Vajinadan gelen beyaz akıntının sebebi nedir?

umarım sorun cinsellik kategorisine taşınmaz !

yumurtanın beyaz kısmı gibi bembeyaz bir akıntı geliyor bazen vajinamdan bu ne olabilir ? bazen durup dururken bazen de masturbasyon yaptıktan sonra oluyor ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatlım oncelıkle gcmıs olsun butur akıntılar enfıksıyon usutme ıltıhap mantar vs vs yanlız cınsel bır bırlıktelık yasadıysan karsı cınten mıkropta kapa bılırsın bırden fazla ılişkılerde cok gorunuyo vedekaynaklana bılır cok soguk aldıysan usutup akıntı halıne yansıya bılır yanlız mantar baslangıcında ılk once boyle akıntılar sonrasın uzun bır zaman sonra dagada artaar yanma acayıp derecede kasıntı kızarıklık akıntı beyazdan sarımsı ya donuse bılır kasıkalrında baskı bendede var oyuzden dıyorum ılk bende boyle olmustum dr gıttım tahlıl yaptı sonrasında ıltıhap cıkmadı ama akıntılar devam edıyodu sımdı ıyı bır kadın dogum uzmanına gorunmen gerek ve iç camasırlarını kaynat mıkrobu olsun sonrasında utule oyle gıyın enfıksıyon baslangıcıda olabılır

• rıca edrım

• anladım çok teşekkür ederim ..

Erkekler Ne Diyor 11

• normalde her kızdan gelebilen bir sıvıdır hiç bir zararı yoktur

• kokulu mu? kötü kokuluysa enfeksiyon olabilir ama kokusuz ve renksize yakınsa doğaldır, ıslanmışsınızdır efendim hepsi bu.

• 3ay

aynı sey bende de oluyor efendım falan d4emene gerek yok ıslanma deıl cok bılmıs bey ılıskı yasamadıgım ya da sehfetlenmedıgım zamanlardada parmagımı kontrol etmek ıcın vajınama soktugumda bndede oldugunu goruyorum ılıskı sırazsında sevgılımın penısınede gelıyor beyaz beyaz ama kesınlıkle enfenksıyondur veya ıltaap mantarla bı alakası oldugunu sanmıyorum cunku bende uzun zamandır var

• iltahaplanma antibiyotik öneriyorum sana doktora görün

• halk arasında zevk suyu diye tabir edilen sıvı.

• zevk suyu renksiz bu beyazdı

• doktora git

• Zevk suyudur o.Merak etme

• zevk suyudur

• mezi bu.

mezinin ne olduğunu araştırırsan daha net bilgi alabilirsin

• Kaan kocatepe açıklamış işte

• İlişki yaşadın mı hiç ona göre bir cevap göndericem.

• Tamam o zaman aradığın cevap link

• hayır

• Acile uzmana görünmeniz gerekiyor , geçmiş olsun .

Kızlar Ne Diyor 7

• arada bende de oluyor canım zevke geldiğinde bazen renksiz yerine beyaz da gelebiliyor.

• iltihap kapmış olabilirsin.

• yumurtlama dönemimde olabilirsin hayatım :) benim genelde o zaman geliyo,:)günlük pedler iyi ki var :)

• ya baska soru bulamadin mi soracak kardesim

• keyfimizden sormuyoruz heralde..

• meni sanırım. kadınlarda idrar yolu iltihaplanmasında da olabiliyo bazen. Bazende sadece üşütmeden oluyo. doktra gitmende fayda var.

• Boşalmışsın işte

• Kaşıntı filan varsa mantardır.Ama mas. sonra akıntı olur çok normal hande tüm gün bile sürer.

• iyide bir zevk yok bişi yok .. durup dururken de geldi bir kere

• Mantar

• Mantar bir hastalıktır. Bunun için kadın doğum uzmanına gitmelisin. Başka türlü geçmez artar. Kronikleşir.

• nasıl bunu tamamen kurutabilirim normal bişi mi ?

Yükleniyor...