsızlığımızı dile getirdik, bu da bir haktır sanırım.

• O yorumlar bu soru altında kendi çabalarımla kaldırıldı. Gayet düzgün bir soru sordum, bir sürü "iğneleyici" cevap geldi. "Pörsümüş herif" yazılıyor, kaldırılıyor, sonra da "modları kim seçiyor ya" deniyor. Bu kişiler sonra "örnek insan" profili çiziyor. Trajikomik işte, yoksa dert ettiğimden değil. Herkes ne olduğunu ifade ediyor zaten. Etsinler, tamam konuyu uzatmayalım. Nasıl mutlularsa öyle olsunlar

• benim söylediğim sadece örnekti demek ki hatalı ki kaldırıldı senin rahatsız olduğun konularda hatalı olursa kaldırılır hiç bir yerde 2 kişi yanlış yaptı diye bütün topluluk cezalandırılmaz

• Sen çok istiyorsan o kısmı monitörde karalayabilirsin...mesela

2|1
    0|1
  • Cinsellik kapatılırsa bende giderim arkadaş

3|2
    2|2
    • "Ahlak bozulması"ndan bahsetmedik. Geleneksel savunmanızı bırakın. Karşınızdakine "yobaz" etiketleri basmayın. Yönetime en iyi cevaptaki öneriyi vereceğim zaten.

• bir de son olarak, bu sitede bir yaş sınırı olmadığını, 30-35'ler giremez diye kural olmadığını not düşeyim. Burası çocuk parkı değil sanırım. 18-23 üstü girmeyecekse bunu yönetim belirlesin

• Kategorilere tıklamadan girilmiyor sanırım.

Ben mesela spor bölümüne girmem. Ne yazılıyor ne çiziliyor bilmem. Umursamam da.

Bir noktada haklısın .

Tamamen saçmalıklar üzerine sorular da soruluyor. Bu da sorunun altında geyik dönmesine neden oluyor.

Bu işin tadını kaçıranlar genelde erkekler oluyor.

Soruya cevap verildikten sonra altından dönen cinsellik yorumları çokta hoş olmuyor.Bu yüzden özel mesaj sistemi kullanılabilir.

Bir başka nokta ise , burası aşırı ciddiyeti kaldıracak bir yer değil bana göre.

Ama doz önemli.

1|1
    0|2
  • Burası genel kültür sitesi arkadasım isteyen istediğini sorar istediğine cevap verir buraya giren ınsanlarda bunu göze alarak gelir.. Burası senin çiftliğin değil.. Sadece cinsellik değil her konuyu Google'dan araştır bul ozaman buraya hiç gelme rahatsizsan.. İnsanlar istediği gibi davranmakta serbest.. Zaman zaman bende eleştiri alıyor küfür yiyorum bunumu sorgulayım şimdi..muhtemelen seninde işine gelmeyecek yazdıklarım engelleueceksin beni ama durum böyle .. Hadi hayırlı traşlar

1|0
    0|0
    • Çiftliğim demedim de niye bu denli "hararetli" savundun? Engellemem de üslubun itici ve kaba.

İnsanlar istediği gibi davranmakta serbest değil. Öyle küfürler, hakaretler, sarkıntılıklar, cılk çıkarmalar serbest olmasın bir zahmet. Sana göre "özgürlük" buysa, bilemem tabii ki

• Hala kaliplara sokmaya çalışıyorsun insanları Aq da yazar küfürde eder saygısızlıkta yapar..

• Ne kadar güzel. Sen de bunu onaylıyorsun. Anlaşamıyoruz. İyi günler

• kimin esnek kimin dolu oldugunu anlamıs oluruz.

0|1
    0|0
  • cinsellik bölümünü kapatalım da millet diğer kategorileri mi s*ksin

2|0
    0|1
  • r t e burayamı yazdı

3|1
    0|1
    • AKP'li değilim sosyalistim, not düşeyim de. Her neyse...

• Şu parçayı beğenirse arkadaşlar kapatalım

fizy.com/song/cesitli-sanatcilar-lef-lefe-haci-baba/1ai82h

Hımbıl Baba'yı açın la bebeler

Ondan sonra Cinselliğe Hacı Baba'yı sokarız, onları adam ederiz.

Çocuklar cinsellik deyince aklına kerhane geliyor, başka şeyler gelmeli, evlilik gibi güzide şeyler gelmeli..

0|0
    3|3
  • bence açık kalmalı.

insanlar orada kendine dünya kurup yaşıyormuş gibi tatmin oluyorlar:D

0|2
    0|0
  • Şimdi kapatılsa bile ne olucak diğer bölümlerde adamlar yine sorucak sonuç elde var 0 ve etrafta bir sürü parazit asalak filan toplu olarak orda kalsınlar ..

0|0
    1|0
  • bununla ilgili susamın harika bir cevabı var fkjldfkjlgdf

0|0
    0|0
  • kapanmasın, ayrıca okumadım

0|0
    0|1
  • hocam peki bu site üye kaybını göze alıp cinsellik bölümünü kapatırmı

0|1
    0|1
  • Kapanmasın...

0|0
    0|0
  • Kapanmasın

1|1
    0|0
  • işine gelmiyorsa bakma

2|1
    1|0
    • "işe gelip gelmemek"le ne alakası var? Bir çıkarım yok ki, azcık seviye. Sanal demek terbiyesizlik etmek demek mi? Neyse, tartışmaya gerek yok

Yükleniyor...