Gece uykulu iken eşim birlikte oluyor bir başkası zannediyorum neden?

ya kusura bakmayın başlıqa ne yazcağımı bilemedim yaklaşık 1 aydır bu böyle kaç defa diyorum eşime gece uyku halinde dokunma bana uykum aqirdir benim bu gecede aynışni yaptı biraz cinseliqe düşken bir insan bıktım zaten ama geceleyin uyku esnasında yapıyo bunu ya bir başkasıı sanıyorum vede uyku esnasında bir çok kelime sarf etmişim bide dalga geçiyo yoğun vede çalışan bir insanım gece nöbettydim eczanede çalisyorum, uyku halinde ,kulladığım kelimeler anne ,yapma , hakan ( yani eşimin . ismi boşalma korun ,sonrasında bir başkası zannediyorum o uyku halinde kaç kes dedim bunuda söyledim ,kafayımı yiyorum benya noluyo bana ve işin grip yanıı zevkte alıyorum, iğreniyorum kendimden düşündükçe lütfen yardım edin neden böyleyim. günahada giriyorum onun yüzünden.

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kaza ara eve hırsız girse bişey yapmaya kalksa sen eşin Sanar ses Etmezsin Töbeler olsun Yarabbim :/

1|0
    0|0
    • Aynen öylee ya günahada giriyorum

• Ama sorun olmaz yani sonuçta eşin senin o kötü bişey de yapmıyorsunuz.

Erkekler Ne Diyor 18

• Sen dua et ki eşinin ismini söylemişsin. Ya dışarıda ya da herhangi bir yerde gördüğün ya da tanıyıpta beğendiğin hoşuna giden bilinçaltına attığın birinin adını söyleyip "yapma yavaş eşim anlar vs" desen ne olacak? :))))

3|0
    0|0
  • Takmayın bu kadar, uyku hali bilincin zayıf olduğu, bilinçaltının daha baskın olduğu bir andır. Söylediğiniz hiçbirşeyden sorumlu değilsiniz :D

1|0
    0|0
    • :))))öylemi dersin korkuyorum : ) herhangi bir erkek ismi ıle hıtap edecem dıe:S

• Dediğim gibi hiçbir sorumluluk kabul etmeyin öyle bir durum da, uykulu halinizi seven dikenine katlansın. Bir gece özellikle yapın hatta :D

• böyle biseyi hic denemedim..

denememde.. sonucta uyuyor uyuyan insana ben o tür bisey yapmam..

cünkü kendimi tuhaf hissederim herhalde o esnada

esimle uyanikken canimiz isterse yapariz istemezse yapmayiz..

1|0
    0|0
  • bilinç altında eşinden başkasınıda düşünüosun muhtemelen sokakta gördüğün insanları vs. ne kadar istemesende bilinç altına yerleşip fantezi oluşturmuş:)

1|0
    0|0
    • :))))) cok derinden vurquladın

• Nokta atışı yapmış :P

• tabı bilinçaltında neler yatıyomuş :) kocan ne dıyor pekı özellıkle yabancı bırı sandıgında felan

• Adam uykuda bile affetmiyor. Gece link tekini giy, gülmekten birşey yapamaz.

0|0
    0|0
  • yoo çok güzel değişik bir fantezi olmuş

0|0
    0|0
  • başkası fantazisi var... başkasıyla hayal ediyorsunuz kendinizi... bence bundan eşiniz de haz alıyor... o da sizi başkasıyla paylaşma fantazisi yaşıyor bu yolla... zevk alıyorsanız sorun yok... kendinizi suçlamayın... eşler birçok şey hissderler ama söyleyemezler... önce kendinize sonra da einize söyleyin bence fantezi olarak bunları... yani hem yaşayın hem konuşun...

0|0
    0|0
    • zaten pezzo olduqunu bılıyodum : =)

• yok canım daha neler

• peki sende başkasıyla hayali olmadı mı... aklından geçmiyor mu...

• Sen uykuda sayıklıyorsun kocasından yatakta onu yerken gözünü kapatıp başkasını hayal eden çok kadın var...Oda fantezi..

0|0
    0|0
  • Bunu esine uygun bir dile soyle sonucta cinselik cift taraflidir sen zevk alamiyorsan yaptigi yanlis anlicaktir

0|0
    0|0
  • bence zevk alıyorsan devam et zaten bıktım diyorsun buda sana taze kan olmuş renk gelmiş hayatınıza daha ne istiyorsun devam et gitsin

0|0
    0|0
  • kadın uykuluyken çok güzel oluyor sabah kalktığında allah allah sen akşam beni yaptınmı deyiveriyor.bende olabilir diyorum.çıldırıyor.sende bırak adam nasıl rahatlyorsa öyle yapsın demekki sen uykuluyken hoşuna gidiyor.benimde çok hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • vay be fanteziye bak

1|0
    0|0
  • 70 lik rakıyı gözüme kullagıma damla diye damlatıyorum artık

0|0
    0|0
    • ha ha ha:D

• :D :D :D emeqeine saglık ne dıyım

• evli olmasan daha diyeceklerim vardı. Allah mutlu etsin saygılar selamlar byby

• Eşin durumdan şikayetçi değilse sende zevkine bak, niye şşikayetçisin anlamadım :D

0|0
    0|0
    • günah ama bir başkasını zannederek cinselık noktalanıyo

• söyledım oralı bıle olmuyo

• Hoşuna gidiyordur kesin :P

• eczacı olduğunu söyledin eşinn cinsel dürtülerini durduracak ilaçlar kullandır.yada gizliden ver.

0|0
    0|0
  • yorgunluk var her açıdan eşin de maşallah hiç boş durdurmuyo seni :D

0|0
    0|0
  • Uykuda seks.. Mm garip. Habersiz icine bosaliyordur bir cocuk daha gelir simdi :D

0|0
    0|0
  • Gece eve biri girse şey yapsa haberin olmayacak yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...