Ben gay miyim yoksa duygusal mı ?

Ben 21 yaşında biriyim uzun bir süredir kendime sorduğum bir soru var ben eşcinsel miyim ? hemen hemen 1 yıldır bir kızla birliktelik yaşamadım eskiden de sürekli kız sevgililerim olurdu ama duygusal yönden bana hiç bir tatmin veremezlerdi , duygusal yönden erkekleri kendime çok daha yakın buluyorum ve beğeniyorum ama cinsel yönden kızlar çekici geliyor fakat sadece cinsel yönden tabi beb onları bir cinsel obje olarak görmüyorum ama hoşlanma kısmında anlayışlı yakışıklı erkeklerden çok hoşlanıyorum ama cinsel olarak düşünemiyorum bile ben gay mıyım ? , şimdiden anlayışınız ve cevaplarınız için teşekkürler ,

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama ya bence yok öyle birşey seveceğin bir bayan ara ve bunun üstünde fazla durma .Erkek nesli öldü ölecek :s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• cinsel olarak erkeklere bişey hissetmiyorsun ama hoslanıyorsun ..

kızlarda cekıcı gelıyor buldum ben çok cinselsinn :))

0|0
    0|0
  • Duygusal yönden daha yakin, icten geliyordur hemcinslerin, bir kiza ciddi anlamda asik olunca anlarsin bence.. Asik olacagin kisi cikmamistir henüz karsina..

0|0
    0|0
  • Değilsin yaw

0|0
    0|0
  • Abi senin arkadaşa ihtiyacın var. Erkek arkadaşa.. Karşılıklı içip saçmalayıp dertleşecek bir elemana. Gay'ı geçtim biseksuel bile değilsin. Kafanı bunlarla oldurup kendini şartlama.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gay kime denir bı öğrenmeni tavsiye ederim!

0|1
    0|0
  • kendini bir erkekle yatakta düşünüyorsan ola bilir

0|0
    0|0
  • eşcinsel degilsin.

0|0
    0|0
  • Bir erkekle cinsellik yasamak ıgrenc gelıyor mu gelmıyor mu ?

0|0
    0|0
  • Bence bir psikologla bu durumunu paylasmAlısn bunlar kişilikle ilgili seyler bence içsel catışma yasıosun yakısıklı erkeklerden hoslanman pek normal gelmedi bide yakısıklı olsun diosun yani.kesinlikle bir psikologa gorun derim arkadasım umarım dogru yolu bulursun

0|0
    0|0
  • Biseksüelleğe yatkınsın :):)

0|1
    0|0
  • Hayır değilsin bir doktora görün derim.Çünkü gay olsaydın cinsel olarakta erkekleri düşünürdün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kafan fena karışmış. sen bence gay değilsin. seni anlayan sana aradığın duygusal tatminliği veren kişilerden hoşlanıyosun erkek olsun kız olsun ancak hoşlanmak derken kanı ısınmak manasında dedim. cinsel olarak kızlardan hoşlanıyosan bu seni gay olmadığın gerçeğine daha da yaklaştırır.

0|1
    0|0
  • Gaylik gibi degil bu. Senin durumuna benzer bir arkadasim var. Ama onuki guven ile alakali kesinlikle kizlara guvenmiyor sadece cinsel amacli beraber oluyor. Ama asik oldugunu sandigi erkekler var. Psikolojik bozukluk bu haberin olsun ama escinsellik falan degil

0|1
    0|0
  • gay filan değilsin merak etme :)

0|0
    0|0
  • cinsel yönden kızlara ilgi duyuyorsan eşcinsel değilsin.

duygusal olarak erkeklere nasıl ilgi duyuyorsun anlamadım.

bence eşcinsel değilsin ama light erkeksin :)

0|0
    0|0
  • eğer benim gönlümde beyaz atlı bir prens yatıyor ve ben onunla evlenicem inşallah diyorsan olabilir kardoo :D

0|0
    0|0
  • Değilsin sanki ama bu kadar duygusallık beslemekte normal değil bence.

0|0
    0|0
  • "sürekli kız sevgilim olurdu" bu sozun guldurdu . ama gay değilsin bence de

0|0
    0|0
  • selam yakışıklı ehehe

0|0
    0|0
  • Birşeyin yok sadece doğru kızı bulamamışsın. Bulunca anlarsın. Normalsin yani.

0|0
    0|0
  • Cinsellik istemiyorsan erkekle sorun yok değilsin takma kafana. =)

Ama ben gayim. :(

0|0
    0|0
    • Sağol özellikle bir gayin bu konuda beni bilgilendirmesi daha da rahatlatıcı :)

• Cinsel kimlik değişikliğine maruz kalmak üzeresin dostum, uzman bir psikologa gözük, gerekirse hormonal tedavi uygularlar, tabi böyle bir şey istiyorsan

0|0
    0|0
    • hormonal tedavi hangi yönde yani bu doktora gidecek kadar büyük bir sorun mu ?

• dünyanın en etkili zehir fikirdir, sen kendine ben gay miyim ? diye sordukça bilinç altında bu fikir büyür ve kontrolsuz bir hal alır 21-25 li yaşlar cinsel kimlik değişikliklerinin sıklıkla oluştuğu yaştır, kendine bir partnet bul. Kızlara karşı uyarılmada sorun çekiyorsan, erkeklere karşı ilgi duyuyorsan özellikle duygusal ( duygusal yakınlıklar belirli zaman sonra beden özelliklerini yok sayabilir ) doktora git. ya da yardımcı olabilirim ekle beni.

• arkadasim senin hissettigin seyler arkadaslik duygularida olabilir... kendini boyle sikintili yollara yakin degil uzak hissetmeye calis... senin duygularina derman olabilecek bir kizla tanismadigindan dolayi duygusal baglamda kizlari mesafeli davraniyor olabilirsin... ileride senin duygularina tercuman olabilecek bir kizla karsilasirsan isler degisecektir... killi killi erkekleri ne yapacaksin... guzelim kizlar dura dura... aklinda bulunsun...

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim bu cevaplarınız beni rahatlattın :)

• rica ederim girme bence bu dusunceler uzerine... kendine seni anlayacak bir bayan bul... mutluluk onlarda ;) ...

Yükleniyor...