Kız ayrılmalı mı bakire olmdığı için onunla yatan erkekle ilişkisine devam mı etmeli?

adam cinsel ilişkiye girdi kızla kız bakire değil ama adam yaptığının büyük bir sorumluluk olduğunu bilmesine rağmen kızı aldıyor saçma sapan şeyler yapıyor şimdi kız ayrılmalı mı yoksq bakire olmadığı için devam mı etmeeli çünkü başka bir erkek başına kalkabilir ama sevgilisîyle yattığı için onunla evlenirse başına kalkaaz ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne ya sabah sabah ne alıyor adam etmialıyr,veya herhangi biraraç laet edevatmı alıyor kulanılmış kulanılmamış hikayesimi bu nasıl insan ilşkisi bu bence burda kızda erkede aynı durumda ilşkinin neresinden baksan tutarsızlık çok saçma İki insan arsında Sevgi,Saygı ,Ruhsal,Düşünsel,Bağlamda bir birlitelikten Sosyal,Kültürel bağlamda bir denklikten bahsetmiyorsunuz ,aralarında bağın derinliği,enlem ve boylamları yokmu bu insanların Kız daha önce yatmış,kalkmış,bakire değilmiş adam ona başka şekillerde davranmaya başlamış fakat bu admala evelenmezsse başka br adam kız bakire değil diye başına kalkarmıymış nasıl birşey bu ya önce bu kafayı değiştirmeli bence.

0|1
    0|0
    • ya kız cahil nasıl olcak ne olacak bilmeden ilişkiye girmişler adam kızı .s sorun yok daha sonra kıza kıllık yapıyo başka kızlarla takılıyor ve benden yardım isted� benim kafam karıştığından dolayı bende sizden yardm istedim

• öyle çok haklısınız :) ben ayrılmasını söyledim fakat ileride karşısına nasıl biri çıkacak bilmiyorum tabi ondan sonra kader devreye girer ben okumasını söyledim eğitimli kendi ayakların üstünde duran fkt şimdi kızlar birlikte olduğu erkeği unutamazmış canım çok sıkkın biliyor musunuz?

• Neden unutamasınki iyi bir anısı kalmadıktan sonra unutulur,hatta hıyneti,ihaneti ,olduktan sonra nesini hatırlayacak,nesini özleyecek,aklına bile gelmez bence,eskiden söylenen bir laf o ilkler unutulmazmış diye apatalca birşey.Yinede hiç canınızı sıkmayın herşey değişti artık insanlarda değişiyor hiç belli olmaz bakarsınız çok sağlıklı çok iyi bir erkek çıkar karşısına mutlu oalabilirde.Anlattığınız adam ile olsa ezik yaşayacak,Kullanılmış kullanıldığı içinde ona mecbr kalmış pisikolojisi ile

Erkekler Ne Diyor 4

• Keyfi Bilir Kızın.

0|0
    0|0
  • Matamatik denklemi gibi olmuş :) eğer kız şöyle biriyse link devam etmemeli ama öyle biri değilse devam etmeli :):):) 😄

0|0
    0|0
  • BENCE VER SAVCILIĞA SEVE SEVE EVLENİR.

0|0
    0|0
    • ya kızın ailesi duyarsa kızı öldürürler tbi oğlanı da öldürürler ama oğlan beni ilgilendirmez ne yaparlarsa yapsınlar ona

• kızım adam evlenecekmi bence evlenmeyecek nasılsa yol açık gelip gidecek fırsat buldukça gökde ararken yerde bulmuş niye evlensin nasılsa bakir değil kız,adam derki benmi bozdum kızlığını banane der ben zevkime bakarım.

• Devam etmesin bekaretr onrm veren magara adami cahillerle de isi olmasin 2013 deyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kız bakire deyilse erkek neden büyük bir sorumluluk içinde olsunkı o kısmı anlayamadım sonucda kız bakire dey,ilmiş adamla yatmış ee bence yatmaya devam etsin zevkine baksın

0|2
    0|2
  • soruya bak ;:D

0|0
    0|0
  • Kizligini verdi die dunyanin sonu degil ya. Ne cekcek triplerini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...