Sevgilim olmuyor neden

Neden sevgiliim olmuyor sorunu analiz ettim fark ettim ki

1 facebookta havalı karizmatik resimlerim yok oyle sıradan resimler

2 yakısıklı değilim ama zekiyim (hukuk okuyorm ) ağızım laf yapar çirkin oldığm için sevgilim olmutor

3 sanırm şu an öğrenci olduğm için param da yok ondan bir şeylerde etkileyemiyorz ..

4 anladım ki kızlar zeka değil de tipe bakıyor .. yalan dünyaa

5 ben sevgilisiz kalmaya alıstım artk herkesin gay muhabbettlerine dalga konusu oluyorm lanet olsun ... olsun olsun olsun

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bak birincisi hiç zeki diyilsin cünkü böle abuk subuk laflar yapıosun 2 cisi kendini tipsizim die benimsedikten sonra kendine güvenin olmadı görüoruz ve kızlar böle tiplerden etkilenmezler onun icin biraz kendine güven girişken ol yapış kızlara bırakma gördüne nbr cok güzelsin die başlaya bilirsin giriş konular önemli 3 kızlar para evresine sadece evlencekleri erkeklerde bakarlar unutma bunları :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet benim durumumdaymışın eskiden kendi tarzını yarat milletin yolundan değilde kendi yolunu izle kendin ol birde en iyi tavsiye kızlara falan ağzı açık bakma bırak geçerken görmemezlikten hiç bakma baktığın zaman sıradan olursun herkez gibi sen onlara değil onlar sana hayran olsun farkını koy tarzını bil seçimini sonra yaparsın

0|0
    0|0
  • :)))) .

0|0
    0|0
  • boşver sevgilin olmasın bizim olduda noldu bırakıp gitti amk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...