Erkeklerin kadınlara bakışı

erkeklerin konuşmasını dinlediğimde veya doğru düzgün oturup konuştuğumda konu kadınlara gelince kadınların çok aptal olduklarını düşündüklerini anlıyorum ayrıca fena halde kadınları aşağılıyorlar çoğusu kadınları sadece cinsellik için kullandığını dile getiriyor hatta kadınlar ne kadar erkekleri arkadaşı gibi görsede görmek istesede erkekler bir kadınla arkadaş olmayı kabullenemiyor bile sonuçta evet kadınlarla erkekler eşit değiller her ne kadar eşit olmak istesekte erkekler tüm haklara doğarken sahip oluyor biz sahip olmak için çaba gösteriyoruz ama yinede her seferinde hayal kırıklığına uğruyorum sizde gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ama bilmiyolar ki kendilerinin aptal olduğunu.benim de bir kaç arkadaşım böyleydi.ne zaman kız konusu açılsa şununla çıktım yok şununla şurda şöyle yaptım. benim için yapmadığı yok vsvsvs. kendini öyle bir ballandırırdı ki. en sonunda mesafe koydum görüşmüyorum.ben sevmiyorum öylelerini aşkın sıfatını bozuyolar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kız feminist ya la..tüm erkek ırkını yok edecek planlara sahip..

0|1
    0|0
  • her erkek aynı değildir. ama içlerindeki öyle düşünen erkekler asıl gerizekalıdır.

0|0
    0|0
  • hayır. Baştan yanlış bir düşünce. Kadınlar ile erkekler eşittir ama farklıdır. Kadınları kendilerinden küçük gören, onları aşağılayan tipler zaten ciğeri beş para etmez insanlardır. Bunları soylerken bir annelerinin ya da kız kardeşlerinin olduğunu bir anlık unuturlar. Kısacası boyleleriyle dolaşılmaz. Bence seni böyle kötü düşüncelere iten ortamlardan uzaklaşmalısın.

0|0
    0|0
  • evet haklısınız erkekler le bayanlar hiç bir zaman eşit olmazlar artı ben size bişey söyliycem bu tarz erkekler nedense daha çok rabet görüyor şöyle bir gözlemle bayanlarda genelde butarz erkeklerle çıkıyo ve sonuç hep hüzünlü son :D

0|0
    0|0
  • erkekler ile kadınlar arasında tek fark cinsiyet farkıdır. iki farklı insan yapısı vardır iyi insan ,kötü insan.

0|0
    0|0
  • Her erkek oyle dusunmeZ eger gercekten seviyosa bu anlattiklarin ile alakasi kalir

0|0
    0|0
    • sevmekle falan alakası yok genel olarak kadınları düşün sevgilini anneni kız kardeşini sormuyorum

• Evet oyle dusunuruZ..ne var yani

Kızlar Ne Diyor 2

• valla bazıları varki hemcinslerim içinde ben aptalım diye bağırıyor resmen.

0|0
    0|0
  • çünkü çoğu dediğin gibi aptal ve pompadan başka bir işe yaramayan yaratıklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...