• Sor
  • Bence

Kızlık zarı kaç yaşında oluşur?

6-7 yaşlarındayken kuzenimin bana bir şeyler yaptığını hatırlıyorum ama silik silik anılar. doğrusu yıllardır aklıma bile gelmemişti. son bir aydır kafamı kurcalıyor. canımın yandığını hatırlamıyorum. ama onun çıplak olduğunu hatırlıyorum. bilmiyorum bana bir şey yapmış olsa bile o yaştaki bir kızda kızlık zarı var mı, bozulur mu?

Güncellemeler:
kuzenim benden 7-8 yaş büyük.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Siz daha sizlerde buluna n zarın nasıl neden varolduğunu bile bilmiyorsunuz. Sişzden evlenildiğinde iyi bir seks kadını nasıl oluşsun ki! Zar doğduğunda zaten vardır. Bu zar sen kendini kocana saklayasın bakire kalasın diye kızlara verilmiş bir özellik değildir. Doğumdan itibaren gerek dışkı gerekse idrardan mikrop ve bakterilerin vajina yoluyla içeriye oradanda iç organlara ulaşıp enfeksiyonla ölüme neden olmasın diye varolmuş bir özelliktir. Doğduğunuz andan itibaren vardır. Sonradan oluşmaz.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızlık zarı doğarken vardır.Tıbbi bir bilgidir bu.

• Doğuştan vardır. Dolayısıyla zarar görmüş olabilir.

• Her zaman var tabi ki. Bana bir mesaj atar mısın. Bayan bir jinekoloğun mail adresini vercem sana. Ona bir sor en doğrusu o olacaktır.

• saçmalama ya o yaşta çocuk senin şeyini bulucakta şey yapıcakta... Kuruntu yapma kendine hiç :)

• kuzenim benden 7-8 yaş büyük

• bu sıkıntı işte. bunu direk kuzenine sor derim

• ben bu soruya cevap vermek istemiyorum soru eksik veya imla hatası oluşmuş

• Eklesene bir beni

• Onun agz... ben bilmem ne yapim bir cocuga bunu yapanlari duyunca kan beynime sicriyor..ayrica evet vardir o yastada

• Haydar emmi bu soruyu görse diplomayı da yırtardı saçlarını da yolardı

• Başka ne hatirliyosn ?

• o kadar. zorluyorum kendimi ama. hatırlayamıyorum

• Bu olayın ayni bir arkadaşımın basina gelmsti tıpatıp ayni

• Bozulur sanırım. Ama zamanla yenilenmişte olabilir :)

• Sen 6-7 yaşındaysan kuzenin 7-8 yaş büyükse kuzenin en en 14 yaşlarında demektir. aslında bu tecavüzdür. Ciddi bir psikolojik vaka, travma. Kesinlikle destek almalısınız. Bekarette testler ile anlaşılabiliyor.

Kızlar Ne Diyor 8

• kuzenin kaç yaşındaydı ki ozaman

• 13-14 falan

• Hayır canım birşey olmaz korkma. Küçücük çocuğun pipisinden nolcak sanki. En fazla sürtmüştür ya da oynamıştır. Ben 11 yaşımdayken idrar yolları iltihaplanmıştı birsürü hortum boru soktular içime heryerime. Sokmadıkları delik kalmadı diyebilirim. Ama bir sorun olmadı . Sana hayli hayli birşey olmamıştır

• kuzenim benden büyük. o zamanlar o 13-14 yaşlarındaydı

• Eğer içine girmiş olsa kan gelirdi, acı çekerdin ve o yaşta sulanma vb olmayacağı için kuru kuru içine girmiş olurdu. Canın çok yanardı yani yapamazdı. Ama hatırlamadığına göre birşey olmamıştır. Hiç korkma

• doktora niye görünmüyorsunuz

• cevaptan korkuyorum çünkü. olmadığına inandırmak istiyorum kendimi.

• ya kuzum korkacak ne var ki , diyelim bozulsun diktirrisn burada ne endişesi ediyorsun küçüklük kazası bu ama

• bebekliten beri vardır , bence jin bayana görün canım

• tabi dogustan var yani

• oha kaşındınız mı len

• doğuştan olan bişey. hayvanlarda bile var

• Dogustan var. Bebeklere tecavuz ediyorlar felan hatta. Kuzenin elini bile soktuysa gitmistir.

Yükleniyor...